کاور
چهارشنبه ۲۱ اسفند

اولین دوره ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve

 • رایگان
 • تهران
 • مدیریت
تهیه بلیت برای این رویداد از روز شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۱۷:۳۰ تا روز پنج‌شنبه ۲۴ بهمن ساعت ۲۳:۵۹ امکان‌پذیر است.

معرفی دوره


 

دوره جدید ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) تنها دوره ای است که در هر دو مسیر آموزشی ITIL Strategic Leader و ITIL Managing Professional بصورت مشترک پیش بینی شده است. محتوای آموزشی دوره به نحوی طراحی شده است که تمامی افراد درگیر در چرخه مدیریت و برنامه ریزی براساس سیاستها و طرحهای بهبود مستمر را منتفع کند.

بصورت کلی این دوره میتواند برای تمامی افراد مفید باشد! چه افرادی که در حال حاضر در سمتهای مدیریتی مشغول به فعالیت هستند و چه افرادی که در مسیر شغلی خود چنین جایگاهی را پیش بینی کرده اند.

 

تمرکز این دوره برروی روشهای استراتژیک و کاربردی در حوزه برنامه ریزی و استقرار نظام بهبود مستمر در کنار حفظ چابکی سازمان است. دوره DPI برروی اصول مدیریت، برنامه ریزی و بهبود مستمر متناسب با نیاز امروز شرکتها و سازمانهای مدرن تمرکز کرده است و میکوشد تا با استفاده از مفاهیم ITIL 4 این امور را به بهترین شکل پیاده‌سازی کند.

همچنین در این دوره آموزشی با مفاهیمی نظیر مدیریت تغییرات سازمانی (OCM)، ارتباطات اثربخش، ارزیابی و اندازه گیری و دیگر موارد مرتبط آشنا خواهید شد.

 

در ویرایش جدید چارچوب ITIL دو مفهوم Value Stream و Four Dimensions Of Service Management بسیار مورد تاکید قرار گرفته اند و این تاکید را میتوان در ساختار آموزشی دوره DPI نیز مشاهده کرد.

 

ویرایش جدید چارچوب ITIL تحت عنوان ITIL 4 در اواخر ماه فوریه سال 2019 میلادی با معرفی دوره ITIL® 4 Foundation و کتاب مرتبط با آن، بصورت عمومی معرفی شد. نکته حائز اهمیت در رابطه با این چارچوب تکمیل تدریجی آن است؛ به نحویکه دیگر دوره های آموزشی، بصورت مرحله ای در حال تدوین و ارائه هستند. دوره ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) اولین دوره معرفی شده بعد از دوره Foundation است که در اواخر ماه نوامبر 2019 بصورت رسمی معرفی گردید.

 

جناب آقای مهندس بابک ایزدی به عنوان یکی از هم مولفین و عضو تیم‌های بازبینی محتواهای آموزشی دوره‌های ITIL 4 در شرکت ITPreneurs هلند مدرس این دوره خواهد بود. ایشان اولین و تنها دارنده گواهینامه رسمی ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) در کشور هستند.

 

دوره ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS در قالب یک کارگاه  سه روزه (9:00 الی 17:00 – 24 ساعت آموزشی) برگزار میگردد.

 


مخاطبان دوره


مخاطبان دوره را مدیران و کارشناسان:
– واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم ها و روش ها و تضمین کیفیت
– شرکت های مشاوره و مجری پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات
– بانک ها و موسسات مالی و اعتباری شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک
– شرکت های ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه
– شرکت های ISP , ICP و دارندگان مراکز داده

تشکیل میدهند.


پیشنیاز دوره


پیش نیاز این دوره آشنایی با مفاهیم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و گذراندن دوره ITIL® 4 Foundation در نظر گرفته شده است.


ویژگیهای دوره


 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) و اخذ مدرک بین المللی

نحوه پذیرش


 • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی)  می باشد.
 • مازاد ثبت نام به دوره ی بعدی انتقال داده خواهد شد.

شرایط انصراف و عودت هزینه


 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۹:۰۰۱۷:۰۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۹:۰۰۱۷:۰۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۹:۰۰۱۷:۰۰

برگزاری آزمون های بین المللی ITIL


مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه PeopleCert در ایران، آزمونهای بین‌المللی ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.

آزمون بین المللی ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) شامل 40 سوال چهار گزینه ای (بمدت 113 دقیقه) می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل 70% از سوالات ( 28 سوال از 40 سوال)  پاسخ صحیح بدهید.

در صورت قبولی در آزمون  گواهینامه بین­ المللی ITIL® 4 Direct, Plan and Improve (DPI) را تحت اعتبار موسسه AXELOS دریافت خواهید کرد.

 

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدرس دوره

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.
ایشان مدرس رسمی دوره های ITIL و تنها ایرانی دارنده مدارک بین المللی ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve و ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, and Support و جزو اولین دارندگان این مدارک در سطح دنیا هستند.


معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر


شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

آدرس: تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم