اینترنت اشیا به زبان آدمیزاد2 !

شروع رویداد
یک‌شنبه ۱۴ آذر ۹۵ ۲۰:۰۰
پایان رویداد
یک‌شنبه ۱۴ آذر ۹۵ ۲۱:۰۰
موضوع رویدادتکنولوژی / غیره
اضافه به تقویم
اینترنت اشیا به زبان آدمیزاد2 !
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۰۷۵۱۳۰۹۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

بعد از برگزاری موفق وبینار «اینترنت اشیا به زبان آدمیزاد» باتوجه به استقبال زیادی که از وبینار قبل شد و تعداد افراد زیادی که موفق به خرید بلیت نشدند و تقاضای تکرار وبینار رو داشتند، تیم thingify تصمیم گرفت تا وبینار اینترنت اشیا به زبان آدمیزاد2 رو با تغییرات اندکی در اختیار دوستان دیگه هم بگذاره. به همین دلیل رویداد جدیدی در روز یکشنبه 14 آذر ماه برگزار خواهد شد.

و اما در مورد خود رویداد:

مطمئنا تا به حال اسم اینترنت اشیا رو خیلی شنیدی. شاید هم حتی جسته و گریخته درموردش تو اینترنت خوندی و حتی کلی کلیپ و محصولات مختلف رو دیدی.

اگر با وجود تمام این کارها هنوز سوالاتی تو ذهنت هست یا میخوای یه جمع بندی کامل در مورد اینترنت اشیا داشته باشی، این وبینار رو از دست نده. 

تو این وبینار سعی میشه تا به ساده ترین حالت ممکن اینترنت اشیا رو از جوانب مختلف معرفی کنیم و جواب سوالاتت رو به ساده ترین حالت ممکن بگیری.

با توجه به تجربه قبلی، اکثر شرکت کنندگان صرفا علاقه مند به این حوزه و از آشنایی کمی برخوردار بودند. به همین دلیل تصمیم گرفته شد که در این وبینار هم مثل وبینار قبل بیشتر در خصوص موارد مقدماتی و مفاهیم موجود در این حوزه صحبت بشه. بنابراین این رویداد برای افرادی که سابقه و دانش کافی در زمینه اینترنت اشیا دارن توصیه نمیشه. البته ما برای شما هم برنامه های زیادی داریم که در هفته آینده از اونها هم رونمایی میکنیم. بنابراین میتونید از طریق کانال تلگرامی thingify و یا دنبال کردن همین برگزار کننده در ایوند از وبینارهای بعدی خبردار بشید.

پس اگر هنوز کلی سوال تو ذهنته معطل نکن و سریعتر ثبت نام کن تا یکشنبه شب، سرت رو با سوالای بزرگتر بذاری روی بالش.

منتظرتونیم :)

 

راستی برای آخرین اطلاعات در مورد وبینار عضو کانال زیر شو:

کانال تلگرام Thingify

همچنین برای خبردار شدن از وبینارهای بعدی میتونی اکانت اینستاگرام زیر رو هم دنبال کنی:

اکانت اینستاگرام حسین شمشادی

رویداد آنلاین است