رویداد به پایان رسیده است!
رمزگشایی از سیستم نمره دهی در بخش نوشتاری آزمون آیلتس در تاریخپنج‌شنبه ۱۰ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رمزگشایی از سیستم نمره دهی در بخش نوشتاری آزمون آیلتس

شروع:
پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ ۲۱:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶ ۲۲:۳۰
رمزگشایی از سیستم نمره دهی در بخش نوشتاری آزمون آیلتس
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اهمیت آشنایی با ملاک های نمره دهی در بخش رایتینگ آیلتس

 

کسانی در حال کسب آمادگی برای آزمون آیلتس هستند به خوبی می دانند که کسب نمره بالا در مهارت رایتینگ نسبت به سه مهارت دیگر دشوار تر است و با وجود تلاش های فراوانی که دارند، گاهی ناچار می شوند صرفا برای کسب نمره بهتر در همین تک مهارت، چندین بار در این آزمون شرکت کنند و متحمل وقت و هزینه بسیاری می شوند.

 

آنچه در این شکست های مکرر نقش اصلی را ایفا می کند، همیشه سطح زبان شرکت کنندگان نیست. کسب نمرات خیلی خوب در سه مهارت دیگر حاکی از سطح زبانی مناسب فرد است ولی عدم آگاهی نسبت به انتظارات آیلتس چیزی است که مانع از رسیدن به نمره دلخواه می شود. 

 

 درباره این کارگاه آموزشی آنلاین

 

آکادمی آنلاین آیلتس جوس در نظر دارد این فرصت را در اختیار زبان آموزان قرار دهد که با ملاک های دقیق نمره دهی آشنا شوند و بتوانند از نگاه ممتحن نوشته خود را تحلیل کرده و عملکرد مورد انتظار آیلتس را در آزمون اصلی داشته باشند.

 

در این رویداد آنلاین، زبان آموزان به طور عملی و با مثال های واقعی از نوشته های آیلتس با اجزای مختلف چهار بخش TR/TA, CC, LR و GRA آشنا شده و می آموزند که چگونه این ملاک ها را در نوشته های خود رعایت کنند. 

 

مخاطبین این کارگاه آموزشی

 

شرکت در این رویداد به همه کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند توصیه می شود به خصوص اگر به دنبال کسب نمره بالای ۷ می باشند.

 

محل برگزاری

 

این کارگاه آنلاین در اتاق مجازی آکادمی آنلاین آیلتس جوس تشکیل می شود. لینک شرکت در جلسه بعد از انجام ثبت نام در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

کسب اطلاعات بیشتر

 

اگر درباره این رویداد آموزشی پرسشی دارید، می توانید با support@ieltsjuice.com تماس بگیرید.

سخنرانان

مهدی صفوی

مهدی صفوی

مدرس بین المللی زبان انگلیسی و کارشناس آیلتس

او یکی از بنیانگذاران و مدیریت عامل آکادمی آنلاین آیلتس جوس است. دارنده مدرک CELTA رتبه A از دانشگاه Cambridge می باشد و برای تدریس آیلتس و تصحیح اوراق رایتینگ آیلتس در IDP Australia و British Council دوره دیده است.

کسری شریفان

کسری شریفان

مدرس بین المللی زبان انگلیسی و کارشناس آیلتس

او یکی از بنیانگذاران و مدیران آکادمی آنلاین آیلتس جوس است و برای تدریس آیلتس و تصحیح اوراق رایتینگ آیلتس در IDP Australia و British Council دوره دیده است.

رویداد آنلاین است