رویداد به پایان رسیده است!
همایش جادوئی دومینو در تاریخ چهارشنبه ۲۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۶:۰۰

همایش جادوئی دومینو

 • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • تبریز
 • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سومین همایش دومینو تبریز


نام همایش: دومینو تبریز

موضوع همایش: آینده دلخواه من (هدف گذاری شخصی)

زمان شروع: 20آذر 98    ساعت:16:00

زمان  پایان:  20 آذر 98     ساعت:20:00

مخاطبین دوره : دانش آموزان،دانش جویان،معلمان و دبیران،اساتید،مدیران موسسات و مدارس،والدین،روانشناسان

مکان برگزاری: دانشگاه سراسری تبریز-سالن وحدت

مبلغ بلیت: 120 هزار تومان

 


موضوع همایش دومینو


 • آینده دلخواه من

اینبار قصد داریم در همایش دومینو به نحوه هدف گذاری و اینکه کلا هدف یعنی چه صحبت کنیم،قصد ندارم فعلا در مورد اهمیت هدف گذاری برایتان بگویم چون به حد کافی در زیر برایتان نوشته ام،اما می‌خواهم توضیح کلی در مورد همایش پیش رو داشته باشم.

 

 • افتادن دومینو اول و دوم

سومین دومینو نیز قرار است با سالن 800 نفره اجرا شود،با توجه به تجربه دو دومینو گذشته مخاطبین اغلب دانش اموز اند اما بالای 200 نفر مخاطب غیر دانش آموز داشتیم!

همایش دومینو

 • افتادن دومینو سوم

در این همایش هم قصد داریم دومینو سوم را به کمک شما عزیزان برگزار کنیم و بتوانیم تغییری حتی کوچک در زندگی دیگران به وجود آوریم.

 

دومینو

 • پذیرایی و آنتراکت یادمان نرود!

ما در همایش یک آنتراکت 20 دقیقه ای خواهیم داشت و از شما با کیک و چای پذیرایی خواهیم کرد میتوانید در این مدت از خودتان پذیرایی کنید حتی میتوانید با دیگران هم صحبت شوید!

 • کاغذ و قلم نیاز نیست!

البته اگر خواستید میتوانید  به همراه داشته باشید.

در دو دومینو قبلی به خودم قول دادم تمامی مطالب را در دفترم بنویسم اما آنقدر تحت تاثیر حرف های دو مرد جوان گرفته بودم اصلا کاغذ و قلم یادم رفته بود!

میتوانید به جای کاغذ و قلم از گوشی به عنوان ضبط صوت استفاده کنید،هیچ مشکلی ندارد حتی میتوانید صدای ضبط شده را برای دوستانتان بفرستید هر چند آنها طعم حضور در همایش را نمیچشند ولی میتواند کمی مزه مزه کنند.

 

دومینو

دومینو

 • کمی محیط دانشگاه لطفا

همایش در دانشگاه سراسری تبریز برگزار میشود شما میتوانید با محیط دانشگاه هم اشنا شوید حتی کسانی که دوست دارند در دانشگاه شریف قبول شوند نمیتوانند بیخیال دانشگاه تبریز شوند.

 

دانشگاه تبریز

 • والدین خود را متحیر کنید!!!

اگر بتوانید والدینتان را همراه خودتان بیاورید و به آنها نشان دهید که در آمدن به همایش اشتباه نمیکنید آنها نیز تعجب میکنند،در دومینو دوم والدین دانش آموزی پس از اتمام همایش پیشم امد و گفت،"آقای دکتر فکر میکردم مهسا باز هم دارد وقتش را تلف میکند،ازش انتظار نداشتم"

به همین سادگی میتوانید به والدینتان نشان دهید که میخواهید قدمی برای خودتان بردارید البته یادتان نرود که والدینتان خوبی شما را میخواهند،ممکن است بعضی مواقع در انتخابی تفاوت نظر داشته باشید مثلا شما بخواهید هنر بخوانید اما والدین اصرار بر پزشک شدن شما داشته باشند،شاید شما نتوانید انها را راضی کنید اما میتوانید از افراد متخصص کمک بگیرید تا در نهایت بهترین راه برای شما انتخاب شود.

 • دوستان جدید میخواهید؟؟؟؟

احتمال دارد بخواهید دوستان جدیدی پیدا کنید،در این همایش این امکان وجود دارد تا با افارد هم سن و سال و هم نظر و شبیه به خودتان آشنا شوید شما میتوانید شبکه ارتباطی خودتان را گسترده تر کنید و دوستان جدید تری پیدا کنید.

دومینو

 • دوستان قدیمی از یادتان نرود...

بعد از  دومینو دوم افراد زیادی به من پیام دادند که ما دوستان قدیمی خودمان را در همایش دومینو پیدا کردیم،دیدن دوستان قدیمی که خاطرات خوبی با هم داشتید در همایش دومینو میتوانید حس خیلی خوبی برای شما منتقل کند.

 

 • رفیق بازی آزاد

اگر دوستان فعلی خودتان را از یاد ببرید پس رفیق نیمه راهید!

