رویداد به پایان رسیده است!
دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ ویژه مدیران عامل در تاریخ دوشنبه ۵ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰

دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ ویژه مدیران عامل

 • رایگان
 • آنلاین
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره این دوره بیشتر بدانیم:


وضعیت دوره: جلسه اول این دوره برگزار شده است و شما می توانید از جلسه دوم به این دوره بپیوندید. برای این منظور امکان مشاهده ویدیو جلسه اول رایگان و مشاوره تخصصی را برای شما در نظر گرفته ایم. از گزینه های بالا استفاده کنید.

 

دوره ای برای ورود موفق کسب و کار شما به بازار آنلاین


این روزها در حالی که تمام دنیا با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند، کسب‌و‌کارهای سنتی با خسارات بسیاری مواجه و بخش قابل توجهی از آنها هم متاسفانه کلا تعطیل شده‌اند. پس می توان گفت امروز کسب‌و‌کارهای سنتی بیش از همیشه نیازمند ورود به بازار آنلاین هستند تا کسب‌و‌کار حفظ شده و سهم بازاری که سالها با تلاش بسیار بدست آمده هم به سادگی تقدیم رقبا نشود! اما در میان سوالی مهم مطرح می‌شود که چطور می‌توان در زمان کم کسب و کار خود را آنلاین کرد؟

 

 

دیجیتال مارکتینگ ویژه مدیران عامل | ۲۴ ساعت

 

برای شما که به عنوان مدیر یک کسب‌و‌کار با الفبای بیزینس، مشتری و ارائه محصول و خدمات به خوبی آشنایی دارید و تاکنون در دنیای آفلاین فعالیت های مارکتینگ را در مجموعه خود پیش برده اید، آنلاین کردن کسب و کار چندان دشوار نیست! تنها لازم است وارد فرایند دیجیتالی کردن کسب و کار (Digital Transformation) بشوید. تفاوتی ندارد نوع کسب و کار شما چه باشد، فروش کالا باشید یا ارائه خدمات، به افراد بفروشید یا شرکت‌ها، در همه حالت‌ها شما با این فرایند می‌توانید در فضای آنلاین کسب‌و‌کار خود را گسترش داده و به سودی قابل توجه دست یابید.

 

چرا یک مدیرعامل باید دیجیتال مارکتینگ را فرا بگیرد؟

 

 • برای مدیریت کسب‌وکار و تیم دیجیتال مارکتینگ خود
 • برای تدوین استراتژی دیجیتال کسب‌وکار
 • برای تضمین حضور و موفقیت بین رقبا
 • دیجیتال مارکتینگ قابلیت سنجش اثر بخشی دارد

در این فرایند که بر محور بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) شکل گرفته است، شما نیاز است ابتدا با ساختار بازار آنلاین، کسب و کارهای دیجیتال و ویژگی های منحصربه فرد آنها آشنا شده و سپس تمام نکات طلایی درباره نحوه حضور قدرتمند در این بازار بزرگ و نحوه ارائه پربازده محصول یا خدمات به مخاطبان آنلاین را بیاموزید.

 

مسیر یادگیری شما در این دوره

 

 

اما برای طی کردن این فرایند شما نیاز به یک موتور شتاب دهنده دارید. یعنی استادی با‌تجربه که این دانش را به شکل کاربردی و عملیاتی در کوتاه‌ترین زمان به شما بیاموزد و به شما کمک کند تا دقیقا براساس کسب‌و‌کار خاص خود و مخاطبان‌تان بتوانید این مسیر را با موفقیت طی کنید. دوره دیجیتال مارکتینگ ویژه مدیران عامل دقیقا با همین هدف طراحی شده است و دکتر مهدی دهبان در ۲۴ ساعت آموزش آنلاین در کنار شما و حامی رشد کسب و کارتان خواهد بود. در این دوره VIP که ویژه مدیران عامل برگزار می‌شود، ابتدا با مفهوم صحیح دیجیتال مارکتینگ آشنا می شوید تا با چشمان باز پا در این عرصه بگذارید.

دکتر مهدی دهبان در مورد شناخت 4 محور کلیدی مورد نیاز یک کسب‌وکار در فضای دیجیتال و همچنین نقش شما به عنوان مدیر عامل با زیرساخت‌ها، ابزارها و افراد تحت نظارت شما در شرکت به بحث خواهد نشست

 

4 محور کلیدی ذکر شده شامل موارد زیر می‌باشد

 

 

در ادامه کانال های ارتباط با مخاطبان هدف در فضای دیجیتال و شیوه های تبلیغات آنلاین اثربخش را خواهید شناخت تا بتوانید با استراتژی صحیح به سراغ آنها رفته و برای تبدیل کردن آنها به مشتریان تلاشی نتیجه بخش داشته باشید. شما نقشه راه دیجیتال مارکتینگ را خواهید آموخت تا گام به گام در مسیر درست حرکت کنید. شما همچنین مفاهیم مهمی همچون شاخص‌های کلیدی عملکرد، صفحه فرود، تست گزینه برتر و … را به صورت حرفه‌ای خواهید آموخت.

