رویداد به پایان رسیده است!
رویداد اصلی «تاک مَستر | اصول و فنون سخنرانی علمی» در تاریخپنج‌شنبه ۱۸ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد اصلی «تاک مَستر | اصول و فنون سخنرانی علمی»

شروع:
چهارشنبه ۱۷ آذر ۹۵ ۱۳:۳۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۹۵ ۲۰:۰۰
رویداد اصلی «تاک مَستر | اصول و فنون سخنرانی علمی»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 Talk Master

تاک مَستر | اصول و فنون سخنرانی علمی!

 

اولین دوره ی رویداد «تاک مَستر»، با حضور اساتید صاحب سبک و بنام حوزه ی سخنرانی و سخنوری، روز چهارشنبه (مرحله ی نیمه نهایی) مورخ 17 آذر ماه 1395  و پنجشنبه (مرحله ی نهایی) مورخ 18 آذر ماه 1395، در مرکز بین المللی همایش های رازی، برگزار خواهد شد.

     رویداد Talk Master در حالت کلی، رویدادی تجربی - آموزشی است که هدف آن برگزاری رویدادهای مختلف، برای ارتقای سطح «سخنرانی علمی» در کشور است. هر سال موضوعی به عنوان تِم اصلی این رویداد انتخاب خواهد شد. امسال، به یمن، مصادف شدن اولین دوره ی این رویداد با پنجمین کنگره ی نوروساینس پایه و بالینی (www.BCNC.ir)، تِم اصلی این این رویداد، موضوع های مرتبط با «نوروساینس»، «مغز و سیستم عصبی و هوش مصنوعی»، «بیماری های مغزی، روانی» خواهد بود.

در حالت کلی، این رویداد در سه مرحله ی مختلف، برگزار می شود:

در مرحله ی اول، افراد در قالب یک فیلم 4 الی 5 دقیقه‌ای به ایراد سخنرانی با موضوع های مرتبط با «نوروساینس»، «مغز و سیستم عصبی»، «بیماری های مغزی، روانی» و هر آنچه که به این موارد مربوط باشد می پردازند و آن را در سایت آپارات آپلود می کنند. در این مرحله، شرکت کنندگان، توصیه هایی جهت بهتر شدن سخنرانی، از طرف داوران و مربیان ما، دریافت می کنند.

در مرحله ی دوم، افراد بعد از شرکت در پیش رویداد (کارگاه آموزشی) که روز شنبه، 13 آذر ماه 1395 برگزار می شود، روز چهارشنبه (از ساعت 13:30)، 17 آذرماه 1395 به مدت 8 الی 10 دقیقه و در حضور داوران و اساتید، به ایراد سخنرانی پرداخته و از این میان 4 نفر برتر به مرحله ی پایانی راه پیدا می‌کنند.

در مرحله ی سوم یا مرحله ی پایانی، که روز پنجشنبه (ساعت 17:00 تا 20:00)، 18 آذر ماه 1395 در سالن 1000 نفره ی مرکز همایش های بین المللی رازی در حضور داوران صاحب نام سخنرانی و سخنوری و اساتید بنام نوروساینس برگزار خواهد شد، 4 نفر برگزیده شده، به رقابت می پردازند و در نهایت یک نفر به عنوان سخنران برتر معرفی خواهد شد. در این مرحله افراد با بخش هایی (چون بداهه و...) رو به رو می شوند! 

 

پ. ن.: کلیه ی علاقه مندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان، می توانند در این رویداد آموزشی - تجربی ثبت نام کنند.

پ. ن. 2: کلیه ی هزینه ی دریافتی، صرف میان وعده ها و هزینه های جاری برگزاری رویداد می شود!

زمان بندی

چهارشنبه
پنجشنبه
عنوانشروعپایان
داوری مرحله ی نیمه نهایی و انتخاب 4 سخنران برتر (سخنرانی های 8 تا 10 دقیقه ای)۱۳:۳۰۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
داوری مرحله ی نهایی (سخنرانی های 8 تا 10 دقیقه ای)۱۷:۰۰۲۰:۰۰

آدرس:تهران تهران، بزرگراه شهید همت، بین بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه شهید چمران، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران، مرکز بین المللی همایش های رازی/کتابخانه ی مرکزی.