شوخی کردم،ام جدی جدی ثبت نام های 2 الی 22 نفره ای داشتیم که مثلا دو نفر یا یک کلاس با هم به همایش امده بودند،البته گاهی شیطنت داشتند ولی شلوغ ترین دانش اموزان نیز با شنیدن حرف های پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی سرجای خود ساکت میننشستند،پس اگر دوست دارید میتوانید با دوستان خود در این همایش شرکت کنید،شاید زندگی انها هم مثل شما تغییر کرد؟!

 • لایو و استوری

شما میتوانید از سخنرانی لایو و استوری بگیرید

 • سلفی اجباری

پس از اتمام همایش شما میتوانید با پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی سلفی بگیرید و در پیج اینیستاگرام یا پروفایل تلگرام خود قرار دهید،نا گفته نماید هر سلفی یا عکس خودش داستان است.

 

 


هنوز از "هدف گذاری" مطمئن نیستم!


سوال بسیار به جاییست اجازه دهید با مثال برایتان توضیح دهم.

 • فورت نایت یا کنکور نایت؟

فکر می‌کنید برنده شدن در بازی فروت نایت(بازی دیجیتالی) سخت تر است یا قبولی در کنکور؟ معلوم است که هر دو به یک اندازه ,البته شاید کنکور برای کسی راحت تر است چون افراد استعداد های متنوعی دارند!

می‌خواهم یک اعترافی داشته باشم با اینکه دانش آموز خوبی بودم اما هیچ گاه نتوانستم مرحله اخر ماریو را بگذرانم،شاید استعداد درس خواندن داشتم اما خب در "گیم" حرفه ای تر از من هم بود.

مهم نیست کدام سخت تر است مهم این است که شما چه استعدادی دارید اینکه بگویید فورت نایت خیلی راحت تر است اما کنکور سخت است تفکر شماست، ممکن است فردی نفر اول کنکور هم باشد اما تا به حال دست به گیم نبرده باشد،قورباغه نمیتواند پرواز کند و کبوتر هم نمی‌تواند شنا کنید!پس اگر استعداد خود را بشناسید به راحتی در آن حوزه موفق می‌شوید.

 • با درس ازدواج کردید؟


خب شما نیاز دارید برای گذراندن مقطعی از زندگیتان با درس ازدواج کنید!

بله انتخاب رشته هم مانند انتخاب همسر می باشد اگر نتوانید انتخاب خوبی داشته باشید به زودی در دادگاه طلاق میگییرید فقط تنها تفاوتش این است که از شما کنکور میگیرند تا ببینند ازدواج شما موفق بوده یا نا موفق؟؟؟

اجازه ندهید یک انتخاب نادرست باعث شود رتبه کنکورتان تبدیل به شارژ ایرانسل شود.

اگر ازدواج نا موفقی داشته باشید نمی‌توانید به مرحله بعدی بروید و باید درس فعلی خود را طلاق داده،پیش یک مشاور رفته و درس بهتری برای زندگی انتخاب کنید اگر بتوانید مرحله کنکور را رد کنید می‌توانید صاحب بچه هم شوید مثلا مدرک بگیرید و رفته رفته بچه های بیشتر و بهتری داشته باشید.

 • پول؟چی شد دلت خواست؟منم دلم خواست!!!


اینکه برای پول کاری می‌کنید دلیل خوبی نیست!!!هر کاری،درس،ازدواج،حتی کار!

اگر دلیلتان فقط پول است در وسط راه کم می‌آورید،من تضمین میکنم که شکست می‌خورید،تعداد زیادی مشاوره داشتم که اثبات این موضوع بودند...

باید دلیل خودتان را پیدا کنید،باید بدانید دقیقا چه چیزی بیشتر از پول شما را خوشحال می‌کند؟چه چیزی باعث میشود پرستاری ساعت ها سر بیماری بماند و همراه بیمار اشک بریزد؟آیا فقط پول می‌تواند این کار را کند؟یا پرستار عاشق کمک به دیگران است و دل مهربانی دارد؟با خودتان صادق باشید،کسی نمی‌خواهد به خاطر چیزی که بلد نیستید اینجا سرزنشتان کند.

شما نیز باید دلیل کار های خودتان را پیدا کنید هیچ توجیح قبول نیست باید بدانید برای چه درس می‌خوانید باید بدانید برای چه کار می‌کنید....اگر دلیل این موارد را بدانید هیچ گاه از انجام آن کار خسته نمی‌شوید،شروع کنید و از خودتان بپرسید چرا فلان کار را انجام می‌هم؟چند بار از خودتان بپرسید در آخر به چیزی که باید برسید می‌رسید.

 • در پاپ جی زندگی بکدور نشوید!


با تجربه  ای که در 5 دهه زندگی داشتم متوجه شدم زندگی را نباید دست کم گرفت!

درس هایی که در مدرسه و دانشگاه آموختم در زندگی واقعی رنگ و بوی خاصی داشتند،من همیشه به دیگران پیشهاد میکنم زندگی را دست کم نگیرند چون آنقدر ها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست!

