ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"کارگاه رشد و موفقیت فرای مرزها" در تاریخ جمعه ۲۹ مرداد ساعت ۲۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

به قول آلمانیها، پیامبردر کشور خودش اعتبار ندارد.

Der Prophet gilt nichts im eigenen Land 

این یعنی به تاریخ نگاه کنیم، که هیچ پیامبری با ماندن در شهر خودش، به اعتبار و موفقیت نرسید. برای همه ما به همین شکل است. 

«رشد و موفقیت واقعی، در فرای مرزهای ماست» - دکتر جواد زربخش

 

در واقع موفقیت و رشد فردی در کشورهای مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال بازار کار اروپای مرکزی، به خصوص در منطقه آلمانی زبان حوزه یورو (آلمان و اتریش) تابع قوانین خاصی است. با توجه به پیشرفت اروپا در سالهای اخیر و حتی با وجود بحران جهانی کرونا، موقت های شغلی زیادی در اروپا برای افراد با تخصص وجود دارد. اما در عمل، موفقیت در پیدا کردن کار و پیشرفت شغلی پایدار برای افرادی که از خارج از منطقه آلمانی زمان می آیند آسان نیست. کمتر فردی را میتوان یافت که اصالتا از خارج منطقه اروپا باشد و در آلمان یا اتریش به درجات عالی و گرفتن نمایندگی کشور دست یافته باشد. دکتر جواد زربخش از معدود افراد موفق در این زمینه است، که نه تنها تجربیات شخصی، بلکه تجربه موفقیت دانشجوانش را به اشتراک میگذارد.

دکتر جواد زربخش، متخصص ایرانی-اتریشی، ریاست انستیتو تکنولوژی کدمیکس، اتریش است و بیش از ۱۵ سال به عنوان نماینده اتریش در سازمان همکاری اروپا در علوم و تکنولوژی بوده است. با مدیریت دکتر زربخش، کدمیکس به عنوان مجموعه ی از چند بیزنس فعال است. یکی از مهمترین زمینه های فعالیت کدمیکس به عنوان یک مرکز شتابدهنده شغلی و جاب سنتر است که در حال حاضر طرف قرارداد با اداره ها ی کار در آلمان و اتریش نیز میباشد، و بر بیش از ۲.۵ میلیون موقیعت شغلی در اتحادیه اروپا دسترسی دارد. 

دکتر زربخش متولد آبادان و فارغ التحصیل فیزیک از دانشگاه صنعتی اصفهان است. وی دوره دکترا را در دانشگاه لینتس اتریش و تحقیقات پس از دکترا را در انستیتو تکنولوژی کارلسروهه آلمان گذراند. پس از چندین سال سابقه کار در آلمان و اتریش و کسب تجربه در صنایع مختلف به عنوان استاد دانشگاه در دانشکده های مختلف مکانیک، کامپیوتر، طراحی سیستمها و معماری تدریس و تحقیق کرده است.  

وی همچنین سابقه کار در صنایع مختلف اروپا از جمله خودروسازی، الکترونیک، تولید صنعتی، فوتونیک، تلکام و مهندسی پزشکی را داراست، و از پیشگامان موضوعات شبیه سازی، چاپ سه بعدی، و صنعت ۴/۰ در اروپاست.

 

گزیده ای از آنچه در این کارگاه می آموزید: 

-          دید کلی بر روی بازار اروپا و درک مولفه های با اهمیت در شرایط پس از کرونا

