رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی فریلنسر پولساز در تاریخ جمعه ۵ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۵ مهر ساعت ۱۰:۰۰

کارگاه آموزشی فریلنسر پولساز

  • از ۲۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


الان که دارم این مطلب رو می نویسم، برای یک سفر تفریحی، خودم و همسرم به شیراز اومدیم، ساعت 3 بعد از ظهر هست، باد کولر به صورتم میخوره و میرم تو 3 سال پیش.

همه چیز از یک عصر دل انگیز پائیزی شروع شد، روزی که مسیر زندگیم عوض شد، بعد از اون اتفاق، مسیرم از آدم های اطرافم جدا شد و درست از اون روز هست که آزادتر، خوشحال تر و بهتر زندگی می کنم؛ لابد فکر می کنید که عاشق شدم؛ اما نه! اتفاقی که برام افتاد خیلی خاص تر از این حرفا بود...

وقتی دانشجو بودم، تصمیم گرفتم که کار کنم تا بهتر بتونم از پس زندگی دانشجویی بربیام. برای همین بود که در بخش IT دانشگاهم مشغول به کار شدم.

شاید اوایل کارم، خیلی هیجان زده بودم و تجربه های جدید کسب کردم؛ اما بعد از مدتی، همه چیز برام تکراری شد. مثلا من هر روز با مشکلی برخورد می کردم که روز قبل حلش کرده بودم، دیگه هیچ خلاقیتی در کارم نبود، کارم نکته جدیدی نداشت و همین موضوع باعث می شد که سرکار، خسته بشم و حوصلم سر بره.

یه روز عصر، همون عصر دل انگیز پائیزی، گوشی موبایلم زنگ خورد. دوست صمیمیم گفت که با دوستام قراره برن سینما و یه فیلم باحال رو ببینن؛ اما من نمیتونستم باهاشون برم، چون باید سرکار می بودم.

خیلی ناراحت با دوستم حرف زدم و با بغض بهش توضیح دادم که الان باید سرکارم باشم، چون مدیرم ازم خواسته که حواسم به کامپیوترهای دانشگاه و سیم های شبکه مرکزی باشه تا مشکلی پیش نیاد. بعد از اینکه گوشی رو قطع کردم چند لحظه سکوت کردم و یه کم بعد زدم زیر گریه! اون لحظه از همه چیز بدم اومد، از اینکه مجبور بودم سرکار باشم، از روزهایی که از تفریح و گردشم زدم تا سریع به کارم برسم، از تمام ناهارهایی که تند تند توی محل کارم خورده بودم. از کامپیوترهای دانشگاه، از انجام دادن کارهای تکراری، از محل کارم، از مدیرم و از انتخاب خودم.

اینکه از صبح تا عصر تو یه محیط خسته کننده باشم و یه کار تکراری انجام بدم، انتخاب خودم بوده، اینکه خودم رو به خاطر یه حقوق خیلی کم خسته کنم انتخاب خودم بوده، این من بودم که کارمندی رو انتخاب کرده بودم، حالا با تمام سلول های بدنم، با پوست و گوشت و استخونم از کارمندی متنفر بودم، یه لیوان آب خوردم و تصمیمم رو نهایی کردم.

فردای اون روز به مدیرم گفتم که از فردا نمیتونم بیام سرکار و کلید بخش رو بهش تحویل دادم. کارت دانشجوییم رو از خانم مدیر پس گرفتم و بدون توجه به اخم و بد اخلاقیش، ازش خداحافظی کردم.

بدو بدو رفتم سلف دانشگاه تا این آزادی لذت بخش رو جشن بگیرم. خودم رو به یک بشقاب لوبیا پلو مهمون کردم و همزمان گوشیم رو از کیفم در آوردم. گوگل رو باز کردم و توی گوگل تایپ کردم "چگونه هم کار کنم و هم آزاد باشم؟"

من متوجه شده بودم که به کار کردن و پول درآوردن نیاز داشتم؛ اما نباید اون کار، مانع از تفریح من میشد. من نیاز داشتم که با دوستام خوش بگذرونم و تفریح کنم و کارم نباید مانع از تفریحاتم می شد. من دنبال آزادی بودم. دوست داشتم آزادانه کار کنم و پول در بیارم. برای همین بود که به یک آزادکار یا فریلنسر تبدیل شدم.