 • آقای دکتر،سه ساعت instgram و نیم ساعت tiktok لطفا

در گذشته فکر می‌کردم شبکه های اجتماعی تاثیر منفی شان بیشتر از تاثیر مثبتشان در زندگی مردم است،راستش الان هم همین تفکر را دارم و چیزی عوض نشده اما می‌دانم خیلی ها می‌توانند این تاثیر را تبدیل به یک فرصت بسیار خوبی کنند.

می‌دانستید دستمزد رونالدو در سری آ ایتالیا به ازای هر فصل 30 میلیون یورو است، اما او در اینستاگرام 43 میلیون یورو درآمد سالانه دارد؟

اگر شما بتوانید استعداد خودتان را به درستی بشناسید و آن را پرورش دهید  قطعا می‌توانید به درآمد های خیلی خوبی برسید،ممکن است مسیر شما با دیگران متفاوت باشد اما اگر مطمئن باشید که استعداد خودتان را شناخته و در مسیر پرورش استعداد خود باشید حتما موفق خواهید شد!چه در اینیستاگرام چه در پزشکی!

 • هدف گذاری کنیم که چه شود؟

در اینجا من تسلیم حرف های شما می‌شوم و میگویم هدف گذاری نکنیم!مثلا بیاید صبح وقتی پا می‌شویم ندانیم چه کار می‌کنیم و ساعت ها با گوشی در فضا های مجازی بچرخیم...یا وقتی بیرون می‌رویم بیخیال انتخاب مقصد شویم هر کجا که آمد می‌رویم رستوران،استخر،پارک،باشگاه،جنگل،مدرسه،گیم نت یا هر کجا که خیابان ها مارا بردند...

بیخیال کسب درآمد هم شویم چه کاری است خودمان را به زحمت بیاندازیم؟؟؟راستش مسئولیت های مختلف را هم بیخیال، دنیا دو روز است باید خوش بگذرانیم!

تحصیل یا ازدواج را از ذهنتان بیرون کنید چه کاری است آخر 15 سال درس بخوانیم و بقیه عمرمان را با یک فرد غریبه بگذرانیم؟40 ساعت کار کردن در هفته هم حماقت محض است!!!؟

من با همه این موارد موافقم فقط یک مسئله ای

تمامی رویا هایی که شب ها در موردش خیال بافی می‌کنید و یا وقتی به آن فکر می‌کنید به هیجان می‌آیید را فراموش کنید,مانند یک زامبی زندگی کردن چه ایرادی دارد؟؟؟؟!!!!!

 

 


راه چاره چیست؟


به عنوان اولین راه حل می‌توانید بیخیال هدف‌گذاری باشید اما ...

 • قمار عمر

اینکه انتخاب می‌کنید این صفحه را ببندید بیانگر این است که می‌خواهید زندگی خود را با آزمون خطا پیش ببرید،شما علاقه ای به دست یابی به اهدافتان را ندارید و ترجیح می‌دهید آس و پاس بگردید در نتیجه می‌خواهید 70 سالتان شود و متوجه شوید چه چیزی از دست داده اید به هر حال ما به انتخاب شما احترام میگزاریم.

 • شریف یا قبولی در دانشگاه دوغوزآباد؟

در بهترین حالت بدون علم هدف‌گذاری و تلاش بسیار در دانشگاه "دوغوزآباد" قبول می‌شوید چون شما بیخیال این شدید که در زندگی واقعا چه می‌خواهید...

 • هنر،ورزش،ادبیات،ستاره شناسی،مد و لباس،رشته سوپ اند یا رشته پلو؟

اگر شما هم به رشته هایی مانند رشته های گفته شده یا رشته های دیگر علاقه دارید ولی نمی‌دانید هدف‌گذاری یعنی چه پس سرنوشت "علی نجار" در انتظار شماست و می‌توانید با خیال راحت تبدیل به پزشکی یا مهندسی شوید که از شغل خود متنفر است!!.

 • برای همه درس خوندنات مرسی

گاهی اوقات افرادی را میبینم که مدارک تحصیلی بالایی دارند و  حتی صاحب  تخصص فوق العاده ای در کارشان هستند در صورتی که در اتاق مشاوره اعتراف می‌کنند چیزی که میخواستند این نیست و الان از اینکه انرژی و تمرکز زیادی به خاطر هدف اشتباه پشیمانند،فکر نکنم کسی بخواهد جای فردی باشد که فوق تخصص قلب است اما آرزو داشت فوتبالیست شود...

 • دندان پزشکی یا شوفر اسنپ؟مسئله این است!

