رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان: مروری بر ITIL 4 در تاریخ یکشنبه ۱۰ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۰ فروردین ساعت ۱۹:۰۰

وبینار رایگان: مروری بر ITIL 4

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی وبینار


از زمان انتشار ویرایش جدید چارچوب ITIL تحت عنوان ITIL 4 در حدود 14 ماه میگذرد! بله، به همین سرعت بیشتر از یکسال از انتشار این چارچوب شناخته شده گذشته است. در این وبینار یکساعته قصد داریم تا مروری داشته باشیم از تفاوتهای این ویرایش با ویرایشهای قبل از آن؛ همچنین از آنجاییکه انتشار مستندات و معرفی دوره‌های آموزشی مرتبط با این چارچوب، بصورت تدریجی و مرحله به مرحله انجام شده و همچنان هم به پایان نرسیده است، لذا آخرین وضعیت آنها را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در این وبینار به معرفی اجمالی مفاهیم جدیدی چون:

  • Guiding Principles
  • Service Value System
  • Service Value Chain
  • Practice
  • Four Dimensions Of Service Management

خواهیم پرداخت.

همچنین به سئوالاتی نظیر اینکه آیا پیاده سازی ویرایش جدید ITIL با ویرایشهای قبلی آن متفاوت است یا نه پاسخ خواهیم داد.

 

ارائه کننده وبینار

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدیرعامل شرکت رایزن سامانه گستر

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.
ایشان مدرس رسمی دوره های ITIL و تنها ایرانی دارنده مدارک بین المللی ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve و ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, and Support و جزو اولین دارندگان این مدارک در سطح دنیا هستند.


معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر


شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
  • شروع: یک‌شنبه ۱۰ فروردین ساعت ۱۹:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۱۰ فروردین ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8