وقتی فریلنسری رو انتخاب کردم، متوجه شدم میتونم در مکان دلخواه و در زمان دلخواهم کار کنم و درآمد داشته باشم. وقتی که کلاس نداشتم، کارهای ترجمه دوستام رو انجام میدادم و در ازاش پول میگرفتم. کم کم پروژه هام بیشتر شد و پول بیشتری در می آوردم. حتی چندبار هم دوستامو به رستوران دعوت کردم که این کارها از یه دانشجو واقعا بعیده!!!

البته اینم بگم که انتخاب فریلنسری به عنوان یه مدل کسب درآمد راحت نبوده و زمان زیادی طول کشید تا به این مدل کار عادت کردم. حالا دیگه فریلنسری فقط مدل کسب درآمد من نیست، بلکه مدل زندگی منه. خوشحالم که سبک زندگی فریلنسری رو دارم، چون باعث شد که آزادی بیشتری داشته باشم و بتونم کار دلخواهم رو در زمان دلخواه و در مکان دلخواهم انجام بدم. دیگه تفریحم با دوستام و خانوادم رو به خاطر کار از دست نمیدم؛ چون میدونم که بعدش میتونم کارامو انجام بدم و پول در بیارم. حالا دیگه با یه مدیر بد اخلاق که ارزش کارهام رو نمیدونه کار نمیکنم، چون خودم میتونم انتخاب کنم که با کی کار کنم و از هر کارفرمایی که خوشم نیاد، دیگه باهاش همکاری نمیکنم.

 

حالا اما بعد از گذشت سه سال، تمام اصول و قواعد فریلنسری رو یاد گرفتم و میتونم به همراه همسرم که اونم 5 سال به صورت فریلنسر کار میکنه، به شما کمک کنم تا از طریق فریلنسری یا آزادکاری کسب درآمد کنید.

من در این 3 سال توی وبسایت "انجام میدم" که بازار آنلاین خدمات هست به عنوان تولید کننده محتوا فعالیت کردم و پروژه های خیلی خوبی دریافت کردم. به همین خاطر تیم فوق العاده انجام میدم به عنوان حامی رسانه ای کارگاه آنلاین فریلنسر پولساز از ما حمایت میکنه.

از شما دعوت میکنم تا جمعه 5 مهر، در کارگاه 4 ساعته فریلنسر پولساز، شرکت کنید تا از تجربیات ما در زمینه فریلنسری استفاده کنید و بتونین وارد مسیر هیجان انگیز فریلنسری بشین یا اگه در این مسیر هستین، پروژه های بیشتری بگیرین و درآمد خودتون رو افزایش بدین.

من و همسرم هردو فریلنسری رو زندگی کردیم و حالا می تونیم به شما کمک کنیم تا در دنیای فریلنسری به موفقیت برسید و برند شخصی خودتون رو بسازین و به یک فریلنسر حرفه ای و پردرآمد تبدیل بشین.

اگر کار خودتون رو دوست ندارین و احساس می کنین که کار شما تکراری و یکنواخت شده.

اگر حس می کنید که کار شما با توانایی هاتون سازگار نیست.

اگر میخواین زمان و مکان کار کردنتون رو خودتون مشخص کنین و یک زندگی آزادانه برای خودتون بسازین.

اگر از حقوق ناچیز کارمندی خسته شدین و میخواین یک درآمد جانبی برای خودتون داشته باشین.

اگر دانشجو هستین و میخواین برای خودتون کار کنین و درآمد داشته باشین.

اگر وارد دنیای فریلنسری شدین اما هنوز نتونستین پروژه های زیادی رو دریافت کنین و دوست دارین در این زمینه حرفه ای تر بشین...

اگر فکر میکنین هنوز کار متناسب با علایق خودتون پیدا نکردین.

 

اگر به هر دلیلی از کار فعلی خودتون خسته شدین، بد نیست که به فریلنسر شدن هم فکر کنید، مزیت فریلنسر شدن اینه که به شما آزادی زمانی و مکانی میده تا بتونین خودتون کارهاتون رو مدیریت کنین.

در این کارگاه 4 ساعته، شما یاد می گیرین که:

فریلنسری چیه؟

یک فریلنسر موفق باید چه مهارت ها و ویژگی هایی داشته باشه؟

تفاوت مدل کاری کارمندی و فریلنسری

انتخاب حوزه برای فریلنسر شدن

حوزه های عالی و پرطرفدار فریلنسری

بازاریابی فعال و غیرفعال برای گرفتن پروژه

استفاده از سایت های واسطه برای گرفتن پروژه های فریلنسری

گرفتن اولین پروژه فریلنسری در حوزه انتخابی خودتون از طریق وبسایت انجام میدم

اگر فکر می کنین برای کار کردن باید سختی زیادی بکشین و ساعتهای طولانی کار کنین.

