وبینار آشنایی با متد و ابزار کارآفرینی و نوآوری WhatAVenture

شروع:
پنج‌شنبه ۱۷ اسفند ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۷ اسفند ۹۶ ۱۷:۰۰
وبینار آشنایی با متد و ابزار کارآفرینی و نوآوری WhatAVenture
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

با کارانوبین آشنا شوید.


  • کارانوبین یک شرکت تخصصی در زمینه مدیریت نوآوری است که با مشارکت جمعی از مدیران موفق بخش خصوصی و شرکت WhatAVenture اتریش در ایران تاسیس شده است. WhatAVenture یکی از شرکت‌های پیشرو اروپایی در زمینه مدیریت نوآوری با دفاتری در کشورهای اتریش، آلمان، ایتالیا و ایران است که تاکنون با بیش از 200 شرکت بزرگ در اروپا (مانند آئودی، دی اچ ال، دایملر، بانک آلمان، آدیداس،...) و بیش از 2000 استارت‌آپ در سراسر دنیا همکاری داشته است.

 

  • تحقیقات انجام شده توسط شرکت WhatAVenture نشان می‌دهد که نزدیک به 90 درصد از استارت‌آپ‌هایی که در فرآیند شکل‌گیری و رشد خود با شکست مواجه شده‌اند، اشتباهاتی تکراری را مرتکب می‌شوند. شرکت WhatAVenture مبتکر یک پلتفورم نوآوری است که از طریق فرآیند 6 مرحله‌ای سیستماتیک به استارت‌آپ‌ها در خصوص بهبود فرآیند اعتبارسنجی، طراحی مدل کسب و کار و رسیدن ایده‌های نوآورانه به مرحله سرمایه‌پذیری کمک می‌کند و امکان مدیریت همزمان چندین استارت آپ را برای مدیران شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری فراهم می‌آورد.

 

  • این پلتفورم تا کنون مورد استفاده بیش از 2000 استارت‌آپ و تیم نوآوری در اروپا قرار گرفته است و در برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های اروپایی مانند آدیداس و برخی از دانشگاه‌ها و مراکز شتاب‌دهنده اروپا به عنوان ابزاری برای توانمندسازی و مدیریت تیم‌های نوآوری استفاده شده است.


  • تیم کارانوبین این افتخار را دارد که به عنوان شریک تجاری شرکت WhatAVenture در ایران، این ابزار قدرتمند را به زبان فارسی در اختیار کارآفرینان قرار دهد و با انتقال دانش و تجربه این مجموعه هر چه بیشتر به فرآیند اعتبارسنجی و آمادگی سرمایه‌پذیری استارتاپ ها کمک کند.

برگزارکنندگان

فرید ادریسیان

فرید ادریسیان

مدیر عامل

شکیبا خسروانی

شکیبا خسروانی

کارشناس توسعه محصول

رویداد آنلاین است