رویداد به پایان رسیده است!
اولین استارتاپ ویکند جزیره کیش در تاریخیکشنبه ۲۷ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اولین استارتاپ ویکند جزیره کیش

شروع:
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۴ ۱۶:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۴ ۲۲:۳۰
مکان: تهران
اولین استارتاپ ویکند جزیره کیش
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

در این برنامه جهانی تا بحال بیش از ۴۵ هزار نفر در بیش از ۲۰۰ شهر شرکت نموده اند.در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

این برنامه از ساعت 5 بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت 22 شب جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (۷۰ الی ۱۵۰ نفر در ۶ الی ۹ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند.

آدرس:تهران بزودی اعلام می شود

\n"}],"pagination":{"currentPageItems":1,"currentPageNumber":1,"perPage":1,"totalItems":1,"totalPages":1}},"time":1575786158731},"universityOrganizations":{"failed":false,"loaded":false,"loading":false,"resourceName":"universityOrganizations","resourceType":"collection"},"router":{"location":{"pathname":"/events/kishisland","search":"","hash":"","key":"6xwckh"},"action":"POP"}}