رویداد به پایان رسیده است!
دوره تخصصی استادی تغییر - 400 دقیقه آموزش تصویری رایگان بهبود توسعه فردی در تاریخ جمعه ۳۱ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۳۱ تیر ساعت ۱۰:۰۰

دوره تخصصی استادی تغییر - 400 دقیقه آموزش تصویری رایگان بهبود توسعه فردی

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات را حتما بخوانید


رایگان نبود رایگان شد

تا بهمن ماه سال گذشته این دوره به صورت حضوری و با هزینه 4 میلیون و 900 هزار تومان برگزار میشد ولی با توجه به شرایط پیش آمده در کشور ترم اول این دوره را کاملا رایگان کردیم تا شما از هرجای ایران که در مسیر تغییر و پیشرفت هستید، با شرکت در این دوره هدایت کشتی زندگی تان را در دستان خودتان بگیرید و مهم تر از آن حال دل تان را هر روز بهتر از دیروز کنید.

دوره ششم در حال تکمیل است

تا این لحظه پنج دوره برگزار شده است و با 1000 نفر شرکت کننده در خدمت عزیزان از تمام استان های کشور و حتی ایرانیان خارج از کشور مثل تورنتو، ایتالیا، هند، استرالیا و ... بودیم و الان نوبت به میزبانی از شما دوست ارزشمند رسیده است. اگر تعهد و جسارت موفقیت و پیشرفت در وجودتان هست، همین الان این دوره را ثبت نام کنید و با اموزش های استاد احمدی، سبد مهارتی موفقیت خود را به بهترین شکل بسازید و اگر مایل بودید با شرکت در دوره تکمیلی احتمال موفقیت تان را به بیشتر از هر زمان دیگری برسانید.

چرا این دوره؟

برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنم حتما فایل اول دوره را ببینید و این موضوع را از زبان مدرس دوره بشنوید، اما اگر من بخواهم بگویم اصلی ترین مزیت این دوره برنامه ریزی کاملا کاربردی و قدم و قدم از روی تجربه شخصی استاد احمدی است یعنی به عبارت دیگر تمام آموزش های این دوره به کار گرفته شده و نتیجه ای که باید را پس داده است و ازین دوره های تئوری که از روی کتاب نوشته شده باشد نیست.

پشتیبانی کاملا رایگان این دوره نیز در نوع خود بینظیر است چرا که شما بدون پرداخت هزینه، کوچ شخصی خواهید داشت که در مسیر استادی تغییر پشتیبان و همراه شما خواهد بود و واقعا نتیجه کمک گرفتن از کوچ های دوره در زندگی شما معجزه خواهد کرد.

دقیقا همین مساله باعث نتایج بسیار مثبت شرکت کنندگان دوره های قبلی استادی تغییر است، که در ادامه برخی از آنها را با شما در میان می گذاریم و صمیمانه امیدواریم نفر بعد شما باشید...


نظر شرکت کنندگان


نظرات برخی از شرکت کنندگان دوره های قبلی

" سلام... دوره از هر نظر عالی بود و خدارو شکر که با این تیم آشنا شدم. اگه جدی بگیرین از همون سه چهار روز اول می تونین تغییرات کوچیکو حس کنین. به شدت پیشنهاد میکنم این دوره رو... به قول استاد، استاد تغییر باشیم، نه قربانی تقدیر!! 😍😍 "

امید درویش

" واقعا پیشنهاد کردم این دوره رو به همه اونهایی که دوسشون داشتم، و برای خود من اون تغییری که همیشه میخواستم از اول فصل ماه یا هفته شروع کنم و شاید سال ها و ماه هاست که براش تلاش کردم و بی نتیجه بود، با استادی تغییر و تمرین هاش، دو ماه جز روتین زندگی ام شده🌹... ممنون ازتون استاد 🙏🙏 "

عسل دودمان

" واقعا دوره تون فوق العادس 👍 اون قدر خودتون با انرژی و رسا صحبت می کنید که آدم کیف میکنه ... من کلی نت برداشتم و سعی می کنم نکاتی که گفتین رو به خانواده و دوستان خودم هم بگم تا آگاهیشون بیشتر بشه، روی بیشتر مواردی که گفته بودین کار کردم و جواب خیلی خوبی گرفتم و واقعا با تمام وجودم ازتون تشکر میکنم که این دوره که همه ما بهش نیاز داریم رو برگزار کردین 🌹🙏 "

طلا طالبی


اشتباه نکنید... وبینار نیست!


