رویداد به پایان رسیده است!
سلسله جلسات رایگان هوای تازه، با موضوع آیین شایستگی در تاریخیکشنبه ۲۵ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سلسله جلسات رایگان هوای تازه، با موضوع آیین شایستگی

شروع:
یک‌شنبه ۲۵ مهر ۹۵ ۱۷:۳۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۵ مهر ۹۵ ۱۹:۰۰
سلسله جلسات رایگان هوای تازه، با موضوع آیین شایستگی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

شایستگی ویژگیهای یک فرد است که به او کمک خواهد کرد، اثربخش‌تر بوده و عملکرد بهتری داشته باشد. به همین منظور آیین شایستگی صحبت از این ویژگی ها دارد. این آیین نشان می دهد، موثر بودن در زندگی شخصی و زندگی دیگران، محصول عادت هایی است بر مبنای اصول که همه ی افراد موثر به کار می برند.

سخنران:

قباد حق محمدی: روانشناس و مدرس دوره های هفت عادت مردمان موثر (آیین شایستگی)

و با حضور علی صابر، مدیرعامل شرکت چوبینه سازان (مالک برند اشنیز)

 

درباره ی سلسله جلسات هوای تازه:

سلسله جلسات هوای تازه، عنوان سلسله جلساتی است که با همت کانون روانشناسان مثبت نگر و مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره شایگانه از سال 90 در فرهنگسرای سرو واقع در شمال پارک ساعی تهران برگزار می گردد.

هدف از تشکیل این جلسات، همانطور که از نامش پیداست، گذر هوایی تازه در ذهن هاست. هوایی که در این زندگی پرمشغله ی امروز، نیازی اساسی برای جامعه محسوب می شود.

کانون روانشناسان مثبت نگر، متشکل از 10 عضو رسمی، متخصص در زمینه ی روانشناسی، فوق لیسانس یا دانشجوی دکترای روانشناسی می باشد. همه اعضای این کانون بر این باورند که تشکل های کانونی، فرصت خوبی برای کمک به بهبود کیفیت زندگی افراد و گروه های جامعه خواهد بود. به همین منظور، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ی شایگانه، از بدو تاسیس خود در سال 94، امکاناتی را در اختیار اعضای این کانون قرارداده تا بتواند همراه اصلی این کانون در خدمات عام المنفعه ی ایشان باشد.

هم اکنون دفتر اصلی این کانون در مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره ی شایگانه واقع شده است و متخصصین و پرسنل این مرکز، برای برگزاری جلسات این کانون به صورت افتخاری فعالیت می کنند.

همچنین هوای تازه عنوان مجموعه شعری است از احمد شاملو شاعر معاصر ایرانی.

 

 

آدرس:تهران خیابان ولی عصر(عج)، بالاتر از پارک ساعی، کوی ساعی دوم، فرهنگسرای سرو