وبینار آشنایی با متد و ابزار کارآفرینی و نوآوری WhatAVenture

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۷ اسفند ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۷ اسفند ۹۶ ۱۷:۰۰
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
وبینار آشنایی با متد و ابزار کارآفرینی و نوآوری WhatAVenture
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۲۶۷۶۰۶۷۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت شرکت در رویداد
۱۷ اسفند
رایگان
تمام شد

با کارانوبین آشنا شوید.


  • کارانوبین یک شرکت تخصصی در زمینه مدیریت نوآوری است که با مشارکت جمعی از مدیران موفق بخش خصوصی و شرکت WhatAVenture اتریش در ایران تاسیس شده است. WhatAVenture یکی از شرکت‌های پیشرو اروپایی در زمینه مدیریت نوآوری با دفاتری در کشورهای اتریش، آلمان، ایتالیا و ایران است که تاکنون با بیش از 200 شرکت بزرگ در اروپا (مانند آئودی، دی اچ ال، دایملر، بانک آلمان، آدیداس،...) و بیش از 2000 استارت‌آپ در سراسر دنیا همکاری داشته است.

 

  • تحقیقات انجام شده توسط شرکت WhatAVenture نشان می‌دهد که نزدیک به 90 درصد از استارت‌آپ‌هایی که در فرآیند شکل‌گیری و رشد خود با شکست مواجه شده‌اند، اشتباهاتی تکراری را مرتکب می‌شوند. شرکت WhatAVenture مبتکر یک پلتفورم نوآوری است که از طریق فرآیند 6 مرحله‌ای سیستماتیک به استارت‌آپ‌ها در خصوص بهبود فرآیند اعتبارسنجی، طراحی مدل کسب و کار و رسیدن ایده‌های نوآورانه به مرحله سرمایه‌پذیری کمک می‌کند و امکان مدیریت همزمان چندین استارت آپ را برای مدیران شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری فراهم می‌آورد.

 

  • این پلتفورم تا کنون مورد استفاده بیش از 2000 استارت‌آپ و تیم نوآوری در اروپا قرار گرفته است و در برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های اروپایی مانند آدیداس و برخی از دانشگاه‌ها و مراکز شتاب‌دهنده اروپا به عنوان ابزاری برای توانمندسازی و مدیریت تیم‌های نوآوری استفاده شده است.


  • تیم کارانوبین این افتخار را دارد که به عنوان شریک تجاری شرکت WhatAVenture در ایران، این ابزار قدرتمند را به زبان فارسی در اختیار کارآفرینان قرار دهد و با انتقال دانش و تجربه این مجموعه هر چه بیشتر به فرآیند اعتبارسنجی و آمادگی سرمایه‌پذیری استارتاپ ها کمک کند.

برگزارکنندگان

فرید ادریسیان

فرید ادریسیان

مدیر عامل

شکیبا خسروانی

شکیبا خسروانی

کارشناس توسعه محصول

رویداد آنلاین است