رویداد به پایان رسیده است!
همایش جاواویژن در تاریخ جمعه ۱۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۰ آبان ساعت ۱۴:۳۰

همایش جاواویژن

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


همایش جاواویژن به منظور آشنایی هر چه بیشتر برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان جاوا با مسائل و چالش‌های روز صنعت نرم‌افزار در ایران و جهان، در روز جمعه 10 آبان در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست حامیان، به صفحه جاواویژن در سایت جاواکاپ مراجعه فرمایید.

در این همایش، چند تن از فعالان صنعت نرم‎‌افزار سخنرانی خواهند کرد و از تجارب صنعتی و عملی طولانی مدت خود با ما گفت‌وگو می‌کنند. در حاشیه این همایش نیز می‌توانید با نمایندگان شرکت‎های حامی که در محل همایش حضور دارند، گفت‌وگو کرده، به بحث و شبکه‌سازی بپردازید و از موقعیت‌های شغلی موجود مطلع و بهره‌مند شوید.

ارتباط و آشنایی با شرکت‌ها و نمایندگان آنان فرصت مغتنمی است که به سادگی به دست نمی‌آید. از فرصت حضور شرکت‌ها و نمایندگان آنان استفاده کرده و اطلاعات خود را در مورد بازار کار، نیازمندی‌های آن، مهارت‌ها و ابزارهای مورد استفاده در صنعت و شرایط شغلی روز تکمیل کنید. در این میان اگر بتوانید خودی هم نشان دهید که یک هیچ برده‌اید.

ملاقات افراد تاثیرگذار در هر حوزه شانسی است که نمی‌توان به راحتی از دست داد. شاید در حد گرفتن یک سلفی با کسی باشد که روی شما تاثیرگذار بوده یا به اشتراک گذاری یک ایده با کسی که برای وی ارزش زیادی قائل هستید یا ایجاد ارتباطی که بتواند در یافتن راهنمای بعدی در مسیر حرفه‌ای‌تان کمک کننده باشد.

توجه: افرادی که در آزمون جاواکاپ 98 شرکت‎اند اما به مسابقه فینال دعوت نشده‎اند، می‌توانند بلیت شرکت در همایش را با قیمت کمتر خریداری کنند. مشاهده اسامی راه‌یافتگان به مسابقه فینال

 

آشنایی بیشتر با سخنرانان

عیسی حکمتی‌زاده

موضوع سخنرانی: تجربه اسنپ‌باکس

سال گذشته برای اسنپ باکس سال خاصی بود و اتفاق‌های زیادی افتاد؛ تیم فنی کاملا تغییر کرد، سرعت ارائه امکانات جدید به شدت افزایش یافت و خطاهای سیستم کاهش پیدا کردند. هم‌چنین دیپلوی‌های ما از هر ماه یک دیپلوی  به حدودا  چهار دیپلوی در روز رسیده.

در این ارائه می‌خواهم تجربه یک‌سال گذشته و درس‌هایی که طی این مسیر گرفتیم را با شما به اشتراک بگذارم.

 

سیدمحمد طاهری

موضوع سخنرانی: تحلیل داده‌های حجیم با جاوا

زبان جاوا حاوی ابزارهای مناسب برای داده های حجیم است. اسپارک (Apache Spark) یک فریمورک متن‌باز برای پردازش توزیع‌شده همه‌منظوره و سریع است که برنامه‌ها را ۱۰ تا ۱۰۰ بار سریع‌تر از هدوپ اجرا می‌کند و می‌­توان از آن برای انواع کاربردهای داده‌های حجیم، بخصوص شرایطی که سرعت عملیات از اهمیت ویژه­‌ای برخوردار باشد، استفاده کرد.
در این سحنرانی، با توجه به نیاز به رصد لحظه‌ای کاربران و تحلیل تمامی رفتارهای آن‌ها در اپلیکیشن‌ها در متریکس، به بیان تجربیات ارزشمندی که در جستجوی راه‌حل‌های داده‌های حجیم همراه با تأخیر بسیار کم، مقیاس‌پذیری بالا و دسترسی به حجم زیادی از مجموعه داده‌ها در حافظه به دست آوردیم، می‌پردازم.
 