زمانی که اسنپ تازه شروع به فعالیت کرده بود با راننده ای در راه رسیدن به جلسه کاری ام هم صحبت شدم،او می‌گفت دوست داشت دندانپزشک شود ولی سر از اسنپ در اورده،وقتی داستان زندگی اش را تعریف میکرد فهمیدم هدف متناسب با خودش انتخاب نکرده ،در دوران دبیرستان فهمید از خون به شدت می‌ترسد.حتی این مسئله را با مشاور مدرسه در میان گذاشت ولی مشاور مدرسه اصرار داشت که ترسش گذراست.از دانشگاه برای دندان پزشکی قبول شد تصمیم گرفت علی رغم ترسش دندانپزشکی را ادامه دهد.وقتی به اتاق جراحی می‌رفت لحظه ای که خون می‌دید از هوش می‌رفت.آخرین بار به خاطر شوک عصبی به مدت 1 هفته در بیمارستان بستری شد،پس از آن دیگر نتوانست دندانپزشکی را ادامه دهد و در نهایت ماجرا های دیگر و هدف‌گذاری نامناسب باعث شد در اسنپ مشغول به کار شود اگر می‌خواهید بیخیال هدف گذاری شوید پس بیخیال دندان پزشکی هم شوید!

 

خب،  این راه حل برای شما مناسب نبود؟ می‌توانید از مشاوران تحصیلی مختلفی استفاده کنید فقط به این 4 نکته ای که میگویم توجه داشته باشید تا اگر این راه حل را انتخاب کردید،سرتان کلاه نرود.

1-از کسی راهنمایی بگیرید که شما را می‌شناسد.

دقت داشته باشید اگر میخواهید از کسی راهنمایی بگرید و به حرف هایش گوش کنید اول از همه ببینید آیا او شما را می‌شناسد یا خیر؟

فرض کنید شما به عسلحساسیت دارید و زمانی که عسل می‌خورید پوستتان جوش میزند،روزی که مریض شدید به دکتر میروید ،دکتر به شما سفارش میکند که عسل مصرف کنسد و شما این کار را انجام می‌دهید چون فکر می‌کنید دکتر همه اطلاعات لازم را دارد و پوستتان روز بعد جوش می‌زند!میخواهم چه بگویم؟به کسی که شناخت کافی از شما ندارد اعتماد نکنید چون او به صورت یکطرفه مسئله را برسی می‌کند درست است که دندان پزشکی شغلی است که بازار کار نسبتا خوبی دارد اما اگر شما به هر دلیل توان دندان پزشک شدن را نداشته باشید به احتمال زیاد زندگیتان یهویی جوش میزند! پس به کسی که کاملا درکتان می‌کند مراجعه کنید نه به کسی که شما را مجبور به کاری می‌کند که نباید انجام دهید.

2-از فردی راهنمایی بگیرید که  شما او را می‌شناسید

اینکه پیش کسی بروید که صرفا دنبال منافع شخصی خودش است می‌تواند به قیمت عمرتان تمام شود،پس قبل از درخواست راهنمایی از فرد مورد نظر کمی او را بشناسید،دقت کنید هدف او از کمک به شما صرفا پول است یا انگیزه دیگری دارد؟برایتان توضیح دادم پول دلیل خوبی برای کار کردن نیست،افرادی که فقط به دنبال پول هستند شما برایشان اهمیت ندارید،پول شما برایشان اهمیت دارد!پس ممکن است به خاطر کم کاری،از سر باز کردن یا سو استفاده از اعتماد، شما را به راه نامناسبی هدایت کنند در نتیجه پس از طی کرده کل خیابان به بن بستی می‌رسید که راه برگشتی ندارد.

3-از فردی که راه شما را پیموده یا دانش کافی را دارد کمک بگیرید

یک آشپز مبتدی از بهترین مکانیک شهر الگو نمی‌خواهد!

فرض کنید آشپزی برای رسیدن به موفقیت پیش بهترین مکانیک شهر می‌رود و از او می‌خواهد یاد دهد که چگونه می‌تواند سوپ خوشمزه ای درست کند،حتما باید انتظار این را هم داشته باشید که مکانیک باید بگوید بلبرینگ را با چکش خرد بکن و داخل براده اهن بریز،کمی روغن موتور بزن تا خوب داغ کند!!!

این مثال به قدری خنده دار است که فردی که می‌خواهد پزشکی بخواند از یک فوتبالیست برای برنامه ریزی درس هایش کمک بگیرد!از صاحب علم و دانش کافی کمک بگیرید!

4-از فردی کمک بگیرید که واقعا به فکر شماست

این مورد اصلی ترین موضوع است!

تا به حال برایتان پیش امده که به دکتر بروید و از دکتر بخواهید برایتان آمپول تجویز نکند؟اما دکتر برای اینکه بهبود پیدا کنید این کار را می‌کند،اگر به صورت سطحی به موضوع نگاه کنیم به احتمال زیاد از دکتر بدتان بیاید ولی اگر عمیق تر فکر کنیم متوجه میشویم که دکتر صلاح مارا می‌خواسته...

از فردی کمک بگیرید که برای صلاح شما از هیچ اقدامی نترسد حتی اگر برای شما سرم تجویز کرد!فردی که برای صلاح شما،مجبورتان می‌کند کار سختی را انجام دهید و نتیجه بگیرید شما را خیلی دوست دارد!

