رویداد به پایان رسیده است!
رویدادآموزشی گام به گام خلق استارتاپ محتوایی در تاریخ پنج‌شنبه ۱۹ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۵ دی ساعت ۱۳:۰۰

رویدادآموزشی گام به گام خلق استارتاپ محتوایی

 • از ۱۰,۰۰۰ تومان
 • سنندج
 • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


رویداد استارتاپی کسب وکارهای دیجیتال

زومیت،دیجیاتو، فرادرس،چطور نمونه های موفق استارتاپ های محتوایی هستند که روزانه چندین ده میلیون درامد روزانه دارند و به توسعه کسب وکارهای دیگر کمک می کنند. این استارتاپ ها با کمترین هزینه ممکن و سریع ترین زمان نسخه اولیه خود را روانه بازار کرده اند و توانسته اند قدم های اولیه درامد زایی را با موفقیت بردارند. این استارتاپ ها در صورت پیاده سازی دقیق و مناسب بستر مناسبی برای خلق ثروت و راه اندازی کسب وکار دیجیتالی هستند.

استارتاپ های محتوا محور مدل های درامدی متعددی مانند فروش مستقیم،فروش اشتراک،تبلیغات و... دارند و از لحاظ مقیاس پذیری نیز وضعیت بسیار مناسبی دارند. در ایران به دلیل جوان بودن دنیای دیجیتال کمبود محتوای با کیفیت و فقر محتوا در دنیای وب باعث شده رشد این مدل استارتاپ ها به مراتب سریع تر اتفاق بیافتد.

خلق گام به گام یک استارتاپ محتوایی از آموزش تا اجرا منتورینگ و اجرا

ما در شتاب دهنده ژرفا اهمیت و اینده درخشان کسب وکارهای محتوا محور را درک کرده ایم و می دانیم اگر بر روی این بیزنس مدل ها سرمایه گذاری مالی و غیر مالی انجام دهیم. در خلق ثروت و ایجاد کسب وکارهای موفق می توانیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. در رویداد کسب وکاردیجیتالی هم به دنبال خروجی کاربردی و اثر بخش هستیم.

نحوه انجام کار به چه شکل است؟

این دوره که تقریبا یک ماه به طول می انجامد فرایند آموزش،منتورنگ و اجرا با هم اجرا می شود و در نهایت تیم های پذیرفته شده تحت حمایت شتاب دهنده ژرفا مستقر می شوند.

فرایند کار خیلی ساده است.

اول در 32 ساعت کارگاه آموزشی در مورد مهم ترین موارد کلیدی شروع کسب وکار نکات و موارد مهم آموزش داده می شود این کارگاه ها شامل موارد ذیل می باشند:

 • راه اندازی کسب وکار از ایده تا اجرا 15 دی ماه
 • تحقیقات بازار از بازار سنجی تا ابزارهای سنجش 17 دی ماه
 • دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ ها 19 دی ماه

در این سه کارگاه به صورت مفصل مهم ترین موضوعات مورد نیاز برای برای شروع کسب وکار توسط مربیان حرفه ای که تجربه بیزنس موفق و ناموفق را با هم داشته اند و امروز مدیریت کسب وکار خود را بر عهده دارند آموزش داده می شود.

در مرحله دو و پس از پایان آموزش ها افراد در تیم های سه تا پنج نفره تقسیم می شوند و بر روی ایده های ارائه شده در حوزه های زیر به مدت 20 روز با راهنمایی و منتورینگ افراد شاخص اکوسیستم کار می کنند و  تلاش می کنند نسخه اولیه قابل قبول از ایده خود را آماده می کنند

 • استارتاپ های محتوایی در حوزه ی گردشگری،کشارزی؛ سلامت و بانوان
 • استارتاپ های آموزشی در حوزه ای مختلف
 • پلتفرم های مبتنی بر مدل ها saas

سپس در روز 11 بهمن ماه ما حصل تلاش خود را برای داوران ارائه خواهند کرد در نهایت تیم های برگزید تحت حمایت شتاب دهنده ژرفا وارد چرخه شتاب دهی قرار می گیرند.

سخنرانان

ادریس مرادی
ادریس مرادی
توسعه دهنده کسب وکار
باسط رستمی
باسط رستمی
دیجیتال مارکتر

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده ژرفا

ژرفا اولین شتاب دهنده بومی کردستانه

رویداد های برگزارشده۱
 • شروع: یک‌شنبه ۱۵ دی ساعت ۱۳:۰۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۱۹ دی ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: سنندج سنندج-میدان بهاران-پارک علم و فناوری-طبقه منفی یک شتاب دهنده ژرفا