کاور
"کارگاه تخصصی فن بیان و مهارت‌های ارتباطی" در تاریخ چهارشنبه ۱ آبان ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توی این کارگاه چه خبره؟

کارگاه چرخ زندگی - کافه فناوری زاهدان

تا به حال 18 نفر تصمیم گرفته‌اند که در این کارگاه ارزشمند و پرانرژی حضور داشته باشند.

 

در صورتی که با ثبت‌نام آنلاین مشکل دارید، کافیست نام کامل خود را به شماره 09366111220 پیامک بزنید تا ما با شما تماس بگیریم?

 

 

کارگاه تخصصی 4 ساعته فن بیان و مهارت‌های ارتباطی

 

 • اگر قبلا در دوره‌ها و سمینارهای ما شرکت نکرده‌اید، بر اساس نظرات ثبت شده دانش‌پژوهان دوره‌های قبلی، بهتون این مژده را میدیم که جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین کارگاه آموزشی را تجربه خواهید کرد.

 

 • امروزه ما در دنیایی زندگی میکنیم که ارتباطات کلامی نقش مهمی در موفقیعت افراد دارد چرا که خیلی از افراد در جمع های مختلف امکان ایجاد ارتباط مناسب را ندارد و نمی توانند از این ارتباطات به نفع خودشان استفاده کنند .

 

 • همه ما میدونیم که انسان تنها موجودی هست که قدرت تکلم و موهبت خندیدن دارد، زمانی این توانایی‌ها نبوغ پیدا میکنند که به بهترین نحو و زیباترین روش از آنها استفاده شود یعنی به صورت هنر و مهارت در بیاد .

 

 • یک تکنیک مهم در متقاعد سازی، مهارت گوش دادن است. در این مسیر نیز لازم است اصول و قوانینی را رعایت کنید تا اثرگذاری بیشتر و بهتری روی مخاطب خود داشته باشید.

 

 • زبان بدن نقش مهمی در نشان دادن احساسات و حالت های مختلف ما دارد و عدم تمرکز کامل بر روی زبان بدن باعث افسردگی و خجالت افراد در محیط های مختلف می شود 

 

 

تقویت مهارت‌های کلامی چه مزایایی برایمان دارد؟

اگر هوش کلامی‌مان را تقویت کنیم:

در ارتباط برقرار کردن خیلی حرفه ای تر می شویم و ارتباطات خوبی با دیگران می سازیم.
در هنگام صحبت کردن، حرف کم نمی آوریم.
روان تر صحبت می کنیم.
دایره واژگان مان وسیع تر می شود، مهارتمان در ترکیب لغات بالاتر می رود و به جای کلمات  تکراری از کلمات متنوع استفاده می کنیم.
نوشتن برایمان راحت تر می شود.
داستان های جذاب تری تعریف می کنیم.
راحت تر دیگران را متقاعد می کینم.
حاضرجواب می شویم.
می توانیم به صورت بداهه درباره یک موضوع صحبت کنیم.
از طنز استفاده می کنیم و کلاممان را جذاب تر می کنیم.
توانایی ها و مهارت هایمان را بهتر ارائه می کنیم.
بر جذابیت مان افزوده می شود و دیگران از هم صحبتی با ما لذت می برند.
در زمینه هایی مثل فروش، مذاکره و … از بقیه افراد یک سر و گردن بالاتر می رویم.

 

ما  در کارگاه روز چهارشنبه ۱ آبان با هم هستیم تا در کنار شما با اشتراک گذاشتن علم، دانش و تجربه خودمون فن بیان و مهارت‌های ارتباطی شما را ماندگار کنیم.

تلفن جهت سوالات بیشتر: 

09366111220

 

 

 

 

الگوی آموزش هوش کلامی

روش اصلی آموزشی در این دوره:

انواع هوشهای انسان مخصوصا هوش کلامی با استفاده از فراگیری و تمرین روشهای اصولی قابل تقویت است. یعنی اینکه اگر ما درست و حساب شده و با اطلاع از روشهای کارکرد مغز خودمون تمرینها رو انجام بدیم میتونیم نتیجه بگیریم.

یکی از بهترین روشها و همچنین مطابق ترین متدهای منطبق با سیستم مغزی ما انسانها که در دنیا از این فرمول برای یادگیری استفاده میشه که خیلی هم به روزه، استفاده از روش الگوهاست.