-          درک شکاف حرفه ای بین دانشگاه و صنعت

-          تشخیص نیاز واقعی صنعت و بازار کار 

-          تخصصهای مورد نیاز صنعت و گزینه های مهاجرت

-          استراتژی و برنامه ریزی برای بهبود رزومه کاری و ابعاد توسعه فردی

-          پیشبرد مهارتهای نرم و تواناییهای شخصی

-          انواع استراتژی برای بالا بردن قابلیت استخدام شدن

-          انواع روشهای اپلای کردن برای پیدا کردن شغل و قرارداد کاری

-          آمادگی برای مصاحبه و جلسه مذاکره موفق

-          روشهای مذاکره برای حقوق بالاتر، قرارداد بهتر و مزایای بیشتر

-          اقدامات انفرادی و بهرگیری از حمایت دیگران، اهمیت زبان تخصصی

-          مروری بر شتاب دهنده شغلی کدمیکس

-          شرایط ورود به شتاب دهنده شغلی کدمیکس

-          خدمات مشاوره کنسولی و مهاجرتی کدمیکس برای افراد و شرکت ها

-          تضمین موفقیت، قرارداد کاری و گزینه های موجود

-          پرسش و پاسخ

سخنرانان

دکتر جواد زربخش
دکتر جواد زربخش
ریاست انستیتو تکنولوژی کدمیکس اتریش

سوالات متداول

کارجویان، دانشجویان، اساتید دانشگاه، محققین، فارغ التحصیلان، کارآفرینان، علاقمندان به مهاجرت، متخصصان صنعتی
این رویداد به صورت خس به صورت آنلاین برگزار میشود.
بله، دوره Cademix Career Autopilot به صورت خاص برای افرادی است که مایل به گرفتن تضمین برای کار میباشند. لطفا وبسایت کدمیکس را ببینید. در صورت علاقمندی شرکت کنندگان، در این رویداد بیشتر در این مورد صحبت میشود.
پیش نیاز علمی وجود ندارد، ولی این رویداد به افرادی که دست کم سطح تحصیلات دانشگاهی دارند توصیه میشود.
خیر، این رویداد به زبان فارسی ارائه میشود، و داشتن اطلاعات اولیه در مورد زبان انگلیسی کافی است.
تمرکز خاص بر روی بازار اروپای مرکزی و به خصوص محدوده آلمانی زبان حوزه یورو است؛ آلمان و اتریش. در صورت علاقمندی شرکت کنندگان این رویداد، در مورد سایر کشورهای اروپا نیز صحبت میشود.
کدهای تخفیف را میتوانید از طریق دنبال کردن شبکه های اجتماعی Cademix، و به صورت خاص در پست های اینستاگرام یا لینکدین ببینید.
بله، میتوانید برای دعوت به یک رویداد با ما تماس بگیرید. در صورت علاقمندی شرکت کنندگان، در این رویداد بیشتر در این مورد صحبت میشود.
بله، ما انواع مختلف مهاجرت از جمله ، مهاجرت کاری، تحصیلی، آوسبیلدونگ، دانشجویی، استارتاپ، سرمایه گزاری را پوشش میدهیم. در صورت علاقمندی شرکت کنندگان، در این رویداد بیشتر در این مورد صحبت میشود.
بله، دانشگاه ها میتوانند از طریق دفتر ارتباط با صنعت یا دفتر روابط بین الملل پیشنهاد همکاری یا امضای تفاهم نامه بدهند. در صورت علاقمندی شرکت کنندگان، در این رویداد بیشتر در این مورد صحبت میشود.
بله، با توجه به شرایط داوطلبان، برنامه ای که ثبت نام میکنید، و توان مالی، امکان گرفتن دعوت نامه مستقیم از کدمیکس به شکل ویزا نوع C یا D از نوع بیزنس، دانشجویی یا فرصت مطالعاتی تا سقف ۱۸۰ روز وجود دارد. در صورت علاقه، در این رویداد بیشتر در این مورد صحبت میشود.
خیر، تسلط به آلمانی در کل لازم نیست. ولی مزیت بزرگی محسوب میشود و بستگی به موقیعتی دارد که به دنبال آن هستید. در این رویداد بیشتر در این مورد صحبت میشود.
آشنایی به یکی از زبانهای انگلیسی یا آلمانی، پایان مدرک کارشناسی، توان مالی در حد مخارج معمول یک سال اروپا
بله، میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام با ما در تماس باشید: iran_cademix

برگزارکنندگان

Cademix Institute of Technology
Cademix Institute of Technology
انستیتو تکنولوژی کدمیکس، اتریش

کدمیکس یک موسسه توسعه تحقیقات و نوآوری است ، که یک چرخه نوآوری باز و کامل را در زمینه فناوریهای به کمک کامپیوتر ارائه می دهد. ولی مفهوم یک چرخه نوآوری باز و کامل چیست؟

یک تعریف خوب این است که : تحقیق تبدیل پول به دانش است. ولی نوآوری، تبدیل دانش به پول است.