 

 • راه حل اخر

در همایش دومینو شرکت کنید

 

 


همایش دومینو یا سرسبد اینستاگرام؟


اولین بار  مطبم در حال استراحت بودم ویدئویی دیدم و این ویدئو باعث شد با دومینو آشنا شوم.

در این ویدئو مرد جوانی در مورد موفقیت نکاتی میگفت و جالب بود که مثال هایش تماما از درس ریاضی بود،برایم سوال شد که چگونه فردی میتواند درس ریاضی را که اغلب دانش آموزان از آن فرار میکند را تبدیل به ویدئو های کوتاه تلفیقی از موفقیت و ریاضی بکند!!!?

کامنت ها را که چک میکردم متوجه شدم نه تنها دانش اموزان و دانش جویان بلکه معلمین و دبیران هم عاشق نحوه تدریس او شده بودند!

کامنت های مختلف که نشان میداد دانش اموزان واقعا از روش های سنتی نحوه تدریس خسته شده اند!

همانطور که گفتم زمان زیادی را در مطب نمیتوانستم به بررسی اختصاص دهم ولی شب آنروز وقتی به خانه رسیدم توانستم بعد از شام بیشتر در مورد پوریا مظفریان اطلاعات جمع کنم.

آنشب متوجه شدم فردی به نام پوریا مظفریان که به احتمال زیاد حداقل ویدئویی از او دیده اید با همکارش علیرضا مطلبی در زمینه مشاوره تحصیلی و تدریس و مباحث انگیزشی فعالیت میکنند،حس خوبی گرفتم زیرا اغلب مراجعه کنندگان دانش آموز من در زندگیشان هدفی ندارند یا حداقل هدف درستی انتخاب نمیکنند برای همین خوشحال شدم وقتی پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی را شناختم

در مورد آنها برایتان توضیح خواهم داد اما اول باید بدانید دومینو یعنی چه؟


دومینو؛افسانه یا حقیقت؟


پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی فعال دنیا انگیزشی و آموزشی بودند انها در شهر های مختلف همایشی برگزار میکردند به نام "دومینو" که داستانش را جلوتر برایتان خواهم گفت.

پس انکه فهمیدم این دو مرد جوان همایش برگزار میکنند در اینترنت به دنبال فیلم های همایششان بودم،با ویدئو کلیپ های مختلفی برخورد کردم که نشان میداد در اکثر شهر های ایران این همایش اجرا شده است،چند نمونه از این کلیپ هارا برایتان در آخر صفحه آماده کردم.

استارت دومینو تبریز

صبح روز بعد موضوع را با همکارم در میان گذاشتم و پس از بررسی وضعیت فعلی تصمیم گرفتیم در شهرتبریز هم برای اولین بار ما پیشقدم شویم و این همایش را برگزار کنیم،به لطف خدا و تلاش تیمی که داشتیم همایش دومینو نه تنها یکبار بلکه دوبار با فاصله 5 ماه برگزار شد

 • 1600+800

توانستیم دو بار و هر بار با 800 مخاطب این همایش را برگزار کنیم و این بار قصد داریم 800 نفر دیگر به نفرات راضی قبلی اضافه شوند.

میتوانید در یک جمله کوتاه بگویید قضیه دومینو چیست؟

اگر بخواهیم در یک جمله بگویم دومینو سلسله همایش هایی است که در شهر های مختلف توسط پوریا مظفریان و علیرضا  مطلبی برگزار میشود و هر بار موضوعات مختلفی دارد.

داستان دومینو را از زبان اقای پوریا مظفریان بشنوید.

 


پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی کیست؟


 • پوریا مظفریان + علیرضا مطلبی = دومینو!

پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی در پایه دبیرستان همکلاسی بودند و اتفاقا در دانشگاه نیز با هم بودند تا زمانی که هر دو تصمیم میگیرند در حوزه تدریس فعالیت کنند؛به گفته خودشان نحوه تدریس در کشورمان نیزامند تغییر و تحول میباشد،و هر دو روش خاصی برای تدریس حوزه ای که در آن فعالیت میکردند ابداع کردند.

 • اینیستاگرام مهر موفقیت

این دو مرد جوان شروه کردند به قرار دادن کلیپ های مختلف با نحوه تدریسی که مخصوص خودشان بود،بازخورد مردم عالی بود؛در مدت کمی هر دو مشهور شدند

استقبال قشر جوان و حتی افراد بسیار درسخوان باعث شد هر دو متوجه شوند که باید بتوانند این کار را در ابعاد بزرگتر انجام دهند از آنجا بود که برنامه  دومینو اول شروع به ریختن کرد...

 

تا الان باید  با پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی را آشنا شده باشید و اگر آشنا نشده باشید با اطلاعاتی که در اختیارتان قرار خواهم داد کاملا این دو مرد جوان را خواهید شناخت.


خطر زندگی گرفتگی و تحصیل گزیدگی!