در این روش بجای مفاهیم تئوری و غیر کاربردی الگوهای عملی و کاربردی آموزش داده میشه که از همون لحظه اول قابل استفاده هستند و با تمرین و تکرار به مرور کیفیت و سرعت استفاده از اون تکنیکها افزایش پیدا میکنه.

اگر به تصویر بالا دقت کنید، دقیقا همین مطلب رو مشاهده میکنید

اصولا ما از زمان بچه‌گی هم با همین سیستم آموزش دیدیم، یعنی الگو و سرمشق داشتیم و بجای اینکه در شروع هر مهارتی به ما بگن که بیا و آهو بکش، کم کم و با استفاده از خطوط ساده و اشکال هندسی کوچک و راحت یاد گرفتیم چطوری به سمت کشیدن یک آهو حرکت کنیم.

این روش و تکنیک در آموزشهای این کارگاه هم خدمت شما ارائه میشه تا خیالتون راحت باشه که حتما تمام آموزشها کاربردی و قابل اجراست فقط باید با تمرین و تکرار اونها رو ملکه ذهن خودتون کنید?

 

 

تعدادی از بهانه‌هایی برای عدم حضور در این کارگاه آموزشی ارزشمند:

 

این بهانه‌ها برای شما آشنا نیستند؟! و به نظر شما چقدر از فرصت‌ها رو در زندگی به علت این قبیل بهانه‌ها از دست دادیم؟

 

×​  باشه یکم سرم که خلوت شد، دفعه بعد میام:  ممکنه که این کارگاه دیگه تکرار نشه!

 

×​  الان کارهای مهم‌تری دارم:  مهمتر از رشد و پیشرفت خودمان و افزایش قدرت ارتباط با دیگران و آشنایی با انسان‌های فرهیخته شهرمان در کارگاه؟

 

×​  من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم: اعتماد به نفس ساختنی است و نه ژنیتیکی! و باید کم کم و با یادگیری و آموزش آنرا ساخت و یا تقویت کرد.

 

×​  هزینه‌اش گرونه، ارزشش رو نداره! : ما همیشه می‌گیم که آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری روی خودتان و آینده خودتان و اطرافیان‌تان است، با این حال بنظرتون این کارگاه ارزشی که برای رشد و آینده‌مان ایجاد میکنه اونقدری نیست که بشه با هزینه 4 ساعت بازی کامپیوتری در گیم‌نت یا 4 ساعت حضور در کافی‌شاپ و یا دو وعده سفارش شام در رستوران که از مبلغ این کارگاه گرون‌تر هم میشه مقایسه‌اش کرد؟ و اگر واقعا مبلغ حضور در کارگاه را ندارید فکر کنم بتونین از کسی قرض کنین و با یادگیری مهارت‌هایی که میگیم چندین برابر این مبلغ را بعد از کارگاه به دست بیاورید...

 

×​  بعید می دونم اثری داشته باشه: پس واقعا دوست داریم که شما بصورت افتخاری در این کارگاه حضور داشته باشین تا ما از شما یاد بگیریم?

 

×​  دیگه از من که گذشته : هیچ‌وقت برای شروع تغییر دیر نیست،‌ مگر پس از مرگ!

 

×​  این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه! : طبق تحقیقات نوین علمی، یادگیری هرگونه مهارت فقط و و فقط با تمرین و تکرار و ساخت مسیر عصبی و عادت امکان‌پذیر است.

 

×​  با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم : دقیقا باید خودتان تصمیم بگیرید ولی تجربیات دیگران باعث میشه که سریع‌تر پیشرفت کنیم و از شکست‌های احتمالی که دیگران قبلا داشته‌اند درس بگیریم و چند قدم از آنها جلوتر برویم.

 

×​  اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که : ?اگه احیانا اینجوری فکر می‌کنین بهتره که از سرمایه‌تون کاملا محافظت کنین تا خرج یادگیری و رشد خودتون نشه یه وقت! در ضمن کارگاه ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت داره،‌ پس نیازی به نگرانی نیست...

 

×​  من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه : اگر فکر می‌کنین که به این دنیا آمدین تا معمولی و عادی باشین بهتون تبریک می‌گیم و نیازی به شرکت در این کارگاه ندارین،‌چون ما فقط دوست داریم به کسانی آموزش بدیم و روی آنها وقت و انرژی بذاریم که دنبال تغییر و یادگیری و پیشرفت خودشان و دنیای خودشان هستند، ولو اگر شده حتی ۱ درصد هم تغییر کنند ولی برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.

