رویداد به پایان رسیده است!
تحلیل اشتباهات رایج زبان آموزان در رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس (Common Mistakes) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۷ شهریور ساعت ۱۷:۰۰

تحلیل اشتباهات رایج زبان آموزان در رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس (Common Mistakes)

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مختصری از آزمون IELTS


 


آیلتس (IELTS) که مخفف عبارت International English Language Testing System  است، به معنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی، یکی از ارزشمندترین آزمون‌های ارزیابی سطح دانش زبان انگلیسی است.  

 

 

آیلتس در اصل آزمونی بریتانیایی است و از این حیث معادل آزمون تافل، که آزمونی آمریکایی است، قرار دارد. داوطلبان آزمون آیلتس علاوه بر تفاوت‌های ساختاری آزمون آیلتس و تافل، باید هنگام انتخاب کشور مقصد مهاجرت خود، آزمون مناسب را از بین این دو انتخاب کنند. 


مهارتهای آیلتس

آزمون آیلتس چهار بخش دارد که عبارتند از speaking, listening, reading, writing. یکی از مهم‌ترین بخش‌های آزمون آیلتس، قسمت رایتینگ است که خود دو بخش Task 1 و Task 2 را در بر می‌گیرد. آیلتس جنرال و آکادمیک در بخش‌های speaking و listening و writing task 2 تفاوتی با یکدیگر نداشته و یکسان هستند. اما بخش‌های reading و تسک 1 رایتینگ در این دو آزمون متفاوت هستند. 

 

 

بخش اسپیکینگ آیلتس (IELTS Speaking) یکی از دغدغه‌های داوطلبان این آزمون بین‌المللی است. این بخش شامل یک مصاحبه‌ی حضوری است که بین ۱۱ الی ۱۴ دقیقه به طول می‌انجامد و ممتحن صدای متقاضی را ضبط می‌کند و در طول مصاحبه، زمان تحت کنترل دقیق ممتحن است.

اسپیکینگ آیلتس شامل ۳ قسمت است: قسمت اول  Introduction ،  قسمت دوم Cue Card ، قسمت سوم تحت عنوان Discussion 

 

تصورات و اشتباهات رایج در مورد آزمون آیلتس چیست؟

افرادی که خود را برای آزمون آیلتس آماده می‌کنند، چه در کلاس های خصوصی شرکت کنند و چه گروهی ویا حتی اگرروششان خودخوان یا (self-study)  باشد احتمال دارد در مورد این آزمون مطالب عجیب و غریبی بشنوند که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم:

 

 

- نمره آزمون SPEAKING آیلتس به دانش من در موضوع مورد سؤال بستگی دارد

- کلمات سخت و پیچیده، نمرات رایتینگ و اسپیکینگ بالاتری را به ارمغان می‌آورند

- نمره آیلتس ۹ فقط مخصوص زبان آموزان بومی (Native) یا کسانی است که زبان مادری‌شان انگلیسی است و...

اما این تصورات تا چه اندازه صحت دارند؟ قبول یا رد این موارد و باور هایی از این دست ، در نحوه مطالعه و نیز نتیجه نهایی آزمون آیلتس تاثیر بسیار زیادی دارد.

به همین علت به دقت به تحلیل و بررسی و سپس رد یا قبول آنها بپردازید.

 

 
چرا تحلیل اشتباهات رایج اهمیت دارد؟

کدام قسمت از همه مهم‌تر است؟

آیا در محاسبه‌ی نمره نهایی، هر یک از این قسمتها امتیازهای جداگانه و البته برابر با همدیگر دارند یا یک قسمت خاص از بقیه مهم‌تر است؟

اگر متقاضیان بدانند که چه مواردی برای ممتحن حائز اهمیت است، می‌توانند شانس موفقیت خود را افزایش دهند. یکی دیگر از نکات مهم برای گرفتن نمره بالا در مهارت‌های آیلتس تسلط بر اشتباهات رایج زبان آموزان و دوری از آنهاست. به همین دلیل این وبینار در پی تحلیل اشتباهات رایج زبان آموزان در این دو مهارت است.
این وبینار از مجموعه سلسله وبینارهای برنامه ریزی شده برای کمک به داوطلبان آیلتس می باشد که با استانداردهای سطح بالای محتوای آموزشی از طرف تیم بزرگ آموزش زبان مکتب‌خونه تدارک دیده شده است.

