رویداد به پایان رسیده است!
مزیت‌های صادرات به هند در حوزه‌های دانش‌بنیان در تاریخ شنبه ۲۷ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
شنبه ۲۷ دی ساعت ۱۳:۰۰

مزیت‌های صادرات به هند در حوزه‌های دانش‌بنیان

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


هندوستان در طول تاریخ بزرگترین تعاملات تجاری خود را با ایران و با استفاده از راه ابریشم و گذر از مرزهای ایران تجربه کرده است. ایران نیز چه در سطح فرهنگ و چه در جایگاه اقتصاد تاثیرات زیادی را از شبه قاره هند به خود دیده که باید تلاش کنیم تا آن جایگاه قدیمی را احیا کنیم. 

 

فرصتهای نو ظهور هند که امروز یک ابر قدرت اقتصادی است پنجرههای جدیدی را رو به ما باز کرده است. سهولت تجارت با هند نسبت به دیگر کشورها و مزیتهای متنوعی که برای کار با یک کشور 1.4 میلیارد نفری وجود دارد ، هر شرکتی را ترغیب میکند تا شانس خود در این ابر بازار را بیازماید.

 

برگزاری نشستهای تجاری که بصورت مجازی برگزار میشود، یک راه میانبر و ارزان برای درک عینی از تعامل تجاری بین دو طرف خواهد بود. ما تا اخرین قدم صادرات همراه شرکتهای ایرانی خواهیم بود و با داشتن امکانات خود در کشور هند سعی خواهیم کرد محصولاتی که شأنیت صادرات داشته باشند را به بهترین نحو برای مشتریان هندی ارائه و تبلیغ کنیم.

 

شرکتها بمنظور ورود به یک بازار خارجی در ابتدا باید به شناخت کامل از آن بازارها در مقصد صادراتی خود برسند تا ضمن جلوگیری از هزینه های احتمالی شکست در بازار مقصد، بتوانند از ملزومات، نیازها، سلایق مخاطبین و رقبای خود بطور دقیق مطلع شده و برنامه ریزی کنند.

 


سرفصل‌ها


  • فرصتهای ورود به بازار هند
  •  خدمات مرکز فناوری های پیشرفته ایران-هند
  • معرفی نشست تجاری آنلاین در هفت حوزه دانش بنیان

نحوه ورود به وبینار


شما می‌توانید نیم ساعت قبل از شروع وبینار با مراجعه به قسمت بلیتهای من به آدرس زیر، روی دکمه «ورود به وبینار» زده و وارد صفحه وبینار شوید:

https://evand.com/account/orders

برگزار‌کننده

آواتار

کریدور خدمات فناوری (اپوایزر)

کریدور خدمات فناوری تا بازار، با هدف کاهش زمان تجاری سازی و افزایش نرخ موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان شکل گرفته است. کریدور با شناسایی و ارزیابی خدمات توسعه فناوری و تشخیص نیازهای تجاری‌سازی امکان برآورده شدن آنها را فراهم نموده است.

رویداد های برگزارشده۷۳
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۸۰ نفر