رویداد به پایان رسیده است!
هم کلامی های استارتاپی در تاریخ چهارشنبه ۳۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۶:۰۰

هم کلامی های استارتاپی

  • رایگان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دومین برنامه از هم کلامی های استارتاپی

هم کلامی های استاپی برنامه ایست که در آن مدیر عامل استارتاپ ها از چالش های که پشت سر گذرانده اند وچالش هایی که پیش روی خود دارند صحبت خواهند نمود . این برنامه مناسب افرادی که عضو یا مدیر عامل یک تیم استارتاپی  یا علاقمند به حوزه استارتاپ هستند؛  است.

دراین برنامه تیم ها نیاز هایشان را مطرح خواهند نمود واگر شما قادر به همکاری ویا کمک به  تیم بودید میتوانید اعلام کنید و وارد فضای استارتاپی شوید و اینکه از تجربیات تیم های مهمان  در کسب وکار خود بهره مند شوید

 

مهمانان برنامه

احمد ذوعلم
احمد ذوعلم
مدیر عامل استارتاپ دایره مینا
احسان سلیمی
احسان سلیمی
مدیر توسعه کسب وکار
ساناز رحیمی
ساناز رحیمی
مدیر عامل استارتاپ خویشاوره

استارتاپ دایره مینا لوتوس


آژانس ادبی دایره‌ی مینا یک کسب‌وکار واسطه‌ای برای بازاریابی، معرفی و فروش محتوای ایرانی در بازارهای خارج از ایران است. آژانس‌های ادبی با اخذ نمایندگی برای بازاریابی از صاحبان حقوق مادی یعنی مؤلفان، ناشران، تصویرگران، فیلم‌سازان و بازی‌سازان، محصولات آن‌ها را در بازارهایی که ظرفیت‌های برای عرضه‌ی آن‌ها وجود دارد، معرفی می‌کنند.

دایره مینا با گزینش محتوای مناسب، بازاریابی محتوایی، مذاکره، عقد قرارداد و نقل و انتقال مالی کمک یار دیگر کسب وکارهاست.

هدف آژانس ادبی دایره مینا تبدیل شدن به بزرگ‌ترین آژانس محتوایی در منطقه‌ی خاورمیانه و شمال آفریقا و ارائه‌ی این خدمات به بازار هدف در تمام منطقه است.


استارتاپ خویشاوره


 

خویشاوره در حوزه‌ی کنکور و مشاوره و مسائل مربوط به آن فعالیت دارد. خویشاوره با ارائه یک محصول با کیفیت، مناسب از نظر مالی، مبتنی بر اصول کسب‌وکارهای استارتاپی و از همه مهمتر هوشمند با قابلیت یادگیری و رشد توانسته است ویژگی های متمایز خود از رقبا را به نمایش بگذارد. ویژگی های نظیر: محتواهای آموزشی با کیفیت، جامع و طراحی شده به صورت گام به گام، طراحی مسیرهای یادگیری، ایجاد یک شبکه‌ی انسانی متشکل از رتبه های برتر کنکور و قابلیت یادگیری نرم افزار از بازخوردهای دانش آموزان از ویژگی های اصلی خویشاوره است.

برگزار‌کننده

آواتار

صندوق سرمایگذاری اجوتک

صندوق سرمایگذاری اجوتک پرچم دار صنعت تکنولوژی آموزشی

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۱