رویداد به پایان رسیده است!
سمینار آشنایی با صنعت نوظهور Fintech در تاریخسه‌شنبه ۲۶ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سمینار آشنایی با صنعت نوظهور Fintech

شروع:
سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ ۲۰:۰۰
سمینار آشنایی با صنعت نوظهور Fintech
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

«ذهن‌تان را ببرید به سال ۲۰۰۷، سالی که اولین نسل کیندل (کتابخوان الکترونیک) مشاهده شد. در آن زمان کتابخوان‌های الکترونیکی به صورت گسترده در فروشگاه‌های الکترونیکی در دسترس بود، اما هیچ نشانه‌ایی مبنی بر وقوع یک انقلاب که صنعت نشر را زیر و رو می‌کند قابل مشاهده نبود. ارزش‌های کتاب‌ الکترونیکی توسط خریداران کتاب به صورت گسترده مورد بحث قرار می‌گرفت، اما کلمه‌های چاپ شده حاکمیت داشتند و مصرف دیجیتال در اقلیت بود.

به سرعت به امروز بیاییم که هم ناشران و هم مخاطبان کتاب‌ها در فضایی کاملا متفاوت هستند و میزان فروش کتاب‌های الکترونیکی سر به فلک کشیده است. بر اساس آمار منتشر شده توسط استاتیستا سال ۲۰۰۸ بازار کتاب‌های دیجیتالی در آمریکا ارزشی معادل۲۷۰ میلیون دلار داشت اما این رقم در سال ۲۰۱۵ به ۵.۶۹ میلیارد دلار افزایش یافته است. فروش کتاب‌های فیزیکی منسوخ نشده؛ چیزی که ما شاهدیم این است که انتشار دیجیتالی در کمتر از ۱۰ سال توانسته از یک مرحله آگاهی عمومی به جریان اصلی تبدیل شود. کتاب‌های الکترونیکی اکنون بخشی از زندگی ما هستند. این سفری است که بازتاب عزم و تمایل مصرف‌کنندگان در پذیرش آسودگی به کمک فناوری نوین، کانال‌های انتقال جدید و مدل‌های کسب‌وکار تحول ساز است. در حال حاضر مشابه این تحول در حال پدید آمدن در صنعت خدمات مالی است.» -- وارن مید، رئیس بانک های چالشگر و رهبر جهانی فینتک شرکت KPMG

درباره رویداد

پیاده سازی و اجرای طرح های نوآور فنآوری در خدمات مالی، بانک، بورس و بیمه موجب ایجاد موج جدید کارآفرینی شده که مخاطره ایی جدی برای نظام مالی جهان در ۱۰ سال آینده می‌باشد. این تحول فرصت های جدیدی را هم برای کارآفرینان و هم سازمان ها فراهم کرده. میزان سرمایه گذاری طی ۵ سال گذشته در شرکت های نوپای Fintech شاهد رشد ۶۰۰ درصدی بوده و پیش‌بینی میگردد این میزان سرمایه گذاری تا سال آینده به مبلغ ۲۰ میلیارد دلار برسد. 

این سمینار ۲ ساعته به منظور معرفی صنعت نوظهور Fintech ارایه میگردد. و شامل بخش های زیر می‌باشد: 

  • فینتک چیست؟
  • معرفی حوزه های فینتک و مدل‌های کسب و کار 
  • شرکت های معروف صنعت فینتک 
  • سرمایه گذاران صنعت فینتک 
  • نحوه کسب آموزش تکمیلی در صنعت فینتک 
  • پرسش و پاسخ

این سمینار توسط آقای سید سینا قاضی دزفولی به زبان فارسی ارایه میگردد. این سمینار مناسب همه افرادی است به کسب و کار،‌ تجارت، تجارت الکترونیک، بانکداری، بیمه و بورس علاقه دارند و در نظر دارند در این حوزه ها تحصیل کنند و یا کارآفرینی کنند. 

کارآفرینان میتوانند با ارسال ایمیل به info@dunab.ir و معرفی خود، جهت اخذ کد تخفیف اقدام نمایند. 

آدرس:تهران خيابان دستگردي، خيابان تخارستان،‌ كوچه سينا پلاک ۱۱