دایره های سبز

شروع رویداد
سه‌شنبه ۱۴ دی ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۱۴ دی ۹۵ ۲۱:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دایره های سبز
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کد تخفیف تا پایان روز هفتم دی ماه : rel20

دوره حضوری، 9 جلسه 3 ساعته

این دوره به شما کمک می‌کند که بتوانید با خود ارتباط همدلانه برقرار کنید، گفتگوهای درونی خود را به‌خوبی بشنوید و با درک احساس‌های خود بتوانید روابط خوبی با دیگران برقرار کنید. همچنین در این دوره خواهید آموخت که چگونه به طرف مقابل خود گوش کنید، چگونه از قدرت پرسش برای شکل‌دهی گفتگوهای مثبت استفاده کنید، چگونه ارزش‌های خود و طرف مقابل را درک کنید و چگونه نقشه‌ی موثری برای رابطه‌ی پایدار و مثبت خود ایجاد کنید.

 
 داستان دایره های سبز (معرفی دوره)

معمولن ما کیفیت رابطه رو با احساسی که نسبت به طرف مقابل داریم می‌سنجیم. اما در واقع کیفیت رابطه رو باید به احساسی که به خودمون در اون رابطه داریم بسنجیم. اگر در یک رابطه احساس بدی به خودمون داشته باشیم و احساس کنیم که کارهای احمقانه می‌کنیم و اصلا خواسته‌هامون دیده نمی‌شه، به‌سرعت احساس ما در رابطه هم خراب می‌شه.

برای آشنایی بیشتر با دوره دایره‌های سبز کلیک کنید.

مربیان دوره

امیر مهرانی

امیر مهرانی

کوچ تحول فردی و سازمانی

امیر مهرانی کوچ تحول است که در طول سال‌های گذشته دوره‌ها و کارگاه‌های متعددی در زمینه‌ی تحول فردی و سازمانی در سطح کشور برگزار کرده است. امیر همکار منطقه خاورمیانه Corporation for Positive Change است و تعاملات و تحولات انسانی همواره موضوع مورد علاقه‌‌ی اوست. او عقیده دارد که زندگی سفری است با ایستگاه‌های مختلف که در هر ایستگاه چیزی می‌آموزیم و بعد کوله‌ی خود را برمی‌داریم، حرکت می‌کنیم، تجربه می‌کنیم تا ایستگاه بعد.

عماد قائنی

عماد قائنی

موسس سایت وبیاد و عضو هیات مدیره شرکت تجربه شاپرک آبی

دکتر عماد قائنی، موسس سایت وبیاد و عضو هیات مدیره شرکت تجربه شاپرک آبی است که سابقه طولانی در برگزاری کارگاه‌های در حوزه ارتباطات فردی دارد. عماد با موضوع انجام گفتگوهای حساس در رابطه، در این دوره حضور دارد.

آدرس:تهران کوی نصر، پارک گفتگو، کافه شمرون