 

 • هدف گذاری دیگر چیست!!!؟
  خیلی از اوقات برایمان پیش آمده که صبح از خواب بلند می‌شویم و با خود می‌گوییم،اه باز هم ....،و با حالتی سست و افتاده شروع می‌کنیم به انجام کار هایمان.دقیقا این وضعیتی است که زنگ خطر زندگیش شما به صدا درامده است اما اگر این زنگ را نشنوید به احتمال زیاد داستان علی برایتان تکرار خواهد شد!البته بعضی ها بدتر از این هم هستند و مدت زیادی در تخت خوابشان میگذارنند و اصلا دوست ندارند از تخت خوابشان بیرون بروند،چه زنگ خطر چه زنگ ساعت نمی‌تواند این افراد را که خودشان را به خواب زده اند بیدار کند!
 • 5 دقیقه دیگر
  نمیتوانید انکار کنید که وقتی برای مدرسه رفتن اماده می‌شویم و منتظر سرویس هستیم یا زمان اضافی داریم 5 دقیقه خوابیدن چه حسی دارد!همه مان یکبار این را تجربه کردیم که با لباس های اماده 5 دقیقه بخوابیم و وقتی میخوابیم انگار 8 ساعت کامل خوابیده ایم.

 

 • 50 سال دیگر
  50 سال بعد چه میشود؟ آیا تبدیل به کسی شده اید که می‌خواستید؟شغلی را که دوست داشتید،خانه ای که در ذهنتان تجسم میکردید،همسری که انتظارش داشتید و...اگر نمی‌توانید به 50 سال بعد فکر کنید به 5 سال بعد خود فکر کنید،برای چند لحظه چشمان خودتان را ببندید و خودتان را در 5 سال بعد تجسم کنید.

کدام یک برای فردی که هر روز به زور از تخت خود بلند می‌شود  و منتظر 5 دقیقه زمان اضافی برای خوابیدن است اتفاق می‌افتد؟

هر چه باشد احتمال اینکه به اهدافش برسد خیلی کم است!

 • 6 سوالی که باید در زندگی از خود بپرسید


دلیل اصلی به مدرسه رفتنمان چیست؟

دلیل اصلی دانشگاه رفتنمان چیست؟

دلیل اصلی ازدواج کردنمان چیست؟

دلیل اصلی بچه دار شدنمان چیست؟

دلیل اصلی کار کردنمان چیست؟

دلیل اصلی درس خواندنمان چیست؟

 • یک سوال حیاتی

اگر فردا آخرین روز زندگی شما بود باز هم مثل دیروزتان همیشه زندگی می‌کردید؟؟؟

پاسخ نه به این سوال نشان دهنده زنگ خطر است!!!

اگر فقط و فقط به یکی از سوال های بالا پاسخی مانند پاسخ زیر داده اید شما ...

1.چون همه این کار را میکنند
2.این کار را نکنم پس چه کار کنم؟
3.چون خانواده ام میخواهد
4.چون فلانی میخواهد
5.چون فلانی انجام میدهد
 

 • خبرنگار از شما چه میخواهد؟
  فرض کنید روزی از خانه بیرون امدید و در راه رسیدن به مقصدتان خبرنگاری با دوربین زنده جلو شما را میگیرد و از شما میپرسد:هدف شما در زندگی چیست؟

کدام یک از گزینه های زیر را در جواب خبرنگار میگویید؟

میخواهم ثروتمند شوم

آرامش

زندگی خوب

خوشبختی

خانواده صالح

زندگی خوب و معرفه توام با ارامش

داشتن تحصیلات خوب

خوشبخت کردن مادرم

کمک برای ظهور امام زمان(ع)

داشتن فرزندان صالح

پزشکی و دندان پزشکی

 دانشگاه شریف

ازدواج با همسر خوب

....
اگر جواب شما هر کدام از اینها است بدانید زنگ خطر شما خیلی وقت است که به صدا درامده اما گوش شما نمی‌شنید!!!حال اینکه چند مورد از اینها را با هم بگویید دیگر هیچ...

این سه سوال به خوبی به شما نشان می‌دهد که در خطر هستید،دوست من اگر نتوانی به 6 سوال پرسیده شده جواب خوبی برای خودت داشته باشی با خطر "زندگی گرفتگی و تحصیل گزیدگی مواجهی"...

اگر از الگویی تکرار شونده پیروی میکنید بیانگر این است که یک جای کار میلنگد!

 • آمار خودکشی در چه سنی بالا است؟

فکر میکنید کسانی که خودکشی میکنند بیشتر نوجوانان ناراحت از جامعه و نا امید از پدر مادر هستند یا جوانان دانشگاهی و بزرگ سالان صاحب خوانواده یا کهن سالان؟؟؟؟

من نمیدانم چه چیزی حدس زدید ولی آمار نشان می‌دهد خودکشی افراد 60 ساله بیشتر از سنین دیگر است می‌پرسید چرا؟

چون وقتی به 60 سالگی رسیده اند متوجه این میشوند که زندگیشان را هدر داده اند و فرصت تبدیل شدن به کسی که می‌خواستند باشند را از دست دادند!!!

