کاور
چهارشنبه ۸ بهمن ساعت ۱۹:۰۰

مهاجرت استارتاپی به کانادا

  • ۶۲,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

جزییات وبینار


شاید تابحال اطلاعات و صحبت های مختلفی درباره مهاجرت استارتاپی به کانادا  شنیده باشید، ولی خیلی از این صحبت ها بر اساس شرایط آن فردی که مهاجرت کرده بوده و شاید برای شما مناسب نباشد.

اریک ساعی مشاور مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا، که تحصیلات آکادمیک وی در حوزه مالکیت فکری نیز می‌باشد، در این رویداد آنلاین قرار هست درباره جزییات مهاجرت استارتاپی به کانادا بر اساس جدیدترین قوانین سازمان مهاجرت کانادا صحبت نماید.

این رویداد بر اساس تجربه خواهد بود و اریک ساعی آنچه را که تا بحال در مواجه با کیس های قبلی تجربه نموده است را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. برای مهاجرت به کانادا روش ها و راه های مختلفی وجود دارد، اریک ساعی به شما کمک خواهد نمود تا بهترین و به صرفه‌ترین روش را انتخاب و برای دریافت ویزای کانادا اقدام نمایید.

سوالات متداول

این رویداد برای چه کسانی مناسب می باشد؟
اگر فاندر استارتاپی هستید یا ایده ای دارید که ارزش سرمایه گذاری و تجاری سازی را دارد و قصد دارید این ایده و استارتاپ را در بازارهای بین المللی ارائه نمایید و یا اینکه می خواهید از برنامه مهاجرت استارتاپی استفاده نمایید این رویداد برای شما مناسب هست.
آیا در این وبینار درباره راه های جذب سرمایه برای استارتاپ صحبت می شود؟
اریک ساعی در این وبینار درباره انواع شرکت های سرمایه گذار کانادایی صحبت می کند و اینکه کدام شرکت برای استارتاپ شما مناسب می باشد.
آیا امکان معرفی استارتاپ مان به شرکت های کانادایی را دارید؟
در این وبینار آقای ساعی درباره روش های معرفی و ارتباط گرفتن با شرکت های کانادایی را توضیح داده و در صورت نیاز بعد از وبینار مورد شما را به صورت اختصاصی بررسی می کند.
آیا استارتاپ من شرایط مهاجرت استارتاپی به کانادا را دارد؟
در وبینار آقای ساعی شرایط لازم را بیان می کنند و در صورتی که نیاز به بررسی اختصاصی داشت، مورد شما را به صورت رایگان بررسی و نتیجه را خدمت شما اعلام می نمایند.
هزینه مهاجرت استارتاپی چقدر هست؟
با توجه به شرایط شما متغیر می باشد، در وبینار درباره هزینه هایی که لازم هست برای ویزای استارتاپی در نظر بگیرید صحبت خواهد شد.
من ایده ای غیر از زمینه آی تی دارم آیا قابل بررسی می باشد؟
علاوه بر ایده های حوزه فناوری اطلاعات همه حوزه های دیگر که شامل ایده نوآورانه باشد مثل حوزه های صنایع غذایی، کشاورزی ، صنایع دارویی ، حمل و نقل و... امکان بررسی برای مهاجرت استارتاپی را دارند.
زبان انگلیسی ام خیلی خوب نیست ولی ایده نوآورانه دارم، پیشنهادتون چیه؟
اگر ایده نوآورانه داشته باشید مسئله زبان تان با معرفی به همکاران مورد تایید آموزش زبان، که سابقه و تجربه موفق دارند در بازه زمانی 6 تا یکسال با توجه به سطح زبان تان قابل حل می باشد.
من بیزینس پلن ندارم، آیا شما برای تهیه آن و مستندات لازم کمکم خواهید نمود؟
بله، ما این کمک را به شما می کنیم و در حوزه های فنی پارتنر های مورد تایید ما وجود دارد که در زمینه تهیه مستندات لازم شما را کمک نمایند.

سخنران

اریک ساعی
اریک ساعی
مشاور مورد تایید سازمان مهاجرت کانادا

برگزار‌کننده

آواتار

جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال

جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال، مجموعه ای از ابزارها و روش های کاربردی برای توسعه بازار و افزایش فروش در عصر دیجیتال است.  در جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال تلاش می کنیم با ارائه آموزش های کاربردی شایستگی های حرفه ای شما را به عنوان یک دیجیتال مارکتر تقو

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۱
  • شروع: چهارشنبه ۸ بهمن ساعت ۱۹:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۸ بهمن ساعت ۲۱:۰۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است