رویداد به پایان رسیده است!
ششمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب در تاریخ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ششمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب

شروع:
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷ ۱۷:۳۰
پایان:
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷ ۲۰:۰۰
ششمین دورهمی بازاریابی محتوای اصل مطلب
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 
ششمین دورهمی اصل مطلب
با محوریت تولید و بازاریابی محتوا (Content Marketing)


 سلسله دورهمی‌های اصل مطلب به منظور تبادل نظر، اشتراک تجربیات و مهارت‌ها در حوزه بازاریابی محتوا یا آن‌چه که فرنگی‌ها به آن Content Marketing می‌گویند برگزار می‌شود. در این دورهمی‌ها سعی بر‌آن است که با دعوت از متخصصان امر تولید محتوا و بازاریابی محتوا در حوزه‌های مختلف زمینه لازم به منظور کسب دانش برای علاقه‌مندان و تولید‌کنندگان محتوا فراهم آید. این دورهمی هر دو هفته یک‌بار با دعوت از شخصیت‌های برجسته در حوزه محتوا و بازاریابی محتوا برگزار می‌شود.

ششمین جلسه اصل مطلب که سومین جلسه این دورهمی‌ها به میزبانی کافه آی تی است به بحث محتوا در تجارت الکترونیک یا «Ecommerce» و به صورت تخصصی در حوزه فروشگاه‌های اینترنتی می‌پردازد و به همین منظور نیز تلاش شده تا میهمانان این هفته کاملا مرتبط با این حوزه و از میان افرادی باشند که سابقه کاری داشته و در حال حاضر نیز نمونه‌های موفقی از کانتنت مارکتینگ را ارائه دهند، پس بهتر است با میهمانان این دورهمی آشنا شویم:

 

مدیر پنل:

انوشه لطفی

مدیر فروشگاه اینترنتی حجرک

در مورد انوشه لطفی این گونه می‌گویند که او اینفلوئنسر دیجیتال مارکتر‌هاست! بسیاری از دیجیتال مارکتر‌ها او را می‌شناسند و به قول خودش از اوایل دهه هشتاد و از زمین خاکی‌های وب فارسی در این حوزه کار می‌کرده است البته این سابقه کاری به معنای این نیست که سنش خیلی بالاست بلکه خیلی زود شروع کرده است و تقریبا همه را در عرصه دیجیتال مارکتینگ می‌شناسد و اکثریت قریب به اتفاق هم او را می‌شناسند!

انوشه لطفی تا به امروز در برگزاری جلسات اصل مطلب زحمات زیادی کشیده اما همیشه پشت صحنه بوده و در این برنامه که کاملا به حوزه تخصصی خودش ارتباط دارد با حفظ موازین اصل مطلبی، آستین‌ها را بالا زده و به میدان آمده تا برایمان از محتوا در فروشگاه‌های اینترنتی به خصوص فروشگاه اینترنتی خودش «حجرک»، فروشگاه اینترنتی سابقش «دایت بازار» بگوید البته او سوابق درخشان بیش‌تری هم در سایر فروشگاه‌های اینترنتی دارد از جمله این که کارشناس فروش و تامین «موزاندو» و «بامیلو» و در خدا بیامرز فروشگاه اینترنتی آنلاین کتاب «بخوان» نیز همان کار‌هایی را صورت می‌داده که موزاندو و بامیلو می‌کرده است.

انوشه لطفی در ششمین اصل مطلب مدیر پنل است و علاوه بر این که برایمان از بازاریابی محتوا در فروشگاه‌های اینترنتی و بازار‌های اینترنتی می‌گوید با گفت‌و‌گویی که با سایر میهمانان دارد اطلاعات بیش‌تری را در اختیار ما قرار می‌دهد.

 

اولین اصل مطلب‌گو:

امیرحسین شمس الاحراری

مدیر فروشگاه اینترنتی «نت‌منزل»

امیرحسین شمس الاحراری در حوزه بازاریابی دیجیتال و فروشگاه اینترنتی بسیار پسر کوشایی است، هر چند سن بالایی ندارد و سال آخر مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر است اما یک فروشگاه اینترنتی خوب و با شناخت در حوزه لوازم منزل دارد که به صورت کاملا اصولی و دقیق و علمی برایش برنامه ریخته است.

او به این خاطر لوازم منزل را انتخاب کرده که در واقع این کار شغل خانوادگی‌شان است و خودش در این باره می‌گوید: «با توجه به چهار نسل حضور در بازار ظروف پذیرایی و مالکیت و تولید چندین برند معتبر (کریستال بوهمیا، کریستالین ایرنا و لوازم خانگی هوم کینگ و فروشگاه‌های گیفت‌لند) و ارتباط مناسب با تامین‌کنندگان اصلی «نت‌منزل» را ایجاد کردیم، خیلی سریع به سود‌دهی رسیدیم و درحال حاضر در حال برنامه‌ریزی برای توسعه سایت هستم.».

