رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی " CE Marking " (مطالعه تجربی دایرکتیوهای پرکاربرد LVD و EMC برای انواع محصولات الکتریکی) در تاریخ چهارشنبه ۵ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

کارگاه آموزشی " CE Marking " (مطالعه تجربی دایرکتیوهای پرکاربرد LVD و EMC برای انواع محصولات الکتریکی)

شروع رویداد
چهارشنبه ۵ اسفند ۹۴ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۵ اسفند ۹۴ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
کارگاه آموزشی " CE Marking " (مطالعه تجربی دایرکتیوهای پرکاربرد LVD و EMC برای انواع محصولات الکتریکی)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۵۰۸۱۶۸۶/۰۲۱-۶۳۱۰۳۲۱۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

نشان CE :

(Conformité Européenne ?به زبان فرانسوی یاEuropean Conformity ?به زبان انگلیسی) از سال 1985 به عنوان نشانی الزامی برای فروش محصول در داخل منطقه اقتصادی اروپا (EAA) تعیین شد اما از آنجایی که این نشان بر روی عمده محصولات عرضه شده به بازار جهانی که در اروپا تولید می­شدند و همچنین محصولاتی که قسمتی از فروش آن ها در این منطقه صورت می­گرفت وجود داشت، به تدریج به یک علامت آشنا برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان در سراسر جهان تبدیل گردید. هم اکنون نه تنها از این نشان به عنوان مجوز حمل و فروش محصولات در اروپا استفاده می­شود، بلکه در بسیاری از مناقصات منطقه‌ای و بین‌المللی نیز از شروط ایمنی کارفرمایان است. بتابراین درک صحیح از مفاهیم و مسائل کلیدی مربوط به نشان CE و آشنایی با الزامات و مراحل اخذ این نشان میتواند کمک شایانی به سازندگان محصولات در کلیه مراحل (از مراحل اولیه ساخت تا ارائه به بازار) نماید.

آدرس:تهران خ ستارخان - خ شهید حبیب اله - خ زنجان شمالی - کوی سیادت - پ 65 - کریدور خدمات فناوری تا بازار - ط اول - سالن اجتماعات