این دوره وبیناری نیست‌ و زمان ثبت نام شما در ایوند مهم نیست و به ایمیل ها و پیام های ایوند کاری نداشته باشید. دوره ما به محض تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد!

با توجه به محدودیت هایی از قبیل آزاد نبودن زمان شما، مشکل سرعت اینترنت که گویا همیشگی است و دسترسی سخت بعضی از عزیزان به پلتفرم های برگزاری وبینار، این دوره را در واتس اپ و تلگرام برگزار می کنیم. بعد از ثبت نام پشتیبان شما با شما تماس میگیرد و طریقه ارسال فایل و روند برگزاری دوره برای شما دقیق توضیح داده می شود.

حتما حتما حتما شماره پشتیبان خود را به محض تماس ذخیره کنید که در روند پیگیری شما با مساله رو به رو نشویم.


موضوعات دوره


در کل موضوعات دوره در چهار بخش مغز، بیان، قلب و جیب دسته بندی می شود که همان طور که در تصویر ملاحظه می کنید، هر کدام شامل زیر مجموعه های زیادی است که برخی از آنها در تصویر زیر برای شما به نمایش گذاشته ایم. این مهارت ها به بهترین شکل با تجربه و تخصص استاد احمدی برای شما گلچین شده است تا با یادگیری آنها احتمال رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و شغلی تان را افزایش دهید و به مرور در فصل های تکمیلی دوره درجه استادی تغییر را تجربه کنید.

موضوعات دوره استادی تغییر

سوالات متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟
مناسب تمام کسانی است که دوست دارند پیشرفت کنند و کنترل کشتی زندگی شان را در دستان خودشان بگیرند و بادی به هر جهت نباشند.
این دوره مناسب چه کسانی نیست؟
کسانی که عادت و خوره ثبت نام در دوره های رایگان و دنبال نکردن آن را دارند. چون شما با ثبت نام کردن حق ثبت نام را از شخص دیگر می گیرید.
در دوره رایگان چه موضوعاتی آموزش داده می شود؟
در دوره مقدماتی رایگان: 1) نقشه راه موفقیت فردی 2) ساختار مغز و مهارت آزادسازی قدرت آن 3) برنامه ریزی کردن 4) انضباط شخصی مقدماتی 5) اتیکت 6) بالابردن اعتماد به نفس 7) هوش مالی و ... آموزش داده می شود.
چرا رایگان؟
برای عمل به رسالت شخصی و کمک به شما در حد و اندازه خودمان در این شرایط نامناسب روحی و اقتصادی کشور
با شرکت در این دوره انتظار چه دستاوردهایی می توانیم داشته باشیم؟
کمترین تعهد و قول ما به شما این است که حال دل بهتری داشته باشید و از زندگی بیشتر لذت ببرید. چون یاد میگیرید چطور زندگی تان را مدیریت کنید و هرجایی که نیاز به تغییر داشتید، تغییر بدهید.
برای گذراندن این دوره چقدر زمان باید بگذاریم؟
فایل های دوره روزهای زوج یا فرد هر هفته در اختیار شما گذاشته می شود که نهایتا 40 دقیقه هستند. مساله انجام تمرینات این دوره است که انتظار ما از شما روزانه فقط یک ساعت زمان گذاری منظم است.
پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
هیچ پیش نیازی ندارد و تمام مباحث از 0 تا 100 آموزش داده می شود

زمان‌بندی

شروع دوره ششم
شروع دوره پنجم
شروع دوره چهارم
شروع دوره سوم
عنوانشروعپایان
تماس اولیه با شما۳-۴ روز بعد از ثبت نام
شروع دورهاعلام خواهد شد
عنوانشروعپایان
تماس اولیهدو روز بعد از ثبت نام
شروع دورهبه محض تکمیل ظرفیت
عنوانشروعپایان
زمان شروع دوره۷ تیر۲۹ تیر
عنوانشروعپایان
ادد شدن در گروه واتس اپبعد از ثبت نامجمعه ۲۳ خرداد
شروع دوره سومشنبه ساعت ۱۰ صبحدوشنبه ۲۳ خرداد

مدرس

سید علی احمدی
سید علی احمدی
مدرس و محقق تغییر در زندگی و کسب و کار

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی تغییر

مرکز آموزش تخصصی کسب و کار و بهبود و توسعه فردی

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۱