نت‌منزل یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه بازاریابی محتواست و به این دلیل مدیرش به اصل مطلب دعوت شده تا در این باره برایمان بگوید که چگونه و از کجا این استراتژی و برنامه را طراحی و اجرا کرده است.

 

دومین اصل مطلب‌گو:

امیرحسین رضازاده

سفیر پرستاشاپ در ایران و مدیر مرکز جامع خدمات پرستاشاپ «فصل اول»

نقش سیستم‌های مدیریت محتوا و فروشگاه‌ساز در بازاریابی محتوا بی‌بدیل است. همیشه بین طرفداران سیستم‌های مختلف مدیریت محتوا و فروشگاه‌ساز کَل‌کَل و کُری‌خوانی وجود دارد اما با وجود این که در جهان در بین فروشگاه‌ساز‌ها، مجنتو از هم بیش‌تر محبوبیت دارد، در ایران پرستاشاپ از محبوبیت بیش‌تری برخوردار است که شاید یکی از دلایلش تلاش‌های امیرحسین رضازاده سفیر پرستاشاپ در ایران و مدیر مرکز جامع خدمات پرستاشاپ «فصل اول» باشد. شاید سئوالی که برای بسیاری پیش آید این است که چرا ما در این برنامه فردی مرتبط با ووکامرس را دعوت نکرده‌ایم که در دورهمی پاسخ این سئوال را می‌دهیم و سئوال دوم این است که پرستاشاپ برای بازاریابی محتوا چه ویژگی‌ای دارد و اصلا چرا در ایران محبوب‌تر از سایر سیستم‌های تخصصی فروشگاه‌ساز است که پاسخ این سئوال هم در دورهمی ششم داده می‌شود.

 

 

میزبان - کارشناس:

مانی اکبرپوری

مثل جلسات قبلی نیز مانی اکبرپوری میزبانی و مدیریت اصل مطلب را بر عهده دارد. مانی با یک سابقه طولانی روزنامه‌نگارانه، نویسندگی، برنامه‌سازی رادیو و تلویزیون و تهیه‌کنندگی موسیقی به عرصه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا گام گذاشته است. کار کردن در تحریریه همشهری جوان و روزنامه‌های روزگار، همشهری، قانون و ... در کنار رتبه اول نویسندگی رادیویی کشور، رتبه دوم مصاحبه مطبوعاتی کشور و جوایز متعدد دیگر در این عرصه از افتخارات اوست.

در عرصه دنیای استارت‌آپ‌ها و دیجیتال مارکتینگ، مانی به عنوان کپی رایتر ارشد با مجموعه نت‌برگ کار کرده، مشاوره و مدیریت محتوای تجاری تلویزیون اینترنتی آیو را در کنار اداره استارت‌آپ حوزه نشر و پخش موسیقی شخصی خود در پرونده دارد و اکنون در آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز» که یکی از ثمرات کاری او و همکارانش است مشغول است.

 

شما را به ششمین دورهمی بازاریابی محتوای «اصل مطلب» دعوت می‌کنیم و نوید این را می‌دهیم که یکی از بهترین تجربه‌های آموزشی و شبکه‌سازی را در آن تجربه کنید.

به امید دیدار...

 

"یک فنجان قهوه با طعم نوآوری در #کافه_آی_تی"

Tlg.me/itcafe

 

 

 

 

اصل مطلب گویان

انوشه لطفی

انوشه لطفی

مدیرفروشگاه اینترنتی حجرک

امیرحسین شمس الاحراری

امیرحسین شمس الاحراری

مدیرفروشگاه اینترنتی نت منزل

امیرحسین رضا زاده

امیرحسین رضا زاده

سفیر PrestaShop

مانی اکبرپوری

مانی اکبرپوری

کارشناس میزبان -روزنامه‌نگار و نویسنده

صاحب مجلس های دورهمی

کافه آی تی

کافه آی تی

شرکت فناپ

خدمات کافه آی تی به استارت آپ ها و ایده پردازان:
کارگاه های آموزشی
منتورینگ
فضای کاری
برگزاری رویدادهای آموزشی تخصصی
تیم سازی و شبکه سازی

اصل مطب

اصل مطب

آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز»

آژانس بازاریابی درونگرای «بدون مرز»

آدرس:تهران خیابان آفریقا ( جردن شمالی)، بعد از پل میرداماد، بن بست قبادیان شرقی، پلاک 3، ساختمان شرکت فناپ، کافه آی تی