کاور
"لند استارز " در تاریخ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 •  لنداستارز چیست؟

لنداستارز رویدادی 3 ساعته می باشد که در آن کارآفرینان برتر به همراه کارشناس مجری پنل گفت و گویی در راستای تجارب خود خواهند داشت. 

 •  در این رویداد چه چیزی را به دست خواهیم آورد؟

لنداستارز، رویدادی که پس از گذشت چهار سال از آغاز، اکنون در اغلب شهرهای معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه‌ای برگزار شده و بیش از ۷۵۰۰۰ نفر عضو از کشورهای مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به حدی رسیده که شرکت گوگل با حمایت‌های خود به همکاری با آن پرداخته است. این برنامه با برگزاری رویدادهای ماهانه در بیش از هشتاد شهر دنیا از مؤسسین موفق استارتاپ‌ها و کسب و کارهای مبتنی بر وب و فناوری دعوت می‌نماید تا طی یک مصاحبه یک ساعته در فضایی کاملاً دوستانه، داستان کسب و کار و زندگی حرفه‌ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش‌ها و موفقیت‌های خود سخن بگویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم است که مهمانان ضمن گفتگوی آزاد انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه‌های خود جویا شوند و شبکه ایجاد کنند. این رویداد برای اولین بار در استان کرمان برگزار می گردد. 

 • مخاطبین این رویداد چه کسانی هستند؟

همه افرادی که ایده ای برای راه اندازی کسب و کار دارند، یا کسب و کار خود را شروع کرده اند و در هر مرحله ای از آن هستند، برنامه نویسان، متخصصان تولید محتوا، سرمایه گذاران و همه افراد این حوزه در هر سطحی که باشند می توانند در این رویداد 3 ساعته شرکت کنند و علاوه بر شبکه سازی از آن در جهت بهبود روند کار خود استفاده نمایند.

سخنرانان

منصور خضرایی منش
منصور خضرایی منش
بنیانگذار زورق

کامپیوتر را از عهد پارینه سنگی با کمودور 64 و 128 شروع کرد. سمپادی و دانشجوی دانشگاه شریف بود. وارد کردن و بومی نمودن ADSL در کشور جز موفقیت هایش می باشد و بعد از همه این کارها به فکر استارتات زدن زورق افتاد و حالا عضو تیم سرمایه گذاری CVC و از برترین مشاوران حوزه کسب و کار در کشور می باشد.

مهران کرمی
مهران کرمی
مدیر شتابدهنده سریرلند

مهران دانشجوی دکترا مدیریت کارآفرینی گرایش کسب و کار در دانشگاه تهران می باشد. او نویسنده کتاب کارآفرینی نوآورانه است و در حال حاضر مدیر توسعه بازار استارتاپ های میهن 360، نیک استارتر و به عنوان مدیر شتابدهنده سریرلند مشغول به فعالیت است.

برگزارکنندگان

شرکت فناوری پدیدار
شرکت فناوری پدیدار

پدیدار با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در دهه هفتاد پایه گذاری شد. اولین دارنده مجوز ISDP، پروانه خدمات ارتباطی ثابت Servco و همچنین مؤسس اولین مرکز داده در جنوب شرق کشور می باشد و اکنون حوزه فعالیت خود را در زمینه برقراری شبکه های وایرلس و فیبرنوری در سرتاسر کشور گسترش داده است.

حامیان

دبیر اجرایی

زهره لورک آقا
زهره لورک آقا

کادر اجرایی

امین نیک پور
امین نیک پور
رضا متقی
رضا متقی
مهسا حسین زاده مهرابی
مهسا حسین زاده مهرابی
فاطمه علیزاده
فاطمه علیزاده
رضا بهرام نژاد
رضا بهرام نژاد

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش و دریافت کارت ورود۱۷:۰۰۱۷:۳۰
شبکه سازی با سایرین۱۷:۳۰۱۸:۰۰
گفتگو با مهمان۱۸:۰۰۱۹:۱۵
صحبت صمیمانه با مهمانان به همراه پذیرایی۱۹:۱۵۲۰

سوالات متداول

پیش نیاز علمی خاصی برای شرکت در این رویداد نیاز ندارید، اگر ایده ای در سر دارید، یا در هر مرحله ای از راه اندازی کسب و کارتان هستید می توانید در لنداستارز شرکت کرده و از آن بهترین نتایج را بگیرد.
هیچگونه وسیله ای برای شرکت در رویداد نیاز نخواهید داشت جز گوش شنوا.
خیر، نیازی به پرینت بلیط ندارید.
افرادی که بلیط زودهنگام را تهیه می نمایند به دلیل اقدام سریع و کمک به برنامه ریزی های ما از تخفیف بهره مند می شوند، اما افرادی که برای ثبت نام در روزهای پایانی اقدام می کنند هزینه کامل بلیط را پرداخته و گزینه تخفیف را از دست می دهند. بدیهی است پس از اتمام مدت زمان ثبت نام، افراد پذیرش نخواهند شد. اینگونه با کمک یکدیگر به برنامه ریزی بهتری در زندگی دست پیدا می کنیم.

گالری تصاویر

شرکت فناوری پدیدار
برگزار‌کننده: شرکت فناوری پدیدار
۱۳
دنبال کننده
۱
کل رویدادها

شرکت فناوری پدیدار با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در دهه هفتاد پایه گذاری و در سال1382 به ثبت رسیده است...

آدرس

کرمان میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، اتاق بازرگانی استان

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوازدهمین کارگاه ارزشگذاری استارتاپ‌ها

 • آنلاین
 • از ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

ایجاد کسب و کار و توسعه آن در فضای مجازی

 • آنلاین
 • از ۷۵,۰۰۰ تومان
 • آدوا