رویداد به پایان رسیده است!
آخرین راهکار فروش در بازار رقابتی در تاریخ دوشنبه ۲۷ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۲۷ فروردین

آخرین راهکار فروش در بازار رقابتی

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

محتوای وبینار


 

در وضعیت فعلی، بازارها به شدت رقابتی شده است. از هر کسی که در این بازار در حال داد و ستد است این سوال را که وضعیت فروش شما چطور است بپرسیم در اغلب موارد پاسخ هایی از قبیل " وضع بازار خراب است" " بازار راکد است و کسی پول نمی‌دهد" " دست بالای دست زیاد شده" و مواردی اینچنینی را دریافت می‌کنیم.

ولی به راستی داستان چیست؟ چرا 70 درصد کسب‌وکارهای ایرانی چه کوچک و چه بزرگ به این حال افتاده‌اند و راه چاره‌ای برای خروج از این بحران طولانی مدت پیدا نمی‌کنند؟!!

داستان از جایی شروع می شود که در این بحران و وضعیت به اصطلاح بد اقتصادی برای کسب‌وکارهای نام برده، کسب‌وکارهایی هم در آن صنف و حوزه هستند که برخلاف رقیبان خود وضعیت فروش فوق العاده ای را سپری می‌کنند و هر روز به مشتریان آنها افزوده می‌شود!!

 

در این وبینار قصد دارم تا راز بزرگی را برای شما برملا کنم و آن راز آخرین راهکار فروش در بازار رقابتی و شرایط فعلی بازار است. شما با اجرای گام به گام این راز  بزرگ می‌توانید در کمتر از 30 روز فروش خود را حداقل تا 3 برابر افزایش داده و مشتریان بیشتری را جذب کسب‌وکار و برند خود کنید.

سوالات متداول

وبینار چیست؟
وبینار، سمینار، سخنرانی یا کارگاهی است که از طریق اینترنت برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی در آن شرکت کنند. کافی است هر یک از شرکت‌کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با مدرس در ارتباط باشند. با شرکت در وبینار می‌توانید در منزل خود بنشینید و در سمینارها و رویدادهای مختلف به صورت زنده شرکت کنید. مهم نیست که کجای ایران یا جهان باشید کافی است به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن زمان کافی برای بهره‌گیری و حضور در دوره‌های آموزشی، همایش‌های تخصصی و کارگاه‌ها از مطالب و یا موارد مورد بحث بی‌بهره می‌مانند، اما با ابزارهایی مانند وبینار این امکان به راحتی برای همگان مهیا شده است. استفاده از وبینار به دو صورت زنده و غیرزنده امکان‌پذیر است. در حالت زنده، سخنران در همان زمان در حال ارائه سخنرانی است و اگر سوالی داشته باشید می‌توانید در آخر جلسه مطرح کنید. در حالت غیر زنده شما فیلم ضبط شده وبیناری که قبلا برگزار شده را تماشا می‌کنید.
این وبینار به درد چه کسانی می‌خورد:
مدیران بازاریابی و مدیران فروش سرپرستان و کارشناسان فروش فروشندگان، ویزیتورها مدیران کسب‌وکارهای کوچک و نوپا و تمام کسانی که به نحوی با فروش کالا و خدمات سروکار دارند
مدرس این آموزش آنلاین کیست؟
خدامراد رستمی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت موسس و مدیر سایت راز مدیران نویسنده کتاب فروش برق آسا در بازار رقابتی سابقه 8 سال فروشندگی مستمر سابقه 2 سال مدیریت فروشگاهی
امکانات و تجهیزات حضور در این وبینار:
یک خط اینترنت و داشتن گوشی تلفن همراه یا تبلت یا لب تاپ

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آموزش و پاسخ به پرسش‌ها۲۱:۰۰۲۲:۳۰

مدرس

خدامراد رستمی
خدامراد رستمی
مدرس و مربی کسب‌وکار
رویداد آنلاین است