اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و و موبایل ایران

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
اختتامیه یازدهمین جشنواره وب و و موبایل ایران
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۷۲۱۳۳۷ - ۸۸۷۲۱۳۹۵
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره ی جشنواره وب و موبایل ایران

مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران شامل هر ساله در بهمن ماه با اعلام برندگان، اهدای تندیس به سایت های و اپلیکیشن های برتر در کنار سخنرانی های چهره های برجسته وب ، پنل های تخصی، کارگاه های آموزشی و میزگرد های مختلط مربوط به موضوعات داغ روز برگزار میشود.
از دیگر برنامه جنبی این رویداد میتواند به نمایش تخصصی صنعت وب و نمایشگاه استارتاپ ها اشاره کرد که هر ساله برای مخاطبان و علاقه مندان به موضوع های کارآفرینی ، استارتاپ ها، سرمایه گذاری و ... جداب بوده است.

چه کسانی شرکت کنند؟

مدیران و کارافرینان:
کنفرانس وب و موبایل ایران محلی است برای آشنایی و شبکه سازی مدیران و بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مختلف و همچنین استفاده از تجربیات آنها.

سرمایه گذاران:
کنفرانس وب و موبایل ایران این امکان را به سرمایه گذاران می دهد که ارائه ده ها استارتاپ نوپا را مشاهده کنند و در صورت تمایل اقدام به سرمایه گذاری بر روی آنها نمایند.

نهاد های دولتی و شرکت های خصوصی:
کنفرانس وب و موبایل ایران بزرگترین محل گردهمایی فعالان و علاقه مندان دنیای وب و موبایل کشور است و فرصت مناسبی است تا آخرین دستاورد های شرکت خود را معرفی کنید.

استارتاپ ها:
تمامی صاحبان و علاقه‌مندان به دنیای استارتاپ ها می توانند با حضور در کنفرانس وب و موبایل ایران از تجربیات موفق ترین استارتاپ های ایران استفاده کنند و با سرمایه گذاران و مدیران برتر کشور ملاقات کنند.

دانشجویان و علاقه‌مندان:
دانشجویان می توانند با شرکت در کنفرانس وب و موبایل ایران با شرکت در کنفرانس وب و موبایل ایران تجربه خوبی کسب کنند و برای آینده شغلی خود تصمیمات بهتری بگیرند.

فعالان وب و موبایل ایران:
کارگاه های آموزشی موجود در کنفرانس وب و موبایل ایران برای کسانی که در این حوزه فعالیت دارند بسیار آموزنده بوده و باعث آشنایی بیشتر با مسایل روز و آینده دنیای فناوری اطلاعات خواهد شد.

سخنرانان سال های گذشته

رضا الفت نسب

رضا الفت نسب

دبیر اجرایی جشنواره وب و موبایل ایران

شایان شلیله

شایان شلیله

بنیان گذار جشنواره وب و موبایل

میلاد احرام پوش

میلاد احرام پوش

بنیان گذار جشنواره وب و موبایل

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی
عنوانشروعپایان
اولین بخش

آدرس:تهران تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان