رویداد به پایان رسیده است!
انتخاب کلمات طلایی وب سایت در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۷:۳۰

انتخاب کلمات طلایی وب سایت

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


آکادمی دوسنت

 

 

در دنیای گسترده اینترنت و تجارت الکترونیک، یکی از راه‌هایی که می‌تواند باعث بهتر دیده شدن شما و کسب و کارتان گردد، بازدید بیشتر سایت است.

برای آن که بتوانید بازدید بیشتری برای سایت خود به دست آورید، نیازمند آن هستید که راه‌های رسیدن کاربر به وب سایت خودتان را هموارتر کنید. اما منظور از هموار شدن در این زمینه چیست؟ شما می‌توانید به عنوان یک وبمستر حرفه‌ای مسیر رسیدن کاربر به سایت خود را کوتاه‌تر و کم دردسر تر کنید.

به عنوان مثال شما زمانی که قصد خرید از یک فروشگاه را دارید، معمولا یکی از ملاک‌هایتان برای انتخاب آن فروشگاه مسیر کوتاه‌تر به سمت آن و آدرس دقیق ارائه شده برای آن فروشگاه می‌باشد. در زمینه سایت نیز، انتخاب کلمات کلیدی دقیقا همین کار را به صورت هوشمندانه برای کاربران شما انجام خواهد داد. یعنی این کلمات کلیدی هستند که آدرس دقیق سایت شما را در اختیار کاربران اینترنتی قرار می دهند و همین کلمات کلیدی هستند که کوتاه‌ترین مسیرها را تعیین می‌کنند، پس انتخاب این کلمات به شیوه‌ای صحیح و استاندارد یکی از اساسی‌ترین کارهایی است که برای بهبود وضعیت سئوی وبسایت خود باید در نظر بگیرید.

در سال‌های گذشته و با گسترش دانش سئو؛ بیشتر صاحبان سایت‌های مختلف به اهمیت انتخاب کلمات کلیدی پی برده‌اند و خیلی سریع نیز خود را با شرایط ایجاد شده هماهنگ کرده‌اند. این تغییرات در فضای اینترنت همچنین باعث شده است کاربران اینترنتی هم به مرور زمان شرایط به وجود آمده را درک کرده و از آن به نفع خودشان کمک بگیرند، که البته موتورهای جست و جو نیز دقیقا به دنبال چنین هدفی بودند؛ یعنی راحتی کار کاربران اینترنتی. به طور مثال زمانی که کاربری به دنبال دانلود آخرین فیلم‌های سینمایی می باشد با باز کردن گوگل و جستجوی عبارت "دانلود آخرین فیلم‌های سینمایی" سعی می‌کند به سایت‌هایی دست پیدا کند که این فیلم‌ها را برای دانلود، بارگذاری کرده‌اند. زمانی که سایت شما این عبارت کلیدی را به خوبی در مطالب خود گنجانده باشد، کاربر مذکور با یک آدرس دقیق به سایت شما دسترسی خواهد داشت. اما کاربر باید چه مراحلی را طی کند تا به کوتاه‌ترین مسیر سایت شما برسد؟ پاسخ بسیار ساده است. کاربر با جستجوی همان کلمه کلیدی هم آدرس دقیق شما را پیدا خواهد کرد و هم به صفحه‌ای از سایتتان دسترسی خواهد داشت که شما در آن از این کلمه کلیدی استفاده کرده‌اید و ربات‌های گوگل قبلا آن را ایندکس کرده‌اند. در اصل هیچ کار اضافه‌تری نیاز نخواهد بود. هر چه کاربر عبارت دقیق‌تری را جستجو کند به هدف خود نزدیک‌تر شده است.

با توجه به مثال گفته شده می‌توان ادعا کرد کلمات و عبارات کلیدی نبض اصلی جستجوهای اینترنتی را به دست گرفته‌اند و شما نیز زمانی یک وب سایت پر بازده و کارآمد خواهید داشت که به بهترین شکل ممکن از کلمات و عبارات کلیدی بهره ببرید. اگر به میزان کافی با روال کار در این زمینه آشنا نیستید با شرکت در دوره کوتاه مدت "کلمات طلایی وب‌ سایت" می‌توانید مهارت لازم جهت شناسایی و بکارگیری صحیح کلمات و عبارات کلیدی را به دست آورید. این مهارت‌ها در نهایت شما و وب سایت شما را به سمت بهتر دیده شدن سوق خواهد داد که این عمل نیز تمامی روزنه‌های کسب درآمد بیشتر سایتتان را نمایان می‌کند.

مهندس مرتضی احدی ایرانی
مهندس مرتضی احدی ایرانی
متخصص و مشاور سئو
آکادمی دوسنت
آکادمی دوسنت
طراح و مجری دوره های تخصصی IT


پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
برای این دوره که بصورت جامع برگزار میشه هیچ پیشنیازی احتیاج نیست.


برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی دوسنت

هر آنچه از دنیای آموزش میخواهید. شبکه ، امنیت شبکه ، دیتاسنتر توسعه نرم افزار و تجربه کاربری نرم افزارهای مهندسی و کاربردی و ...

رویداد های برگزارشده۱۴۹
  • شروع: سه‌شنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۷:۳۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران کریمخان زند، بین خیابان قرنی و ایرانشهر، پلاک 182، واحد 2