 

× و صدها بهانه بزرگ و کوچک دیگر که می‌تونه وجود داشته باشه... :

ما همیشه می‌گیم که اگر کسی بخواد یه کاری را انجام بده، راهشو پیدا می‌کنه و اگر نخواد انجام بده، بهانشو پیدا می‌کنه!

برای انجام کاری، یک دلیل هم کافیست، اما برای انجام ندادنش هزاران بهانه و مشکل می‌تونه وجود داشته باشه...

 

? اگر جز انسان‌های بهانه‌جوی بالا نیستید، در جلسه چهارشنبه 1 آبان ساعت 16 الی 20 به شدت و مشتاقانه منتظر دیدارتان هستیم?

ویدیو از آپارات

تیزر کارگاه فن بیان و مهارت‌های ارتباطی زاهدان

چطور به این کارگاه اطمینان کنم؟

من مهدی لاریان به عنوان مدرس کارگاه به اثربخشی این کارگاه ایمان دارم، چون خودم به صورت عملی از این تکنیک‌ها استفاده کرده‌ام و میلیون‌ها تومان بابت آموزش و یادگیری خودم در دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف هزینه کرده‌ام تا به این جایگاه رسیده‌ام و اکنون با مبلغ کمی می‌خوام این تجربیات را به شما منتقل کنم و برای این که شما نیز به اثربخشی کارگاه مطمئن باشید برای این کارگاه گارانتی بازگشت وجه در نظر گرفته‌ایم..

از آنجایی که در کارگاه‌ها و آموزشهای ما، افراد مختلفی حضور داشته‌اند و این که غالبا مخاطبان در نظرسنجی‌ها از مطالب ارائه شده رضایت داشتند، این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این کارگاه آموزشی، تمام مبلغ پرداختی را با رضایت کامل به شما بازگردانیم، و ملاک رضایت‌مندی فقط و فقط شخص شما می‌باشید و هر دلیلی هم که برای بازگشت وجه داشته باشید قابل احترام و ارزشمند است!

 

 

 

 

 

?در صورتی که دیگه تصمیم قطعی گرفتی تا برای شروع یه تغییر جدید قدم برداری روی بلیت ثبت‌نام در بالای همین صفحه کلیک کن که چهارشنبه ۱ آبان همه شرایط فراهم شده که با حضورت در کارگاه نتایج خوب و ارزشمندی را به دست بیاری?

مدرس:

مهدی لاریان
مهدی لاریان
مدرس کار و کسب و نیروی انسانی

کارآفرین - 15 سال سابقه فعالیت‌های متفاوت در کسب و کار

کوچ (مربی) بهبود شغلی

منتور (مربی) استارتاپ (شرکت‌های نوپا)

نویسنده کتاب "فروش پایدار حتی در بحران‌ها"

مدرس کارگاه در زمینه کسب و کار و مهارت‌های فردی در تهران و زاهدان

دارنده گواهینامه آموزش و تدریس MPT اتریش با محوریت سخنرانی و طراحی آموزشی

مدیر عامل شرکت بیتا عمران شرق - عاملیت کناف Bshargh.com

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

مهدی لاریان

من مهدی لاریان مشاور و مدرس کار و کسب و نیروی انسانی هستم، همچنین در حوزه منتورینگ و کوچینگ به استارتاپ‌ها فعالیت دارم، و به همراه تیم آموزشی فعال و پرتوان خود برای افرادی که می‌خواهند به موفقیت برسند و مصمم هستند، دوره‌های آموزشی مهارت محور و خدم

رویداد های برگزارشده۱۸

آدرس

زاهدان نبش دانشگاه 10- کافه فناوری

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۱۵ اسفند

کارفرمایان چه کسانی را استخدام میکنند؟

 • آنلاین
 • از ۲۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه بهاتی
پنج‌شنبه ۲ اردیبهشت

تمرکز | تنبلی | انگیزه | رنگ ها | اعتماد به نفس | درآمد دلاری | فراموشی | ارامش | خواب | مصاحبه‌ شغلی | اضطراب | کامفورت زون | مسافرت

 • آنلاین
 • رایگان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

کارگاه آنلاین مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آنلاین
 • از ۱۹۴,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
چهارشنبه ۱۳ اسفند

نشست تخصصی کرونا و شهرسازی

 • آنلاین
 • ۶۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه مطالعات شهرسازی