علی یادتان است؟ او نیز فکر خودکشی به سرش زده بود اما نه در 60 سالگی بلکه در 34 سالگی!به عبارتی عدم هدف‌گذاری صحیح باعث شده بود افراد فکر کنند در زندگی شکست خورده اند.

 اگر می‌دانستید فقط 3 درصد افراد در زندگی هدف‌گذاری می‌کنند و 97 درصد هدفگذاری نمی‌کنند آیا باز هم بیخیال هدف و هدف‌گذاری می‌شدید؟
بله این امکان وجود دارد که بیخیال هدفگذاری شوید،تعجب نکنید که افراد زیادی می‌دانند هدف گذاری اهمیت زیادی دارد اما خودشان هدفگذاری نمی‌کنند بیاید دلیل این مسئله را با هم برسی کنیم که چرا افراد با دانستن اهمیت هدفگذاری،هدفی برای زندگی خود تعیین نمیکنند؟؟؟؟

5 دلیل اینکه هدفگذاری نمیکنیم؟


1.بلد نیستیم:

اولین دلیل این است که افراد هدفگذاری بلد نیستند یا ناقص بلدند،هدف‌گذاری هم مثل ریاضی یا ادبیات قوانین خودش را دارد که افراد زیادی از آن اطلاع ندارند. من زمانی که با قوانین هدف گذاری بلد نبودم خب مسلما هدف‌گذاری هم نمی‌کردم،روز های جالبی نبود،بعضا فکر می‌کنم قبل یادگیری هدف‌گذاری من زندگی نمی‌کردم.


2.فکر می‌کنیم هدف گذاری مهم نیست:

بله؛عده دیگری فکر می‌کنند هدفگذاری مهم نیست و اهمیتی ندارد؛زمانی که با اصول اولیه هدف‌گذاری آشنا شدم فکر کردم هدف‌گذاری هیچ اهمیتی ندارد و مهم شانس و پارتی و سهمیه و پول است خب درست است که این موارد تاثیر داشتند ولی نه به قدری که من فکر میکردم!


3.شکست های قبلی ما:

اما عده ای هستند که هدف‌گذاری بلدند و انجام می‌دهند و پس از شکست در رسیدن به هدفشان دیگر هدف‌گذاری انجام نمی‌دهد،روزی که تصمیم گرفتم به صورت جدی هدف‌گذاری کنم دفتری گران قیمت خریدم و شروع کردم به نوشتن چند هدف،درست است که اهدافم را تعیین کردم اما نتوانستم به آنها برسم و از هدف‌گذاری دلسرد شدم،حس بدی بود که در زمان تعیین شده به هدفم نرسیده بودم،این خاطره بر میگردد به زمان دبیرستان که آن دفتر را امروزه هم نگه داشتم و فقط چند صفحه از ان استفاده شده...


4.ترس از شکست:

نمی‌توانیم افرادی که از شکست خوردن می‌ترسند را نادیده بگیریم،بعضی از افراد برای اینکه در کاری شکست نخورند اصلا ان کار را شروع نمی‌کنند چه برسد به هدفگذاری!!!


5.در کنترل نبودن رسیدن به هدف :

اینکه بخواهیم هدفی انتخاب کنیم و نتوانیم به آن برسیم غیر منطقی است،و اینکه هدفی انتخاب کنیم که در کنترل ما نیست از آن هم غیر منطقی تر است مثلا زمانی که برای کنکور تجربی آماده می‌شدم،قبولی در پزشکی هدفی غیر قابل دسترسی به نظر می‌آمد چون من نمی‌دانستم اصلا کنکور می‌دهم یا نه،تا زمان کنکور زنده خواهم بود یا نه، شرکت کنندگان دیگر از من قوی تر هستند یا نه، قبول می‌شوم یا نه...من دو راه داشتم،یا بیخیال این هدف شوم و بگویم که نمی‌توانم این کار را بکنم و یا اینکه شرایط را تحت کنترل خودم در می‌اوردم،درست است که شرکت کنندگان قوی هم بودند اما این من بودم که می‌توانستم با مطالعه بیشتر و تلاش بهتر از آنها قوی تر باشم.
 

 

 

 


فرصتی که یکبار در سال تکرار میشود را از دست میدهید؟


هزینه این همایش کمتر از یک دست شلوار ارزان است!

       

 

تازه شما فقط میتوانید به طور خوشبینانه نهایتا یک الی دو سال از شلوار استفاده مناسب را داشته باشید

اما

من به شما تضمین میکنم اگر فقط یک نکته از این همایش را عملی کنید تا اخرعمرتان از بسیاری از خرج و مخارج اضافی در امان خواهید بود

برای مثال اگر در همایش متوجه شوید مسیر شغلی که انتخاب کردید دیگر مجبور نیستید کاری کنید که دوست ندارید و درامد هم نداشته باشید

یا اگر بتوانید یک دوست خوب پیدا کنید کلی سود کرده اید

مطالب اصلی همایش که دیگر نمیگویم!!!