البته درست که است که مدیران عامل وارد جزئیات اجرایی دیجیتال مارکتینگ نمی‌شوند و صرفا در سطح کلان به تعیین استراتژی، هدفگذاری، برنامه ریزی و مدیریت می پردازند اما نیاز است که حداقل با مفاهیم تک تک گزینه های مهم در دیجیتال مارکتینگ همچون بازاریابی محتوایی، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، تبلیغات کلیکی گوگل، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و … آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند برفعالیت کارمند متخصص خود در این حوزه کنترل و مدیریت داشته باشند. از این رو شما با این مفاهیم هم آشنا خواهید شد.

 

 

اما فراموش نکنید که کسب و کاری می تواند در بازار آنلاین به موفقیت برسد که برای این بازار خاص به خوبی اصلاح شده یا اصطلاحا چکش کاری شده باشد و همچنین محصول یا خدمتی می‌تواند در بازار آنلاین به خوبی بفروشد که ویژه مخاطبان و شرایط خاص بازار آنلاین اصلاحی داشته باشد. پس شما نیاز دارید در سطح بیزینس هم مفاهیم مهمی را بیاموزید.

براین اساس دکتر دهبان در این دوره به مباحث مهمی همچون انواع بیزینس مدل های آنلاین، سفر مشتری، چرخه عمر بیزینس و محصول، مدیریت ارتباط با مشتری و … نیز می پردازند تا کسب و کار شما همه جوره آماده حضوری قدرتمند و موفق در بازار آنلاین شود.

 

 

شرکت در این دوره بسیار آسان است. کلاس ها کاملا آنلاین برگزار می‌شود و شما دو روز در هفته شب ها از ساعت ۱۹ الی ۲۲ کلاس خواهید داشت. در این سبک از کلاس که به وبینار هم معروف است، شما کاملا با استاد در تعامل خواهید بود و تجربه ای مشابه حضور در کلاس حضوری را خواهید داشت.

 

متدولوژی دوره

 

استاد به تدریس می‌پردازند و در حین تدریس شما می توانید سوالات خود را به صورت صوتی یا متنی به راحتی از ایشون بپرسید. همچنین بخش‌هایی از کلاس انحصارا به پرسش و پاسخ و بررسی کسب‌و‌کار شما اختصاص می‌گیرد تا استاد مطمئن شود هر آنچه تدریس شده را بتوانید در کسب‌وکار خود به شکلی صحیح پیاده سازی کنید. به این ترتیب این دوره کاملا عملیاتی و کاربردی است. امیدواریم که در این دوره شما رو ملاقات کنیم.

 

مزایای شرکت در این دوره

 

___________________________________________________

 

   سر فصل

 • مروری بر مفاهیم اصلی بازاریابی
 • انواع بیزینس مدل های آنلاین
 • استراتژی کسب و کار دیجیتال
 • چرخه عمر بیزینس و محصول
 • مفاهیم اصلی دیجیتال مارکتینگ
 • سفر مشتری
 • شاخص‌های کلیدی موفقیت
 • مرور کانال‌های دیجیتال مارکتینگ
 • استراتژی دیجیتال مارکتینگ
 • شاخص‌های کلیدی عملکرد
 • دیجیتال آنالیتیکس
 • آشنایی با تبلیغات دیجیتال
 • صفحه فرود (landing page)
 • تست گزینه برتر (A/B Test)
 • مدیریت ارتباط با مشتری

 

با دانلود فایل پی دی اف زیر می توانید از محتویات این دوره اطلاع پیدا کنید

___________________________________________________________

اطلاعات دوره 

 

مدت زمان: 30 ساعت (10 جلسه 3 ساعته)

روزهای برگزاری: دوشنبه و چهارشنبه‌  ۱۹ الی ۲۲

شروع دوره : چهارشنبه ۳ اردیبهشت

نکته قابل توجه: این دوره آنلاین می باشد و بعد از ثبت نام لینک این کلاس در پنل اسکای روم برای شما ایمیل خواهد شد. شما در روز کلاس با کلیک بر روی لینک وارد محیط کلاس شده و از مطالب درسی استفاده خواهید نمود.

توجه توجه: 


پس از ثبت نام لینک ورود به وبینار برای شما ایمیل خواهد شد. همچنین یکساعت قبل از برگزاری کلاس لینک برای ثبت نام کنندگان دوره پیامک خواهد شد.  