اگر عاشق پول بادآورده هستین و تن به کار نمی دین!

اگر فریلنسری رو مساوی با خوردن و خوابیدن میدونین!

اگر به کار کارمندی و حقوق کم کارمندی راضی شدین!

اگر فکر می کنین که زندگی شما دست خودتون نیست و کارمندی تقدیر شماست!

اگر فکر میکنین خوابیدن روز جمعه باحال تر از کارگاه ماست!

با مدل کاری فریلنسری آشنا میشین.

تفاوت فریلنسری و کارمندی رو درک میکنین.

میتونین حوزه فعالیت خودتون در فریلنسری رو انتخاب کنین.

پروفایل کاربری و رزومه کاری خودتون رو میتونین بنویسین.

یاد میگیرین چطور بازاریابی فعال و غیرفعال برای گرفتن پروژه های فریلنسری داشته باشین.

میتونین اولین پروژه فریلنسری خودتون رو دریافت کنین و لذت درآمد از طریق فریلنسری رو بچشین.

میتونین آزادی زمانی و مکانی در کار رو تجربه کنین.

لطفا قبل از کارگاه با افراد منفی نگر و بدبین صحبت نکنین، حدقل صبح همون روز از افراد بدبین دوری کنین.

به خودتون فکر کنین و اینکه چه توانایی هایی دارین، چه خدماتی رو میتونین برای افراد انجام بدین و در ازای اون پول دریافت کنین.

نرمش کنین، نرمش حداقل کاری هست که میتونین انجام بدین تا شادابی و انرژی مثبت به بدنتون هدیه داده بشه.

یک لیوان آب ولرم و چند قطره آبلیمو ترش بخورید. این کار باعث تمیز شدن بدن شما از سموم میشه.

مدیتیشن و تنفس عمیق در اول صبح، به شما کمک میکنه مطالب رو بهتر یاد بگیرین.

با دلیل و بی دلیل لبخند بزنید...

4 ساعت آموزش + انتقال تجربه 8 ساله 2 فریلنسر

یک جزوه رنگی زیبا

یک خودکار با کیفیت!

پذیرایی به صرف شیرینی و نوشیدنی!

فایل صوتی کارگاه

شبکه سازی با سایر شرکت کننده ها

ویدئوهای تکمیلی کار با وبسایت "انجام میدم" برای دریافت اولین پروژه فریلنسری

مدرسین

رضا اسکندری
رضا اسکندری
متخصص کمپین فروش اینترنتی

بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی وب و بازاریابی اینترنتی به صورت فریلنسر

فهیمه شریفی
فهیمه شریفی
متخصص تولید محتوا و تبلیغ نویسی در وب

بیش از 3 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید محتوای وبسایت و شبکه های اجتماعی و تبلیغ نویسی در وب

سوالات متداول

این کارگاه مثل همه ی کارگاه های دیگه تئوری و علمی هست یا نه؟
توی این کارگاه قراره ما تجربیات خودمون رو بهتون انتقال بدیم پس تمام چیزهایی که به دردتون میخوره و با اونا میتونین کسب درآمد کنین رو میگیم، علاوه بر اون با ویدئوهای تکمیلی که بهتون داده میشه میتونین اولین پروژه رو دریافت کنین و اولین درآمد خودتون از فریلنسری رو به دست بیارین.
این کارگاه معارفه هست یا آموزشی؟
این کارگاه 100% آموزشی هست.
از کجا معلوم مدرسین کارگاه برای این کار مناسب باشن؟
ما چندین سال هست که فریلنسری رو زندگی میکنیم و تمام زندگیمون بر پایه فریلنسری پیش میره. بدنیست بدونین ما خونه و عروسی و... خودمون رو از طریق درآمد فریلنسری به دست آوردیم و تمام تجربیات و نکات مهمی که برای این کار نیاز دارین رو میتونیم بهتون بگیم.

برگزار‌کننده

آواتار

آزادکارشو

آموزش تخصصی آزادکاری (فریلنسینگ)

رویداد های برگزارشده۱
  • شروع: جمعه ۵ مهر ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: جمعه ۵ مهر ساعت ۱۴:۰۰

آدرس: تهران میدان ونک، بزرگراه حقانی، قبل از چهار راه جهان کودک، مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی، پلاک 40، خانه رویداد خِرد