رویداد به پایان رسیده است!
joint seminar week 2019 Rail and City Isfahan در تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ساعت ۰۸:۰۰

joint seminar week 2019 Rail and City Isfahan

  • رایگان
  • اصفهان
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


نخستین رویداد ایده شو تخصصی بین المللی با محوریت حمل و نقل و برنامه ریزی شهری

سمینار علمی مشترک شهر و راه آهن با همکاری دو کشور ایران و سوئیس در تاریخ 7 تا 12 اردیبهشت در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد. گروه شرکت کنندگان از کشور سوئیس شامل 25 نفر از اساتید دانشگاه ETH زوریخ، یکی از برترین دانشگاه­های اروپا، و متخصصینی است که پس از چندین تجربه­ مدیریتی در حوزه های مرتبط برای تبادل تجربیات و به روز رسانی اطلاعات علمی خود به دانشگاه بازگشته و دوره ای را با عنوان کارشناسی ارشد مطالعات پیشرفته در رشته ی مربوطه می­ گذرانند و در پایان این دوره به مطالعه­  موردی و حل مشکل واقعی در یکی از کشورهای در حال توسعه به عنوان پروژه­ نهایی می­ پردازند.

 در این سمینار که با حضورگروه سوئیس و حدود 40 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه های دولتی اصفهان،  تهران و مازندران و به مدت یک هفته در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می ­شود، پژوهشگران  ایران و سوئیس در قالب گروه­هایی از دو کشور به مطالعه و بازدید از پروژه های مختلف و بررسی چالش های حوزه­  حمل و نقل و برنامه ریزی شهری در اصفهان می ­پردازند. در پایان این دوره  هر گروه، با بهره مندی از راهنمایی اساتید ایده ای برای غلبه بر چالش های موجود ارائه می کند. درمراسم اختتامیه­ این سمینار، نخستین ایده شو تخصصی بین المللی با حضور مسئولین استان، مدیران بخش خصوصی، حامیان مالی ، اساتید و دانشجویان برگزار خواهد شد تا ضمن داوری ایده های ارائه شده، فرصتی برای حمایت از ایده های برتر ایجاد گردد.

این رویداد علمی ضمن ایجاد زمینه ای برای تبادل تجربیات و ارائه­ ایده های دانشجویان، فرصتی  برای ایجاد همکاری های علمی بین المللی برای محققان و اساتید ایرانی و نیز دریافت خدمات مشاوره­ ای برای مسئولین عمرانی ایجاد خواهد کرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سمینار مراجعه فرمایند.

برگزارکنندگان

دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشگاه صنعتی اصفهان

آدرس

اصفهان دانشگاه صنعتی اصفهان تالار شیخ بهایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه صنعتی اصفهان

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر