وبینار بک لینک سازی به توان 100 بدون پنالتی گوگل

شروع:
چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۸ ۱۹:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۸ ۲۱:۰۰
وبینار بک لینک سازی به توان 100 بدون پنالتی گوگل
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

اگر با دغدغه همیشگی پنالتی شدن گوگل مواجه هستید و همچنین به دنبال رشد سریع کسب‌وکار خودتانید این وبینار پاسخی به سؤال همیشگی شماست.

در این وبینار قرار هستش درباره استراتژی بک لینک سازی در سال 2019 صحبت کنیم. روش‌هایی که 100 درصد باعث افزایش رتبه سایت شما شده و خطر پنالتی شدن در آن‌ها تقریباً به 0 میل می‌کند.

 

 

اگر هنوز به روش‌های قدیمی و با استفاده از انکرتکست برای سایت خودتان لینک سازی می‌کنید و انتظار پیشرفت دارید در این وبینار اطلاعات کاملاً متفاوتی را خواهید دید. اطلاعاتی که ذهنیت شما را کاملاً تغییر خواهد داد.

 

یکی از دلایل عدم رشد سایت‌ها در سال‌های اخیر عدم آگاهی از الگوریتم‌های جدید گوگل است، مدیران این وب‌سایت‌ها با دانش قدیمی خود به دنبال کسب نتیجه از گوگلی هستند که امروزه هیچ شباهتی حتی به یک یا دو سال پیش خود هم ندارد چه برسد چندین سال پیش، اگر به دنبال متحول کردن سئو سایت خودتان هستید و افزایش فروش از دیگر اهداف شماست این وبینار تخصص را به شدت به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

 

در این وبینار به چه مواردی خواهیم پرداخت:

آپدیت‌های جدید گوگل

استراتژی جدید و آزموده شده بک لینک سازی در سال 2019

انواع پنالتی گوگل

روش قطعی خروج از پنالتی گوگل (نمونه اجرا شده در مدیر سرور)

پیدا کردن لیست بی‌شماری از بک لینک‌ها به صورت رایگان

تعیین هدف و چینش استراتژی لینک بیلدینگ برای سایت
 

آموزش این وبینار در چه سطحی است؟
قراره در این وبینار به دور از اطلاعات پیش پا افتاده و ابتدایی به مباحث حرفه‌ای و نکات کاربردی در حوزه بک لینک سازی بپردازیم. اگر حداقل آشنایی ابتدایی با سئو داشته باشید این وبینار کمک بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

 

چطور در وبینار حضور پیدا کنم؟
پس از ثبت‌نام در وبینار، لینک شرکت در این وبینار برای شما در بخش "بلیط های من" در سایت ایوند قرار خواهد گرفت و در ساعت تعیین شده (ساعت 19 روز چهارشنبه 19 تیر 1398) روی دکمه "ورود به وبینار" کلیک کرده و در وبینار شرکت کنید.

 

 

====>برای ثبت‌نام در کانال تلگرام مدیر سرور اینجا کلیک کنید<====

زمان دقیق وبینار

جلسه وبینار: چهارشنبه 19 تیر ساعت 19 تا 20:30

ارسال ویدیو ها (برای شرکت کنندگان غیر حضوری): نهایتا تا جمعه 21 تیرماه ساعت 9 صبح

سوالات متداول

وبینار چیست؟
وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.
برای شرکت در وبینار باید جای خاصی حضور پیدا کنم؟
خیر، دوست عزیز، وبینار یک رویداد آنلاین می باشد که شما در محل کار یا منزل خود می توانید با کامپیوتر خود در این رویداد شرکت کنید.
اگر من نتوانم به هر دلیل حضور پیدا کنم فیلم وبینار را می توانم تهیه کنم؟
بله به هنگام ثبت نام در دوره اگر قصد حضور در این وبینار را ندارید بلیط "ویدیوی ضبط شده وبینار" را انتخاب کنید. 24 ساعت بعد از پایان وبینار ویدیو برای شما ارسال خواهد شد.
اینترنت من برای شرکت در این وبینار باید با چه سرعتی باشد؟
شما با اینترنت 512K که در حال حاضر کمترین سرعت موجود می باشد هم می توانید در این وبینار شرکت کنید.
رویداد آنلاین است