رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی انتقال تجربه (جلسه اول): تقسیم بندی بازار در تاریخ دوشنبه ۲۸ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۷:۰۰

دورهمی انتقال تجربه (جلسه اول): تقسیم بندی بازار

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ممکن است این اولین باری باشه که تقسیم بندی بازار (Market Segmentation) به چشمتون خورده باشه و یا اینکه ممکنه هر روز با این بحث درگیر باشید و در حال کار روی بخش های مختلف بازارتون باشید. در هر صورت این دورهمی میتونه چیزهایی رو به شما بگه که نمی دونستید.

بذارید با یه تعریف کوتاه و ساده شروع کنیم:

 تقسیم بندی بازار یعنی مشتریان  کسب و کارت را با توجه به خواسته ها، نیازها و اولویت های مشترکشون به زیرگروه هایی کاملاً مشخص تبدیل کنی، تا از این طریق بتونی استراتژی های بازاریابی خودت را با توجه به خواسته ها، نیازها و اولویت های آن ها با روشی مقرون به صرفه تنظیم کنی.

اما تا حالا دقت کردی اشتباه در تقسیم بندی بازار چقدر میتونه زمان و هزینه به شما تحمیل کنه؟ یا در بدترین حالت باعث شکست استارت آپ شما بشه؟

ما روز یکشنبه در محیطی دوستانه و صمیمی قرار است گَپ و گفتی با دو شرکت موفق داشته باشیم که در آن مهمانان ما تجربیاتشون رو در بخش تقسیم بندی بازار با ما به اشتراک می گذارند و به ما خواهند گفت که چه اشتباهاتی ممکن است در تقسیم بندی بازار اتفاق بیافتد و راه های اصلاح این اشتباهات به چه صورت است. البته قابل بیان است که یکی از مهمانان ما جناب آقای محمد مهدی باریده، مدیر توسعه کسب و کار شرکت پی پینگ است و دیگر مهمان ما جناب آقای امیرحسین اقدسی، مدیر سابق توسعه کسب و کار شرکت تسکولو بوده که هر دوی آن ها تجارب شنیدنی خواهند داشت که مطمئنا نکات جالب و کاربردی در این تجربیات خواهد بود.

البته در این برنامه، زمانی برای پرسش و پاسخ خواهد بود تا بتوانید سؤال های خودتون رو در این زمینه مطرح کرده و  پاسخ هایی از جنس تجربه دریافت کنید. همچنین در انتها فرصتی برای ایجاد ارتباط با افراد دیگر و بهبود شبکه ارتباطی خود دارید.

شرکت پی پینگ به عنوان پرداخت‌یار بانک مرکزی و از شرکت‌های فعال در حوزه فین‌تک با شعار «راهکار جامع پرداخت کسب و کارها» از سال ۹۴ تاکنون می‌کوشد تا خدمات دریافت و پرداخت پول را به ساده‌ترین شکل ممکن در بستری امن به افراد و سازمان‌ها ارائه کند. اما شرکت تسکولو بهترین و آسان ترین راه همکاری آنلاینه که هر روز معمولاً هزاران نفر برای انجام کارها و مدیریت تیمشون از تسکولو استفاده می‌کنند.

 خیلی خوشحال میشیم که میزبان شما دوستان گرانقدر باشیم و با حضورتون این برنامه رو غنی کنید و ما هم  با دوستان جدیدی آشنا بشیم.

 

 

آدرس

تهران میدان ازادی- ابتدای اتوبان لشگری- بعد از متروی بیمه- لاین کندرو- کارخانه نوآوری آزادی- هم اوا- آیفینک

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری آی‌فینک

این مرکز با همکاری مشترک شرکت هم آوا با شرکت خدمات انفورماتیک راه اندازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ifinc.ir مراجعه نمایید.

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