رویداد به پایان رسیده است!
تکنیک تولید محتوا در 1 ساعت در تاریخ چهارشنبه ۲ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تکنیک تولید محتوا در 1 ساعت

شروع:
چهارشنبه ۲ مرداد ۹۸ ۱۶:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲ مرداد ۹۸ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
تکنیک تولید محتوا در 1 ساعت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

اطلاعات کارگاه تولید محتوا در 1 ساعت


محتوا پادشاه نیست! بله درست خواندید اغلب افراد عامه و حتی بسیاری از به اصطلاح سئو کارها هم از این جمله استفاده می‌کنند ولی آیا در واقعیت این‌طور است؟

 

خیر هر محتوایی قطعاً پادشاه نیست. به نظر شما یک محتوای ضعیف که هیچ اصولی در نگارش و یا سئو داخلی آن رعایت نشده باشد چطور می‌تواند پادشاهی کند؟ این محتوا یک سرباز هم نیست چه برسد به پادشاه

 

محتوای جامع پادشاه است، محتوای وب‌سایت شما اگر جامع نباشد و نتواند سؤال ذهن مخاطبانتان را پاسخ دهد هیچ شانسی برای موفقیت و کسب رتبه در موتورهای جستجو نخواهد داشت تأکید می‌کنم هیچ شانسی

 

یکی از مشکلات رایج وبمستران نداشتن محتوای کافی و یا ایده‌ای مناسب برای تولید محتوای جدید است.

 

اگر وب‌سایت شما نتواند به‌طور منظم برای مخاطبان محتوا تولید کند به سرعت از رقبای خود عقب خواهید افتاد. در حال حاضر مهم‌ترین فاکتور موفقیت وب‌سایت‌ها تولید محتواست.

 

تولید محتوا کار بسیار آسانی است فقط اگر به تکنیک‌های آن واقف باشید. آیا می‌دانستید می‌توانید در مدت فقط ۱ ساعت یک محتوای ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه‌ای کاملاً اختصاصی و سئو شده تولید کنید؟!

 

اگر شما بتوانید فقط یک محتوای عالی در روز تولید کنید به شما قول می‌دهیم در مدت یک سال بیش از ۹۰ درصد رقبای خود را از پیش رو بر دارید و فروش و ترافیک سایت خودتان را به حد بسیار زیادی افزایش دهید.

 

اغلب وب‌سایت‌های موفق که قادرند به‌طور مرتب و با کمترین زحمتی محتوا تولید کنند در واقع با تکنیک‌های این کار کاملاً آشنا هستند چیزی که شاید در نظر شما همچون یک غول بزرگ باشد ولی بعد از پایان این کارگاه خواهید دید که تولید محتوا و نوشتن مقالات ارزشمند کار بسیار ساده‌ای است و فقط باید اصول آن را بدانید.

 

در کارگاه تولید محتوا به چه موضوعاتی خواهیم پرداخت:
تکنیک تولید محتوا به روش آسمان خراش
نوشتن محتوای Evergreen
نحوه پیدا کردن موضوع مناسب و پربازدید برای تولید محتوا
اصول پیدا کردن کلمات کلیدی پول‌ساز
تحلیل رقبا و ایده برداری از آن‌ها
اجزای مهم و حیاتی یک مقاله درون سایت برای رسیدن به صفحه اول گوگل
 

در مدت زمان ۲ ساعت به شما یاد خواهیم داد که اگر دانش کافی درباره یک موضوع دارید و یا اصلاً اطلاعات کافی درباره آن حوزه ندارید در هر صورت چطور بتوانید فقط و فقط در ۱ ساعت یک محتوای عالی سئو شده برای سایت خودتان بنویسید.

 

شرکت در این کارگاه به چه کسانی توصیه می‌شود:
تمامی وبمسترها و کسانی که یک وب‌سایت شخصی و یا شرکتی دارند
نویسندگان سایت و حتی مجلات و روزنامه‌ها
شرکت‌های تولید محتوا
و تمامی کسانی که به نوعی با نوشتن محتوا سروکار دارند

آدرس: تهران انقلاب، خیابان قدس، خیابان پورسینا، نبش کوچه جلالیه، روبروی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران، پلاک‌۲، عمارت تی‌آرت، طبقه‌۲