 

حسن کمالو

موضوع سخنرانی: پلیس هوشمند مبتنی بر تحول دیجیتال

در این سخنرانی، به موارد زیر پرداخته می‌شود:

  • چیستی و چرایی تحول دیجیتال (مفهوم تحول دیجیتال و ارائه مثال‌هایی از تحول دیجیتال صنایع)
  • ضرورت و اهمیت تحول دیجیتال برای پلیس (روندها و پیشران‌های تحول دیجیتال مؤثر در اقدامات پلیس)
  • راهکارهای تحول دیجیتال برای هوشمندسازی پلیس (ویژگی‌های پلیس هوشمند با راهکارهای دیجیتال)
  • نمونه‌های موردی بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در فرآیندهای پلیسی (ارائه مثال‌هایی از کاربرد فناوری در خدمات پلیسی بر اساس مطالعات تطبیقی صورت‌گرفته)

 

زمان‌بندی

همایش جاواویژن
عنوانشروعپایان
خوش‌آمدگویی و افتتاحیه۱۴:۰۰۱۴:۱۰
سخنرانی اول۱۴:۱۰۱۴:۳۰
سخنرانی دوم۱۴:۳۰۱۴:۵۰
استراحت و تعامل با حامیان۱۴:۵۰۱۵:۱۰
سخنرانی سوم۱۵:۱۰۱۵:۳۰
سخنرانی چهارم۱۵:۳۰۱۵:۵۰
استراحت و تعامل با حامیان۱۵:۵۰۱۶:۱۰
سخنرانی پنجم۱۶:۱۰۱۶:۳۰
سخنرانی ششم۱۶:۳۰۱۶:۵۰
اختتامیه و اهدای جوایز۱۸:۰۰۱۸:۳۰

سخنرانان

عیسی حکمتی‌زاده
عیسی حکمتی‌زاده
لید فنی اسنپ باکس

عیسی لید فنی اسنپ باکس هست و هشت ساله که داره با جاوا برنامه‌نویسی می‌کنه و عاشق جاواست. از یک سال پیش که به اسنپ باکس اومده تا الان سلمونی نرفته، از اعضای سابق لاگ تهران بوده، همیشه با گنو/لینوکس کار می‌کنه و ویندوزم بلد نیست. از contributorهای اصلی پروژه JeroMQ (پیاده‌سازی جاوایی ZeroMQ) هستش، از طرفداران پر و پا قرص آزادی نرم‌افزار هست و همیشه همه رو به مشارکت در برنامه‌های آزاد تشویق می‌کنه.

سیدمحمد طاهری
سیدمحمد طاهری
مدیرفنی متریکس

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هوش مصنوعی از دانشگاه صنعتی شریف است. وی از سال ۹۱ شروع به فعالیت در فضای کسب‌وکار نرم‌افزاری کرده است و در شرکت‌های مختلفی سابقه برنامه نویسی، مدیریت پروژه و مهندسی سیستم‌های داده را دارد. در حال حاضر هم نیز به عنوان مدیر فنی متریکس ایفای نقش می‌کند.

حسن کمالو
حسن کمالو
رئیس هیات مدیره و مدیر نرم افزار شرکت پژوهش و توسعه ناجی

ایشان فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی دانشگاه اصفهان و کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب تهران می‌باشند. در حال حاظر ایشان مسئولیت رئیس هیات مدیره شرکت پژوهش و توسعه ناجی، مدیر نرم‌افزار شرکت پژوهش و توسعه ناجی و مشاور مدیرعامل شرکت سایان کارت را به عهده دارند.

آدرس

تهران بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن،ميدان شهيد شهرياری، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

انجمن علمی جاواکاپ

انجمن جاواکاپ، گروهی است که برای تقویت فعالان حوزه تولید نرم‌افزار مرتبط با جاوا راه‌اندازی شده است. جاواکاپ با کمک به کارآفرینان، کارفرمایان و برنامه‌نویسان در ایران می‌کوشد تا رونق، کیفیت و رضایت بیشتری در حوزه نرم‌افزارهای مبتنی بر جاوا فراهم آید.

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۹۰ نفر