رویداد به پایان رسیده است!
دوره MBA کسب و کار دیجیتال (تحول دیجیتال) در تاریخ جمعه ۲۶ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوره MBA کسب و کار دیجیتال (تحول دیجیتال)

شروع:
جمعه ۱۶ شهریور ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ۱۷:۰۰
دوره MBA کسب و کار دیجیتال (تحول دیجیتال)
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


 انقلاب دیجیتال با سرعت تمام ابعاد زندگی مدرن را دگرگون کرده است. با استفاده از فناوریهای عمده ماحصل انقلاب دیجیتال تجارت، اقتصاد، هنر، ورزش، سلامت، رسانه و بسیاری از جنبه های زندگی یا به کلی تغییر شکل داده اند و یا در حال تجربه تغییرات ماهیتی و مفهومی هستند. در این میان به نظر میرسد که سرعت این تغییرات به قدری بالا بوده است که کسب و کارها و سازمانها، در درک، جذب و بکارگیری این موج عظیم فناوری کاملا عقب مانده اند. بسیاری از کسب و کارهای قدیمی توسط استارت آپهای تازه از گرد راه رسیده به حاشیه رانده شده اند و بسیاری دیگر حاشیه سود خود را از دست داده اند. هر روز مدلهای جدیدی از کسب و کار ایجاد میشود که مطلقا بر پایه فناوریهای نوین پایه ریزی شده است و سازمانهای غیرچابک را به چالش میکشد. در این میان مدیران ارشد سازمانها که به شدت درگیر امور روزمره خود هستند باید به عنوان نخستین نسل از مدیرانی که هم دوره کسب و کار سنتی را مدیریت کرده اند و هم باید سازمان خود را در عصر دیجیتال مدیریت کنند، با چالش شناسایی و بکارگیری فناوریهای مورد نیاز سازمان خود و همچنین رهبری و مدیریت این تغییر شگرف روبرو هستند. موسسه آموزش عالی آزاد بهار با همکاری آکادمی تحول دیجیتال و با تکیه بر تجربه دیرین خود در برگزاری دورهای کاربردی برای مدیران ارشد کشور، اقدام به طراحی و برگزاری دوره MDBA با هدف پر کردن خلا آموزشی موجود در زمینه مدیریت کسب و کارها در عصر دیجیتال نموده است.

این دوره در 5 ماژول technology, Leadership, Marketing, Startups و همچنین یک پروژه پایانی در 200 ساعت و برای برگزاری در طی شش ماه طراحی شده است.

این دوره برای مدیران ارشد سازمانها و صاحبان کسب و کارهایی که میخواهند رشد و بالندگی مجموعه های تحت امرشان را تضمین کنند توصیه میگردد.

آدرس: تهران خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان دوم، موسسه آموزش عالی آزاد بهار