رویداد به پایان رسیده است!
استارتاپ ویکند iot ایلام در تاریخ جمعه ۱۹ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۷ مهر ساعت ۰۸:۰۰

استارتاپ ویکند iot ایلام

  • از ۵,۰۰۰ تومان
  • ایلام
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


با توجه به اهمیت کارآفرینی در هر جامعه ای باید جوانان، نوجوانان و حتی کودکانمان را از سنین پایین با این موضوع آشنا کنیم.
مساله مهمی که در مورد کسب و کار و کارآفرینی مطرح است عدم آگاهی از مزایای گرایش به سمت کارهای خصوصی و تمایل بیش از حد مردم به گرایش به سمت مشاغل دولتی می باشد.
با برگزاری استارت آپ ها با محوریت کسب و کار و کارآفرینی می توان این مساله را به بهترین شکل ممکن حل نمود.
کارآفرینی تنها راه برون‌ رفت دانشگاه‌ های راکد ایران است.

بنابراین هر چقدر در زمینه کارآفرینی طرح های مختلف اجرا شود باز هم کم است. استارت آپ ویکند اینترنت اشیاء راهی است به سوی تبادل اطلاعات مفید و تخصصی در زمینه کارآفرینی و کسب و کار.
بیش از 70% جمعیت زنان ما و بیش از 25% جمعیت مردان فارغ التحصیل ما بیکار هستند. مهمترین دلیل این چالش نبود ارتباط بازار کار واقعی با مهارت افراد است. در این رویداد(استارتاپ ویکند) که طی سه روز به منظور آشنایی افراد با فضای استارتاپی برگزار می شود مسائلی از قبیل مهارت تیمی، مدل ذهنی کسب و کار، تحلیل ایده، مهارت برنامه نویسی کامپیوتر، گرافیک، تحلیل بازار هدف و ایجاد محصول اولیه تنها بخشی از مواردی است که در این رویداد ارائه می شود.
جوانان زیادی در استان ایلام هستند که کارآفرینی و کارهای نو را شروع می کنند اما با موانع و مشکلاتی روبه رو هستند و معمولا دچار ضعف های زیادی هستند. با برگزاری رویدادهای استارت آپی تخصصی اینچنینی' میتوان این موانع را به حداقل ممکن رساند.
امروزه با فراگیر شدن iot در تمام حوزه های مدیریت شهری و زندگی روزمره کمپانی های بزرگ دنیا هر روز با نوآوری جدید به آسان تر شدن استفاده از این تکنولوژی می اندیشند. فناوری iot از شناخته شده ترین فناوری ها در چندسال اخیر بوده که با توجه به دنیای امروزی فراگیری آن از اهمیت فوق العاده ای برخوراد است. همه ما می دانیم IoT (اینترنت اشیاء) بخش مهمی از زندگی ما و یکی از فرصت های اصلی ایجاد کسب وکارها و اشتغال می باشد.
اگر شرکت کنندگان متخصص در این موضوع هستند و هنوز شروع نکرده اند، اگر دید تجاریشان خوب است و چیزهایی هم راجع به IoT میدانند، حتی اگر جزو هیچ کدوم از دو دسته بالا هم نباشند، بازهم برنامه ما فرصت های خوبی را برای ایده پردازان و غیر ایده پردازان در نظر گرفته است. قرار است با کارگاه ها، منتورها و شبکه سرمایه گذاران و مشاوران تخصصی مان به شرکت کنندگان کمک کنیم. هدف ما این است که شرکت کنندگان تیم بشوند و کسب و کار را شروع کنند.

سخنرانان

خانم زهرا رئیسی
خانم زهرا رئیسی
سخنران انگیزشی

برگزارکنندگان

خانم زهرا نوری
خانم زهرا نوری
مدیر رویداد
مهندس مجید صیدمرادی
مهندس مجید صیدمرادی
مدیر برگزاری
خانم مریم باقری
خانم مریم باقری
روابط عمومی

منتور ها

دکتر آرمان فراست
دکتر آرمان فراست
منتور کسب و کار
دکتر مهدی صیدی
دکتر مهدی صیدی
منتور کشاورزی
دکتر همایون مرادنژادی
دکتر همایون مرادنژادی
منتور کسب و کار
مهندس دانیال عظیمی
مهندس دانیال عظیمی
منتور کسب و کار
مهندس مهدی درویشی
مهندس مهدی درویشی
منتور گرافیک
مهندس مهدی شهامتی
مهندس مهدی شهامتی
منتور کسب و کار
دکتر محمود روشنی
دکتر محمود روشنی
منتور شیمی و نانو
دکتر عبدالحمید عزیزی
دکتر عبدالحمید عزیزی
منتور مکانیک

برگزار‌کننده

آواتار

زهرا نوری

رویداد های برگزارشده۱
  • شروع: چهارشنبه ۱۷ مهر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: جمعه ۱۹ مهر ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: ایلام بلوار پژوهش ، دانشگاه ایلام ، سالن آنفی آیت الله حیدری