بهانه های متداول برای شرکت نکردن در همایش


برخی از بهای های متداولی که به وضوح با آنها برای شرکت نکردن در همایش برخورد داشتم!

​ باشه یکم سرم که خلوت شد

درس دارم

​  الان کارهای مهم تری دارم

​ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم

​   بعید می دونم اثری داشته باشه

​  دیگه از من که گذشته

من اهل درس خوندن نیستم

من درسمو خوب میخونم و احتیاجی به این موارد ندارم!

​  این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

​  با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

​  اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که

​  من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبهزمان بندی همایش دومینو

چهار شنبه 20 آذر
عنوانشروعپایان
چک کردن بلیط۱۵:۳۰۱۶:۰۰
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۶:۰۰۱۶:۱۵
سخنرانی علیرضا مطلبی۱۶:۱۵۱۷:۴۵
آنتراکت و پذیرایی۱۷:۴۵۱۸:۰۵
خوش آمد گویی۱۸:۰۵۱۸:۱۵
سخنرانی پوریا مظفریان۱۸:۱۵۲۰:۰۰
اختتامیه(سورپرایز)۲۰:۰۰۲۰:۳۰
عکس گرفتن با اساتید۲۰:۳۰۲۱:۰۰

ضمانت بازگشت وجه


سوالات متداول همایش دومینو

ثبت نام چگونه انجام می‌شود؟
ثبت نام به دو حالت آنلاین از سایت ایوند و تلفنی با شماره تلفن 33815457 انجام می‌شود.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
بله با تضمین 100% بازگشت وجه امکان عودت وجه خواهد بود.
پرینت بلیت نیاز است؟
خیر،به همراه داشتن کد ملی کافیست.
چگونه میتوانم آنلاین بلیت تهیه کنم؟
شما میتوانید در بالای این صفحه یکی از انواع بلیت هارا انتخاب کرده و سپس خرید خود را انجام دهید.
چگونه میتوانم با شما در ارتباط باشم؟
برای ارتباط با ما لطفا با شماره 33815457 تماس بگیرید.
چگونه صندلی و ردیف خود را انتخاب کنیم؟
ردیف صندلی شما بر اساس زمان ثبت نام شما تعیین می‌گردد،هر چقدر زودتر ثبت نام کنید ردیف شما جلوتر خواهید بود
چگونه از مکان صندلی خود خبردار شویم؟
همکاران تیم ما تا 24 الی 48 ساعت پس از خرید بلیت شما در سایت با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار خواهند داد.
همایش محدودیت سنی دارد؟
بهتر است شرکت کنندگان در همایش حداقل 12 سال سن داشته باشند.
خرید دسته جمعی شامل تخفیف می‌شود؟
بله خرید دسته جمعی بالاتر از 10 نفر شامل تخفیف می‌شود.
سوالی داشتم ولی جوابش را پیدا نکردم,چه کنم؟
شما میتوانید سوالتان را با ما در میان بگذارید؛ شماره تلفن 33815457 جهت مطرح کردن سوالاتتان تماس حاصل فرمائید.

همین الان ثبت نام کنید


اگر میخواهید در این همایش شرکت کنید با همین الان اقدام کنید!

توجه داشته باشید در صورت ثبت نام دیرهنگام صندلی رزرو شده شما در عقب سالن خواهد بود؛اولیت با کسانی خواهند بود که زودتر ثبت نام می‌کنند


اگر شک دارید ثبت نام کنید...


میتوانید آموزش های زیر را ببینید

برایتان دو قسمت از آموزش های غیر رایگان پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی را به صورت رایگان قرار میدهیم

سخنرانان همایش دومینو تبریز

پوریا مظفریان
پوریا مظفریان
سخنران انگیزشی

فعال انگیزشی آموزشی صاحب پیج poorya-mozaffarian@ در اینستاگرام با 765 هزار فالور - برگزار کننده بیش از 70 کارگاه و 150 سیمنار در سال 97- مدرس تکنیک های کنکور- مشاور فردی و تحصیلی- مدرس ریاضی- برگزاری سمنیار دومینو با حدود 50،000 خروجی در سال 97

علیرضا مطلبی
علیرضا مطلبی
روانشناس

روانشناس بالینی_ فعال حوزه انگیزشی-آموزشی _موسس مجموعه پتانسیل _صاحب پیج potansiel_com@ با 138 هزار فالور_ مشاور خانواده و ازدواج _برگزار کننده بیش از 70 کارگاه و 150 سیمنار در سال 97 همراه پوریا مظفریان _برگزاری سمنیار دومینو با حدود 50،000 خروجی در سال 97آدرس

تبریز تبریز-فلکه دانشگاه-روبروی بازار جواهر-دانشگاه سراسری تبریز-تالار وحدت (آمفی تئاتر)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آفرینش تحول اندیشه

موسسه افرینش تحول اندیشه در نظر دارد به تمامی افرادی که دنبال رشد و اگاهی هستند کمک کند تا در زندگی خود به بهترین نسخه خودشان تبدیل شوند.

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