کاور
"دورهمی آموزشی فیناپ" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۴:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره فیناپ

فیناپ؛ ترکیبی از دو واژۀ فین‌تک و استارتاپ و نخستین رویداد آموزشی-تعاملی در حوزۀ فناوری‌ھای مالی (فین‌تک) است.

این رویداد که از شهریور ۹۶ آغاز به‌کار کرده است، به‌طور مستقل و توسط یک گروه از افرادِ متخصص و علاقه‌مند به حوزۀ فین‌تک برگزار می‌شود.

فیناپ سه هدف عمدۀ آموزش، شبکه‌سازی و توسعۀ فین‌تک به سراسر کشور را دنبال می‌کند. بیان چالش‌ها و بررسی مسائل روز مرتبط با فین‌تک، استارتاپ‌های فین‌تک و کارآفرینی استارتاپی نیز از برنامه‌های جدی فیناپ در رویدادهای پیشین و رویدادهای پیشِ رو است.

مخاطبان و مهمانان فیناپ؛ شامل مدیران، متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مالی، بانکی، بیمه و فناوری تا استارتاپ‌ها، کارآفرینان و دانشجویان است. در نهایت هرکس علاقه‌مند به حوزه‌های نام‌برده و آمادۀ تعامل و تبادل نظر است می‌تواند همراه فیناپ باشد.

فیناپ رویداد رقابتی نیست بلکه دغدغۀ آن آموزش، تعامل و شبکه‌سازی است. این دورهمی آموزشی هرجایی می‌تواند برگزار شود؛ در شتاب‌دهنده‌ها، مراکز رشد، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، حتی در شرکت‌هایی که به آموزش، نوآوری و حل چالش‌ها اهمیت می‌دهند.

این رویداد در سال‌های ۹۶ و ۹۷ به‌صورت دوماه یک‌بار برگزار شده و در سال ۹۸ به‌صورت فصلی و با بخش‌های جدیدتر در حال برگزاری است.

از شهریور ۹۶ تا پایان سال ۹۷ هفت رویداد با محوریت آموزش مفاهیم پایۀ فین‌تک در دانشگاه‌ها و مراکز مختلف برگزار شده است. در این ۷ رویداد پس از بخش آموزشی، پنل بررسی چالش‌های روز حوزۀ فین‌تک و بخش راویانِ فیناپ از بخش‌های جذاب برای شرکت‌کنندگان بوده است.

سال ۹۸ رویدادها به‌صورت فصلی برگزار شده و رویداد بزرگ فیناپ در ماه خرداد، فیناپ مشهد در ماه مرداد و رویداد دو سالگی فیناپ از رویدادهای امسال بوده است.

یک دورهمی و یک رویداد مشترک نیز از دیگر رویدادهای برگزار شده توسط فیناپ است.

فیناپ تا کنون در شهرهای تهران، شیراز و مشهد برگزار شده است و آمادگی دارد به شهرهای دیگر کشور سفر کرده و بنا به نیاز اکوسیستم کارآفرینی آن شهر موضوعاتی مرتبط را در رویداد بگنجاند.

درباره دورهمی خانواده فیناپ

دورهمی‌های خانواده فیناپ با هدف آموزش، انتقال تجربه، اشتراک ایده‌ها و آشنایی با افراد جدید برای رشد اعضای خانواده فیناپ برگزار می‌شود.

در این دورهمی‌های کوچک ولی هدفمند قرار است از هم یاد بگیریم، به هم یاد بدهیم و برای کارهای گروهی آماده‌تر بشویم.

اولین دورهمی خانواده فیناپ با موضوع «تحلیل مالی کسب‌وکارها» توسط امین امینی، مدیر کنترل و برنامه‌ریزی فرابوم در فضای کار اشتراکی زاویه برگزار می‌شود.

حضور در این کارگاه برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است و در ظرفیت محدود برگزار خواهد شد.

مدرس

امین امینی
امین امینی
مدیر کنترل و برنامه‌ریزی فرابوم

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

فیناپ

فیناپ؛ رویدادی در حوزۀ فناوری‌ھای مالی (فین‌تک) است که از شهریور ۹۶ به‌وسیله یک گروه از افراد متخصص و علاقه‌مند به حوزۀ فین‌تک برگزار می‌شود. رویدادهای فیناپ به‌صورت فصلی و با موضوعات مرتبط با فین‌تک و با حمایت و همکاری شرکت‌های بزرگ و فعال در اکوسیس

رویداد های برگزارشده۱۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر

آدرس

تهران میدان آزادی، ابتدای بزرگراه شهید لشکری، نبش بیمه ۳ (مترو بیمه)، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری، فضای کار اشتراکی زاویه

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۷ تیر

دوره ۲۷اُم صفرتاصدمالیات پرشین حساب

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • پرشین حساب
دوشنبه ۱۴ تیر

آموزش نرم افزار دشت همکاران سیستم

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • دشت همکاران سیستم
یک‌شنبه ۶ تیر

ورکشاپ رایگان بازار آتی کالا

 • آنلاین
 • رایگان
 • کالج تی‌بورس
دوشنبه ۱۴ تیر

کارگاه آنلاین معامله‌گری ارزهای دیجیتال و مارکت جهانی

 • آنلاین
 • از ۴۵۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش