رویداد به پایان رسیده است!
رویداد هم نت صنعت خودرو در تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد هم نت صنعت خودرو

شروع:
پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۸ ۱۴:۰۰
مکان: تبریز
رویداد هم نت صنعت خودرو
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


رويداد هم نت صنعت خودرو در جهت شناسایی ایده ها و ایده پردازان برتر و هدایت ایده های برگزیده به مرکز نوآوری دانشگاه می باشد که در این رویداد شرکت کنندگان گرد هم می‌آیند تا ضمن شناسايي چالش هاي صنعت خودرو و آشنايي با امكانات موجود در استان و كاستي هايي كه اين صنعت با آن مواجه است، طرح ها و ایده هایشان را ارائه نمايند.
روال رویداد بدین گونه است که ابتدا چالش ها و مشکلات صنایع خودرو و قطعه سازان توسط صاحبان صنایع و کارخانجات بیان شده و در ادامه با برگزاری کارگاه های آموزشی در این زمینه، شرکت کنندگان کاملا در جریان چالش های این صنعت قرار خواهند گرفت. سپس، هر یک از تیم های شرکت کننده، طرح ها و ایده های خود را در حضور هیئتی از داوران؛ صاحبان صنایع، سرمایه‌گذاران و اساتید دانشگاهی، ارائه خواهند کرد تا طرح ها مورد بررسی و داوری قرار گیرند. ایده های برتر و پذیرفته شده فرصت حضور و استقرار در مرکز نوآوری دانشگاه تبريز را خواهند داشت تا با بهره مندي از حمایت های مرکز رشد فناوري و نوآوری دانشگاه تبریز در راستاي تجاری سازی و ايجاد كسب و كار پايدار پيش روند.
از مهمترین برنامه های این رویداد، بازدید از کارخانه ساخت قطعات خودرو پولادیش می باشد که علاقمندان می توانند با شرکت در این بازدید ضمن آشنایی با روند مدیریت کارخانه، فعالیت ها، چالش ها و فوت و فن های موفیقت این صنعت، از نظرات و تجربیات جناب آقای مهندس یگانه، مدیرعامل کارخانه پولادیش و یکی از برترین کارآفرینان کشور و پیشکسوت در صنعت خودرو بهره مند شوند.
تاریخ برگزاری رویداد : پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398
مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز


تاریخ اجرای رویداد


روز پنج شنبه 12 اردیبهشت 1398

آدرس: تبریز بلوار 29 بهمن - دانشگاه تبریز - روبروی دانشکده شیمی - مرکز نوآوری