__________________________________________________________

 

پیش نیاز دوره : آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن

________________________________________________________

هزینه دوره : 

۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان 

____________________________________________________________

 

 ارائه مدرک معتبر از MPT اتریش

_______________________________________________________________

_____________________________________________________

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 

 ۰۲۱۸۸۳۹۵۰۹۱

 

 

استاد دوره

دکتر مهدی دهبان
دکتر مهدی دهبان
کارشناس و مدرس بازاریابی دیجیتال

برگزارکنندگان

آکادمی دیجیتال مارکتینگ
آکادمی دیجیتال مارکتینگ
اولین و تنها موسسه آموزش دیجیتال مارکتینگ در ایران

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
با توجه به اینکه در این دوره مباحث از پایه آموزش داده می شود، صرفا آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن برای شرکت در دوره نیاز است.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپتاپ، قلم و کاغذ
دوره آنلاین چگونه برگزار می شود؟
کلاس‌ها در دوره آنلاین به صورت وبینار برگزار می‌شوند. یعنی شما سر ساعت خاص کلاس با مرورگر اینترنتی (پیشنهاد ما گوگل کروم) کامپیوتر خود وارد صفحه وبینار می‌شوید و با نام کاربری و رمز عبور ویژه‌ای که از قبل برای شما ارسال می‌شود، در کلاس شرکت می‌کنید. در ادامه شما تصویر و صدای استاد را به همراه اسلایدها و … خواهید دید و استاد از راه دور به شما و دیگر دانشجویان حاضر در وبینار درس خواهند داد.
آیا در این دوره همه چیز را درباره دیجیتال مارکتینگ خواهم آموخت؟
این یک دوره فشرده و چکیده برای مدیران عامل است. مدیران عامل رهبران سازمان هستند و باید با دید کلان به تدوین استراتژی، برنامه ریزی و نظارت بپردازند. پس عملا نیازی نیست وارد جزئیات ریز اجرایی شوند. از این رو به همه مباحث در سطح کلان پرداخته می شود. چیزی که مورد نیاز شماست.
در پایان این دوره چه تخصص هایی خواهم داشت؟
در پایان این دوره مسیر آنلاین کردن کسب و کار خود را به شکل کامل خواهید شناخت و خواهید توانست برای این فرایند مهم برنامه ریزی اجرایی دقیق انجام داده و بر این فرایند تا رسیدن به نتیجه نظارت کامل داشته باشید.
این دوره مناسب چه کسانی است؟
این دوره ویژه مدیران عامل طراحی شده است که قصد دارند کسب و کار خود را آنلاین کنند. البته دیگر افراد هم در صورت تمایل می توانند در این دوره شرکت کنند، اما باید بدانند سطح دوره بالاست و صرفا به مباحث و سوالاتی پرداخته می شود که در سطح مدیران عامل باشد.
نحوه ارتباط با استاد در دوره آنلاین چگونه است ؟
در کلاس‌های آنلاین (وبینار) شما و دیگر دانشجویان می توانید مستقیم از طریق تایپ کردن سوالات خود، یا از طریق وویس و تصویر حتی با استاد در ارتباط باشید و استاد نیز به همین طروق می‌تواند پاسخگوی شما باشد. دقیقا مشابه یک تماس تصویری. اما ارتباط شما با استاد محدود به کلاس‌های آنلاین نمی‌شود و شما در یک گروه تلگرامی نیز امکان ارتباط دائم با استاد در طول دوره و حتی پس از دوره را خواهید داشت.
آیا از موبایل هم می توان برای شرکت در دوره آنلاین استفاده کرد ؟
بله می‌توانید با موبایل نیز وارد کلاس آنلاین (وبینار) شوید. اما با توجه به کوچک بودن صفحه نمایش موبایل، ما این کار را پیشنهاد نمی‌کنیم. پیشنهاد ما استفاده از کامپیوتر است که بتوانید جزئیات را بهتر مشاهده کنید. موبایل صرفا برای مواقع ضرروی که دسترسی به کامپیوتر ندارید کار شما را راه خواهد انداخت.
بری شرکت در کلاس آنلاین سرعت اینترنت چقدر باید باشد؟
در صورتی که شما از اینترنت ADSL با سرعت 512 به بالا استفاده کنید، مشکلی برای شرکت در کلاس آنلاین نخواهید داشت. همچنین اینترنت 3G و 4G همراه اول و ایرانسل نیز برای شرکت در وبینار مناسب هستند. می‌توانید از امکان Hotspot گوشی خود استفاده کرده و کامپیوتر را به گوشی وصل کرده و از اینترنت آن استفاده کنید.
آایا برای شرکت در کلاس آنلاین نرم افزار خاصی نیاز است؟
خیر شما نیاز به هیچ نرم افزار خاصی ندارید. با همان مرورگر اینترنتی خود (پیشنهاد ما گوگل کروم) می‌توانید وارد یک سایت اینترنتی خاص شوید و با نام کاربری و رمز عبوری که به شما از قبل داده می شود، وارد وبینار شده و در کلاس آنلاین شرکت کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین آکادمی دیجیتال مارکتینگ در ایران توسط نماد مارکتینگ به منظور ارتقا سطح آموزشی و کاربردی اصول دیجیتال مارکتینگ در کسب‌وکارهای متوسط و کوچک SME راه‌اندازی شد. هدف از راه‌اندازی آکادمی دیجیتال مارکتینگ کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط در حوزه‌های مختل

رویداد های برگزارشده۵۷۷
رویداد های فعال۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۴۰ نفر