این چرخه با آموزش ، پیشرفت شغلی و سرمایه گذاری روی منابع شروع می شود و در جهت تحقیق و توسعه ادامه می یابد. نیمه اول چرخه معمولاً منجر به انتشار نشریات علمی و نیروی مهندسی ماهر می شود. این محدوده تمرکز اکثر دانشگاه های جا افتاده است.

نوآوری ، نیمه دوم چرخه است و عمده اهمیتش برای کل جامعه است. این بخش با نوآوری مبتنی بر دانش موجود، شروع می شود. سپس به توسعه محصول صنعتی و خدمات مهندسی، و به دنبال آن به بازاریابی و فروش می رود. پس از فروش محصول و خدمات، چرخه کامل است، و سیستم از نظر اقتصادی پایدار است.

اینها بخشهای اصلی ساختار کدمیکس هستند. بخش آموزش دوره هایی را ارائه می دهند که مختص هر دانشجو و با توجه به نیاز صنعت، طراحی شده اند. اینها با مرکز توسعه شغلی کدمیکس کار می کنند، که برنامه های شتابدهنده تخصصی - حرفه ای ارائه می دهد.

تمرکز دانشکده های فیزیک، و فناوری اطلاعات - ارتباطات و مهندسی، در زمینه های فناوری پیشرفته از جمله شبیه سازی کامپیوتری ، چاپ سه بعدی ، هوش مصنوعی ، اینترنت اشیاء، یادگیری ماشین و صنعت ۴،۰ (چهار ممیز صفر) است. دانشکده هنرهای دیجیتال، موضوعات مرتبط با طراحی با کمک کامپیوتر، تولید فیلم و محتوای هنری دیجیتال و محصولات چندرسانه ای را دارد. و دانشکده نوآوری، مدیریت و کارآفرینی، زمینه های رهبری، مدیریت فناوری، و توسعه تجارت را در بر می گیرد.

در سمت نوآوری چرخه، ما مشاوره خدمات مهندسی و خدمات دیجیتال مارکتینگ را داریم که با استودیوی انیمیشن کدمیکس همکاری نزدیکی دارند و خط تولید کاملی را برای تولید فیلم ارائه می دهند، مثل ویدئو ای که الان مشاهده می کنید.

در حالی که هر یک از این بخش ها برای چرخه کامل، بسیار مهم است ، تک تک آنها خدماتشان را به صورت b2b و b2c هم ارائه می دهند و همینطور برای همکاری های بین المللی باز هستند.

در مجموع، ما اکثر زمینه های مربوط به طراحی، مهندسی و ساخت به کمک کامپیوتر ومحتوای چند رسانه ای را پوشش میدهم.

برگزار‌کننده

آواتار

Cademix Institute of Technology

<iframe src="//www.youtube.com/embed/XwKCEDVUF_Y" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> کدمیکس یک موسسه توسعه تحقیقات و نوآوری است ، که یک چرخه نوآوری باز و کامل را در زمینه فناوریهای به کمک کامپیوتر ارائه می دهد. ولی مفهوم یک چرخ

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۳

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۱ آبان

کسب درآمد دلاری ماهانه از هنر موسیقی آهنگ سازی تولید موزیک محتوا دیجیتال | Music Digital Marketing

  • آنلاین
  • رایگان
  • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
پنج‌شنبه ۸ مهر

کارگاه آنلاین پرستیژ در ارتباطات

  • آنلاین
  • رایگان
  • آکادمی نیتک