رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با مدل رفتارشناسی دیسک با رویکرد خودشناسی و مسیرشغلی در تاریخ سه‌شنبه ۳ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۵ اسفند

دوره جامع مذاکره

  • تهران
  • از ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی شنبه
چهارشنبه ۲۱ اسفند

جادوی شکرگزاری

  • تهران
  • از ۲۰,۰۰۰ تومان
آواتارآسیه مددی
کاور
دوشنبه ۲ دی

آشنایی با مدل رفتارشناسی دیسک با رویکرد خودشناسی و مسیرشغلی

  • ۳۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


آزمون های روانشناسی کاربردهای مختلفی دارن که از مهمترین اونها خودشناسی و بهبود ارتباطه. تو این کارگاه با انواع مدلهای رفتاری و ترجیحات و ویژگیهاشون اشنا میشیم. تو قدم اول 4 تا پروفایل اصلی دیسک را بررسی میکنیم و بعد 15 تا پروفایل دیسک را بررسی میکنیم. از ویژگیهای هر 15 گروه اطلاعات جذابی دریافت میکنیم. ازجمله علایق و زبان بدن و ... و بعد از اون میریم سروقت نمودار ها و نحوه تفسیر نمودارها. در نهایت هم به تفاوت هایی که ممکنه  بین نمودارهای هر شخصی  وجود داشته باشه و طبعات اون اشاره میکنیم. این مطالب باعث میشه بدونیم چطوری محیط کاریمون را انتخاب کنیم و در چه محیط کاری میتونیم بهتر از توانمندی‌هامون استفاده کنیم و رضایت شغلی داشته باشیم. در کنار این اطلاعات ارزشمند، بخاطر اینکه آدم ها و تیپ های مختلف رفتاری را تو کارگاه میشناسیم، با کمی تمرین و تمرکز، روابط بین فردیمون خیلی بهتر میشه و میتونیم بقیه رو بهتر درک کنیم و ارتباط موثرتری با دوربری‌هامون داشته باشیم.

 

این کارگاه را به همه اونهایی که دوست دارن بیشتر با خودشون آشنا بشن و به دنبال بهبود مسیر شغلی‌شون هستن یا اینکه تمایل دارن بتونن با شناخت بیشتر از خودشون، موقعیت شغلی‌شون را بهبود بدن، پیشنهاد میکنیم. این کارگاه با مشارکت همه ما همراه خواهدبود و کار و تمرین گروهی خواهیم داشت.

 

برای شرکت در این کارگاه پیش نیاز خاصی لازم نیست و فقط حتما باید قبل از کارگاه شماره موبایلمون رو داده باشیم و تست دیسکمون را از لینکی که سایت تست و تایپ برامون میفرسته، زده باشیم.

مدرس

سوده دشتی
سوده دشتی
هم‌بنیان‌گذار و مدیر علمی سایت تست‌وتایپ

آدرس: تهران میدان آزادی، ابتدای جاده‌ی لشگری، جنب مترو بیمه، کارخانه نوآوری آزادی، فضای کار اشتراکی زاویه