_ برای مشاهده دوره های مرتبط، با تدریس استاد محسن خاکی روی عناوین زیر کلیلک کنید. 

 

 

 

 

برگزارکننده

مکتب‌خونه
مکتب‌خونه

مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتب‌خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسي‌زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

تاریخچه مکتب‌خونه

مکتب‌خونه از آغاز فعالیت خود تاکنون با ضبط و ارائه دروس اساتید برتر از دانشگاه‌های تراز اول کشور و ارائه رایگان آن‌ها مجموعه‌ای بي‌نظیر از بیش از 400 درس و 15,000 ساعت ویدئو آموزشی با کیفیت و رایگان در حوزه های مختلف تولید کرده است. سالانه میلیون ها نفر فارسی زبان در داخل و خارج از ایران از محتواهای مکتب خونه استفاده می کنند.

دوره های مهارت محور

سال 1395 مکتب‌خونه برای اولین بار در ایران نسل جدید آموزش مجازی با متد تعاملی MOOC را ارائه داد. دوره‌های مکتب‌پلاس دوره های مهارت محور کوتاه‌مدت کاربردی هستند که با همکاری دانشگاه‌های برتر کشور تهیه مي‌شوند و به صورت تعاملی ارائه مي‌شوند. هدف از این دوره‌ها تربیت نیروی کار مورد نیاز برای ورود به بازار کار است به صورتی که افراد با کسب مهارت مورد نیاز و گذراندن دوره، می‌توانند در شرکت‌ها یا به صورت فردی مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند.

مدرس

 محسن خاکی
محسن خاکی
کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی

محسن خاکی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و مدرس حرفه‌ای دوره‌های آیلتس و کارگاه‌های تخصصی each skill شامل Speaking, Writing, Listening, Reading در بالاترین سطح است.

ایشان بیش از ۱۹ سال سابقه‌ی تدریس حرفه‌ای را در سطوح آزمون‌های بین‌المللی شامل IELTS ,TOEFL,GRE و دوره‌های Business English در موسسات، دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف در کارنامه‌ی خود دارد.

بخشی از فعالیت‌های ایشان در طول این ۱۹ سال:

موسسه شکوه (مدرس دوره ی IELTS,TOEFL,GRE)

موسسه آموزش عالی آزاد هرمزان (مدیر آموزش و مدرس دوره‌های IELTS , TOEFL)

موسسه ایران کانادا (مدیر آموزش و مدرس دوره‌های IELTS , TOEFL)

IELTS Coach و مدرس Workshopهای تخصصی در هر چهار skill

و نیز سوابق همکاری با:

شرکت همراه اول (تدریس IELTS و Business English) در سطح مدیرعامل و هیأت مدیره

دانشگاه علوم پزشکی تهران (تدریس IELTS) در سطح اساتید هیأت علمی دانشگاه

سازمان بیمه خدمات درمانی (تدریس Business English) در سطح مدیرعامل و هیأت مدیره

شرکت بورس تهران (تدریس Business English) در سطح کارشناسان ارشد

و برگزاری دوره‌های آموزشی برای:

شرکت نفت فلات قاره ایران (در سطح دفترمدیرعامل)

مجتمع گازی پارس جنوبی (عسلویه)

مرکز آموزش مدیریت دولتی (سازمان مدیریت و برنامه ریزی- معاونت ریاست جمهوری)

شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی نفت ایران

مرکز مطالعات انرژی وزارت نفت

و...

تاریخ برگزاری وبینار

روز اول
عنوانشروعپایان
پنجشنبه 27 شهریور ماه ۱۷ ۱۹

توضیحات


ظرفیت وبینار محدود میباشد.

برگزار‌کننده

آواتار

مکتب‌خونه

مکتب‌خونه، مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۲