رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

مدیریت زمان ، برنامه ریزی و هدف گذاری

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا
پنج‌شنبه ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

سمینار نوجوان کارآفرین حضوری و آنلاین

 • آنلاین
 • رایگان
 • مرکز کوچینگ تحصیلی و آموزشی
شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

آموزش آنلاین ترکی استانبولی | ترکی آذربایجانی

 • آنلاین
 • از ۲۵,۰۰۰ تومان
 • مجید عزمی
کاور
"معرفی رویداد Startup Avenue" در تاریخ شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت رایگان
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش مذاکره‌کننده اصلی با دانشگاه اقتصاد و کسب‌وکار وین و برگزارکننده اصلی Startup Avenue است و اتاق بازرگانی صنایع، معادن و بازرگانی تهران حامی مالی رویداد Startup Avenue است.

تیم‌های برگزیده در رویداد حضوری ۱۸ اسفند با حمایت این دو نهاد به رویداد Entrepreneurship Avenue معرفی می‌شوند.

شرکت سرمایه‌گذاری فینووا، خانه‌ی کار و دیدار کارمان و سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا نیز با پشتیبانی تخصصی و اختصاص فضاهای فیزیکی و مشاوره‌های تخصصی همراه رویداد Startup Avenue هستند.

