کارگاه آموزشی اصول کلی یک سخنرانی علمی! | «تاک مَستر»

شروع رویداد
شنبه ۱۳ آذر ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان رویداد
شنبه ۱۳ آذر ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کارگاه آموزشی  اصول کلی یک سخنرانی علمی! | «تاک مَستر»
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۴۴۹۳۸۷۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

Talk Master

تاک مَستر | اصول و فنون سخنرانی علمی!

 

کارگاه آموزشی «تاک مَستر»، با حضور اساتید صاحب سبک و بنام حوزه ی سخنرانی و سخنوری، روز شنبه مورخ 13 آذر ماه 1395 در آمفی تئاتر کتابخانه ی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران، جهت یادگیری اصول کلی و فنون پایه ای یک پرزنتیشن خوب و جذاب، برگزار می شود. 

 

حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه ی رشته ها در این کارگاه آزاد است.

 

     رویداد Talk Master در حالت کلی، رویدادی تجربی - آموزشی است که هدف آن برگزاری رویدادهای مختلف، برای ارتقای سطح «سخنرانی علمی» در کشور است. به یمن، مصادف شدن اولین دوره ی این رویداد با پنجمین کنگره ی نوروساینس پایه و بالینی (www.BCNC.ir)، تِم اصلی این این رویداد، موضوع های مرتبط با «نوروساینس»، «مغز و سیستم عصبی»، «بیماری های مغزی، روانی» خواهد بود.

در حالت کلی، این رویداد در سه مرحله ی مختلف، برگزار می شود:

در مرحله ی اول، افراد در قالب یک فیلم 4 الی 5 دقیقه‌ای به ایراد سخنرانی با موضوع های مرتبط با «نوروساینس»، «مغز و سیستم عصبی»، «بیماری های مغزی، روانی» و هر آنچه که به این موارد مربوط باشد می پردازند و آن را در سایت آپارات آپلود می کنند. در این مرحله، شرکت کنندگان، توصیه هایی جهت بهتر شدن سخنرانی، از طرف داوران و مربیان ما، دریافت می کنند.

در مرحله ی دوم، افراد بعد از شرکت در پیش رویداد (کارگاه آموزشی) که روز شنبه، 13 آذر ماه 1395 برگزار می شود، روز چهارشنبه، 17 آذرماه 1395 به مدت 8 الی 10 دقیقه و در حضور داوران و اساتید، به ایراد سخنرانی پرداخته و از این میان 4 نفر برتر به مرحله ی پایانی راه پیدا می‌کنند.

در مرحله ی سوم یا مرحله ی پایانی، که روز پنجشنبه، 18 آذر ماه 1395 در سالن 1000 نفره ی مرکز همایش های بین المللی رازی در حضور داوران صاحب نام سخنرانی و سخنوری و اساتید بنام نوروساینس برگزار خواهد شد، 4 نفر برگزیده شده، به رقابت می پردازند و در نهایت یک نفر به عنوان سخنران برتر معرفی خواهد شد. در این مرحله افراد با بخش هایی (چون بداهه و...) رو به رو می شوند!

 

پ. ن.: کلیه ی علاقه مندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان، می توانند در این کارگاه آموزشی ثبت نام کنند.

پ. ن. 2: کلیه ی هزینه ی دریافتی، صرف میان وعده ها و هزینه های جاری برگزاری رویداد می شود!

مدرسین و مدعوین

دکتر علیرضا شیری

دکتر علیرضا شیری

پزشک، آموزش دیده در حوزه روانشناسی از دانشگاه آکسفورد و مدرس دانشگاه

دکتر بهنام جامعی

دکتر بهنام جامعی

نوروساینتیست | رییس مرکز تحقیقات نوروساینس دانشگاه علوم پزشکی ایران

ابوالفضل آقاخانی

ابوالفضل آقاخانی

گوینده رادیو و مجری تلویزیون | مدرس کلاسهای بداهه و طنز موسسه «خانه صدا»

آدرس:تهران تهران، بزرگراه شهید همت، بین بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه شهید چمران، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پزشکی ایران، مرکز بین المللی همایش های رازی/کتابخانه ی مرکزی.