رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

جلسه اول دوره جامع آنلاین دیجیتال مارکتینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
یک‌شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

دوره تحقیقات بازاریابی

 • آنلاین
 • ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه اج
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

استراتزی پولساز با پرایس اکشن

 • آنلاین
 • ۲۵۵,۰۰۰ تومان
 • سعید احمدی
سه‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

وبینار پرسش و پاسخ وردپرس (رفع اشکال) و نکات مرتبط باقرارداد

 • آنلاین
 • ۳۹,۰۰۰ تومان
 • مهندسی راهبرد
کاور
"ششمین دورهمی تخصصی مارکتینگ و فروش" در تاریخ سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
برای کسانی که چالش می پذیرند
-
رایگان
تمام شد

چرا دورهمی؟

یک مهمانی دوستانه خیلی چیزا رو به ما یادآوری میکنه!

اینکه تو زندگی تنها نیستیم و اینکه اگه یک روز به مشکلی بر خوردیم، کسایی هستن که میتونن به ما مشورت های خوب و درست بدن.

گروهتخصصی مارکتینگ و فروش تصمیم گرفته یه دورهمی خاطره انگیز برگزار کنه که کلی کارشناس ، متخصص حوزه بازاریابی، مشاور فروش و ... کنار هم جمع میشن. قراره توی این دورهمی کلی دوست و آشنای هم رشته پیدا کنید که میشه روی حمایت ها و کمک هاشون حساب کرد.

 

دورهمی مارکتینگ و فروش

 

ما در گروه  تخصصی مارکتینگ و فروش اعتقاد داریم که پیدا کردن

و داشتن دوستای خوب مثل شما، نعمت بزرگیه...

پس با حضور گرمتون، ما رو خوشحال کنید.

 

 

 

دورهمی تخصصی مارکتینگ و فروش

دوهمی مارکتینگ و فروش

 

 

دورهمی تخصصی مارکتینگ و فروش به میزبانی محک قرار است در هر ماه برگزار شود. این دورهمی با هدف شبکه سازی فعالان حوزه بازاریابی و فروشی شکل گرفته است و سعی بر آن است تا با استفاده از دانش اساتید و تجربه افراد با سابقه در این حوزه، به ارتقای سطح علمی و تجربی خود بیافزاییم. 

صمیمانه از همه علاقه مندان به حوزه های بازاریابی، تبلیغات  و فروش  دعوت می شود تا با حضور خود در این دورهمی تخصصی، بهترین لحظه ها را در کنار هم رقم بزنیم و گروهی پویا و سازنده را در کنار هم تشکیل دهیم. امیداواریم با کمک همه شما عزیزان بتوانیم، سهم کوچکی در ارتقای دانش و مهارت داشته باشیم.

 

 

شبکه اجتماعی لینکدین چیست؟

لینکدین یک شبکه اجتماعی مخصوص جامعه کسب و کارها و ارتباطات شغلی است. هدف این شبکه اجتماعی این است که کاربران پس از ثبت نام در این پلتفرم اجتماعی و ساخت پروفایل شخصی با افراد در حوزه کاری مرتبط با کسب و کارشان و یا حوزه های فعالیت های دیگر آشنا شوند و بتوانند اطلاعات تخصصی مورد نیاز را با یکدیگر رد و بدل کنند.همچنین، این امکان را هم در اختیار شرکت ها و صاحبان برندها میگذارد که بتوانند افراد را در صورت نیاز استخدام کنند. استفاده از این پلتفرم مانند دیگر شبکه های اجتماعی بسیار آسان است. درواقع لینکدین یک شبکه اجتماعی با تمرکز بر تخصص‌های مختلف است و به کاربرانش این امکان را می‌دهد که با تولید و انتشار محتواهای مرتبط با حرفه خود، با سایر افراد متخصص در این حرفه ارتباط برقرار کنند. در پروفایل میتوانید اطلاعات مختلفی از جمله مهارتها و توانایی ها، اطلاعات تحصیلی و رزومه کاری خود را وارد کنید و زمانی که در لینکدین با افراد ارتباط برقرار میکنید یک Connection برای شما به حساب می آید که این Connection های میتواند بر اساس تجارب کاری یکسان با افراد و یا رشته تحصیلی یکسان و … ایجاد شود.همچنین در لینکدین این امکان وجود دارد که هم اکانت شخصی داشته باشید و هم اکانت کسب و کاری، برای مثال میتوانید به صفجه بیزنسی لینکدین تپسل مراجعه کنید و نمونه یک اکانت ساخته شده در لینکدین را مشاهده کنید و علاوه بر این از مطالب مفید آموزشی آن بهره مند شوید.

بازاریابی لینکدین (LinkedIn Marketing) چیست؟

دورهمی مارکتینگ و فروش

 

 

بازاریابی لینکدین یا لینکدین مارکتنیگ، فرایند استفاده از لینکدین برای ایجاد ارتباطات، فرایند جذب مشتری (Lead Generation)، بهبود آگاهی از برند، تقویت روابط تجاری و مشارکت‌ها، به اشتراک گذاشتن محتوا و هدایت بازدید بیشتر به وب‌سایت شما است. لینکدین بخشی جدایی ناپذیر در بسیاری از استراتژی‌های بازاریابی کسب و کار موفق امروز است. این مسئله به دلیل تأثیرگذاری آن در گسترش شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای می‌باشد.

هنگامی که از لینکدین برای بازاریابی کسب و کار خود استفاده می‌کنید، به ویژگی‌های مفیدی در رابطه با تجزیه و تحلیل، ارتباطات و ایجاد برند دسترسی پیدا می‌کنید، که بی‌شک می‌توانند در مسیر موفقیت شما نقش به سزائی داشته باشند.  

 

 

در دورهمی های تخصصی مارکتینگ و فروش منتظرتون هستیم

سخنرانان

محمد فراحی
محمد فراحی
مدیر مارکتینگ محک
علیرضا امجدی
علیرضا امجدی
متخصص لینکدین

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۸۱۸:۱۵
شروع ارائه۱۸:۱۵۱۹:۱۵
پذیرایی و شبکه سازی۱۹:۱۵۲۰

حامیان

۱۴۸
دنبال کننده
۲
کل رویدادها

بیشتر از ۱۰ نفر (۷۴%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران تهران خیابان انقلاب اسلامی بین خیابان ولیعصر و برادران مظفر پلاک 907

موقعیت جغرافیایی رویداد