سوالات متداول

رویداد Startup Avenue یک مجموعه رویداد محلی در ایران است که تیم‌های برگزیده آن با داشتن حامی، فرصت حضور در مجموعه رویدادهای Entrepreneurship Avenue ، استفاده از کارگاه‌های آن، امکان ارائه ایده و استارتاپ خود به سرمایه‌گذاران بین‌المللی و شانس جذب سرمایه را پیدا می‌کنند. رویداد Startup Avenue در ایران با همکاری اتاق ایران - اتریش، فینووا، کارمان، کارایا و اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.
برگزارکننده اصلی این رویداد، اتاق بازرگانی ایران-اتریش است. ولی برای اجرای این رویداد استارتاپی، فینووا، کارمان و کارایا به عنوان بازوان اجرایی خود به همراه دارد تا بتواند با بالاترین کیفیت بهترین تیم‌ها را انتخاب کند و با حمایت خود، آنها را به جمع شرکت‌کنندگان مجموعه رویداد Entrepreneurship Avenue که توسط دانشگاه وین اجرا می‌شود، اضافه و همراهی کند.
این رویداد در تاریخ 7 بهمن 1400 با رونمایی سایت، به طور رسمی کار خود را آغاز میکند و تیم‌ها می‌توانند درخواست خود را از طریق وب‌سایت برای ارزیابی ارسال کنند. کلیه تیم‌ها تا انتهای روز شنبه، 30 بهمن 1400 فرصت دارند تا درخواست خود را ارسال کنند. تمامی درخواست‌های ارسال شده، با دقت مورد ارزیابی تیم متخصص غربالگری قرار می‌گیرند. طی یک هفته پاسخی اولیه‌ای در رابطه با موفقیت‌آمیز بودن یا نبودن درخواست ارسالی به تیم ارائه می‌شود (مرحله پیش‌غربالگری). در صورت موفقیت‌آمیز بودن، یک جلسه آنلاین ارائه (Pitch) برای تیم تنظیم می‌شود تا گام بعدی ارزیابی صورت گیرد. در نهایت تا 5 شنبه، 5 اسفند 1400، پاسخ این مرحله از ارزیابی به همه تیم‌ها ارائه می‌شود (مرحله ‌غربالگری). سپس به تیم‌های منتخب این مرحله، اطلاع‌رسانی صورت می‌پذیرد تا خود را برای ارائه به داوران رویداد نهایی Startup Avenue آماده کنند. در نهایت تیم‌های منتخب گام غربالگری، در رویداد نهایی که در تاریخ 18 اسفند 1400 برگزار می‌شوند، حضور پیدا می‌کنند، ارائه خود را طی 2 دقیقه انجام می‌دهند و در نهایت تیم‌های برگزیده توسط داوران انتخاب خواهند شد. این تیم‌ها با حمایت اتاق بازرگانی ایران-اتریش امکان حضور در مجموعه رویدادهای Entrepreneurship Avenue را پیدا می‌کنند (مرحله نهایی).
در این مجموعه رویداد هر شخصی که به کارآفرینی علاقه داشته باشد، ایده یا استارتاپ قابل پیاده‌سازی و اجرایی شدن و همچنین امکان مقیاس‌پذیری در سطح بین‌المللی داشته باشد، می‌تواند شرکت کند. از آنجاییکه رویداد Entrepreneurship Avenue برای ترغیب دانشجویان به دنیای کارآفرینی است، یکی از الزامات پذیرش و ارزیابی ایده‌ها و استارتاپ‌ها در این مجموعه رویداد این موضوع است که حداقل یکی از اعضای بنیانگذار (Co-founderها) می‌بایست در دانشگاه در حال تحصیل باشد.
محدودیتی از لحاظ سن برای شرکت کردن در این رویدادها وجود ندارد؛ ولی این موارد مهم هستند: دانشجو بودن یکی از بنیان‌گذاران داشتن ایده استارتاپی و یا یک کسب‌وکار استارتاپی که تازه راه‌اندازی شده باشد ایده باید مقیاس‌پذیر (Scalable) باشد قابلیت اجرایی کردن ایده در سطح بین‌الملل برای ایده یا کسب‌وکار استارتاپی وجود داشته باشد. به عنوان شرط اصلی حضور در این رویداد مطرح است. در ابتدا می‌توان ارائه استارتاپ به صورت فارسی باشد ولی رویداد نهایی Startup Avenue در ایران و در تاریخ 18 اسفند 1400 ارائه‌ها و پرسش‌وپاسخ به صورت کاملا انگلیسی انجام می‌پذیرد. بنابراین بهتر است حداقل یکی از اعضای اصلی استارتاپ توانایی خوبی در زبان انگلیسی داشته باشد. همچنین داشتن کمینه محصول قابل استفاده (MVP) و یا داشتن یک محصول که در مارکت فعال است، به عنوان یک امتیاز مثبت در ارزیابی تیم‌ها لحاظ می‌شود.
در صورت راهیابی به رویداد نهایی و حضوری Startup Avenue ایران، ارائه و پرسش و پاسخ شما به زبان انگلیسی است؛ بنابراین اینکه یکی از اعضای اصلی تیم شما به انگلیسی به اندازه کافی مسلط باشد، بسیار مهم و حیاتی است. همچنین در صورت انتخاب شدن تیم شما برای ورود به رویداد Entrepreneurship Avenue، آشنایی کافی با زبان انگلیسی نیز بسیار مهم است؛ زیرا کل مجموعه رویداد Entrepreneurship Avenue به زبان انگلیسی خواهد بود. در کنار این موضوع، برخی از سخنرانان رویداد نهایی Entrepreneurship Avenue به زبان آلمانی صحبت خواهند کرد. بنابراین اگر احساس می‌کنید تسلط شما به زبان آلمانی بیشتر از انگلیسی است، می‌توانید از طریق آلمانی به ارتباط گرفتن با افراد مختلف بپردازید.
به طور کلی استارتاپ اونیو به سه مرحله تقسیم می‌شود و در هر مرحله تیم‌ها فیلتر می‌شوند. 1. مرحله اول با نام پیش‌غربالگری شناخته می‌شود و به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. درواقع تیم‌ها درخواست‌های خود با فرم در سایت ارسال می‌کنند و توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. تیم‌هایی که در این مرحله ارزیابی موفق باشند به مرحله بعدی که غربالگری است راه پیدا می کنند. 2. در مرحله غربالگری، با تیم‌های انتخاب شده، یک جلسه آنلاین کوتاه هماهنگ می‌شود. در این مرحله تیم‌ها به صورت آنلاین یک ارائه فارسی یا انگلیسی به داورها خواهند داشت. سپس داورها پرسش‌های خود را مطرح کرده و اعضای تیم میبایست به صورت کوتاه و سریع به پرسش‌ها پاسخ دهند. زمان ارائه و پرسش و پاسخ در این مرحله بیشتر از 10 دقیقه است و تیم‌ها فرصت کافی برای متقاعد کردن کارشناسان ارزیاب دارند. لازم به ذکر است در این مرحله سطح توانایی یکی از اعضا در ارائه انگلیسی ارزیابی می‌شود. پس از این جلسات تیم‌ها فیلتر شده و تنها چند تیم به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند. 3. تیم‌های راه یافته به مرحله نهایی استارتاپ اونیو، در رویداد نهایی یک ارائه انگلیسی 2 دقیقه‌ای خواهند داشت و پس از آن به صورت خیلی کوتاه و سریع باید به پرسش‌های داوران پاسخ دهند.

سخنرانان

برگزارکنندگان

حامیان

ویدیو از آپارات

اینفوموشن رویداد startup avenue

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوشامدگویی۱۶:۰۰۱۶:۰۵
معرفی رویداد استارتاپ اونیو، روش ثبت نام و افراد واجد شرایط۱۶:۰۵۱۶:۳۵
پرسش و پاسخ۱۶:۳۵۱۷:۰۰
۱۲۱۱
دنبال کننده
۴۸
کل رویدادها

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ایجاد ارتباط بازرگانی و تجاری بین بازرگانان و تجار ایرانی و اتریشی و ارائه خدمات پشتیبانی و برقراری خط ارتباطی بین دو کشور آغاز نمود....

بیشتر از ۱۸۰ نفر (۸۷%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.