رویداد به پایان رسیده است!
معرفی منابع اصلی و فعالان بازار محصولات آی تی ایران در itbazatr.com در تاریخچهارشنبه ۲۷ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

معرفی منابع اصلی و فعالان بازار محصولات آی تی ایران در itbazatr.com

شروع:
چهارشنبه ۱ بهمن ۹۳ ۰۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۳ ۰۰:۰۰
مکان: تهران
معرفی منابع اصلی و فعالان بازار محصولات آی تی ایران در itbazatr.com
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

در سایت آی تی بازار با در اختیار قراردادن یک کنترل پنل این امکان به فروشندگان و فعالان کالاهای دیجیتال داده می شود که کالاهای مورد فعالیت خود را ( فقط کالاهای دیجیتال , برق و الکترونیک , نرم افزار و سخت افزار ) در یک شرایط رقابتی با حضور بزرگان بازار و شرکت های معتبر در سطح ایران قیمت گذاری نمایند و کاربران که شامل مصرف کنندگان نهائی , همکاران تهران و شهرستان ها و مسئولین خرید ارگانهای دولتی می باشند مستقیماً با فروشندگان تماس خواهند گرفت . به عنوان مثال با تحقیقات تیم بازرگانی سایت آی تی بازار, یک دستگاه لپ تاپ پس از گذراندن 6 الی 8 واسطه کاذب به دست مصرف کننده می رسد که متاسفانه موجب افزایش قیمت خواهد شد در حالیکه در آی تی بازار این تعداد به 1 الی 3 فروشنده رسیده که کاهش قیمت و بهبود خدمات پس از فروش توسط منابع اصلی را برای خریدار به همراه خواهد داشت .

  • در این رویداد مصرف کنندگان نهائی با حذف واسطه های کاذب کالاهای مورد نیاز خود را با بهترین قیمت ممکنه تهیه می نمایند و فروشندگان نیز افزایش فروش , افزایش گردش مالی و ایجاد یک شبکه مشتریان به صورت مویرگی در سراسر ایران را تجربه خواهند کرد .
  • http://www.clipclip.ir

آدرس:تهران تهران ، خیابان ولیعصر ( عج ) ، کوچه فرشید ، ساختمان اداری آی تی بازار , پلاک 8