رویداد به پایان رسیده است!
اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی ( دومین جشنواره ایـده‌های ارزش آفرین ) در تاریخ دوشنبه ۷ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۵ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی ( دومین جشنواره ایـده‌های ارزش آفرین )

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


موسسه آموزشی و پژوهشی یونیدرو (مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو) در نظر دارد دومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن وصنایع معدنی (اینوماین 2) را با همکاری سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، دانشگاه تهران، صندوق نوآوری و شکوفایی، سازمان پدافند غیرعامل و با حمایت شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ذوب اهن اصفهان، شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت فولاد خراسان، شرکت فولاد خوزستان، شرکت سنگ آهن گل گهر، شرکت سنگ آهن چادرملو و شرکت تهیه وتولید مواد معدنی ایران برگزار نماید.

 

این رویداد شامل چه بخش‌هایی است؟

مهم‌ترین بخش‌های این رویداد 3 روزه، عبارت است از:

مسابقه ایده های ارزش آفرین
نمایشگاه توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور صنعت معدن و صنایع معدنی
شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارت‌آپ‌هایی که فناوری، محصول یا خدمت قابل ارائه به شرکت‌های بزرگ این صنعت را داشته باشند می‌توانند در این نمایشگاه حضور یابند و محصول و فناوری خود را معرفی کنند.

مسابقه ایده‌های ارزش‌آفرین
نوآوران و صاحبان فکر و ایده نو در حوزه معدن و صنایع معدنی این امکان را خواهند داشت که پس از ثبت ایده خود در سایت موسسه یونیدرو به آدرس unidro.ut.ac.ir و سپری کردن مراحل اولیه داوری ایده ها، در زمان برگزاری جشنواره به ارائه ایده های خود و متعاقبا داوری نهایی آن بپردازند. ایده های منتخب در این بخش از جشنواره این امکان را خواهند داشت که توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) جذب و شتاب دهی شوند.
نشست‌های معرفی نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی(Reverse Pitch)
به منظور آشنایی هرچه بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان با نیازهای واقعی در معدن و صنایع معدنی و ارائه راهکارهای فناورانه مبتنی بر نیازها، طی روزهای مختلف این رویداد برخی از تولیدکنندگان مطرح این حوزه نیازها و مسائل فناورانه خود و سازوکار همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای رفع این نیازها را معرفی خواهند کرد.

نشست‌های معرفی توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارت‌آپ‌ها (Pitch)
شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارت‌آپ‌ها طی روزهای مختلف این رویداد ، نوآوری‌ها و توانمندی‌های فناورانه خود و سازوکار همکاری با شرکت‌های بزرگ را معرفی خواهند کرد.

نشست‌های B2B
شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران حاضر در این رویداد امکان برگزاری جلسات مذاکره مستقیم با سازمانهای فعال در صنعت معدن و صنایع معدنی را خواهند یافت. محتوای این جلسات می‌تواند گفتگو در خصوص همکاری برای رفع نیازهای بیان‌شده در جلسات معرفی نیاز یا معرفی محصولات و خدمات شرکت‌ها باشد. مجموعه کاریزاعتماد به عنوان کارگزار تبادل فناوری در برگزاری این رویداد مشارکت دارد و طرفین مذاکره را در انجام هر چه بهتر و مؤثرتر مذاکرات یاری خواهد کرد.

نشست‌های انتقال تجربه
شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران حاضر در این رویداد، می‌توانند در قالب نشست‌های تخصصی تجربیات و درس‌آموخته‌های خود در حوزه‌های فنی و مدیریتی را با سایر شرکت‌ها به اشتراک بگذارند.

معرفی خدمات و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری
صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به عنوان اصلی‌ترین نهاد حامی شرکت‌های دانش‌بنیان آمادگی دارد ضمن معرفی خدمات و ابزارهای مالی متنوع خود طی این رویداد ، قراردادهای همکاری فناورانه‌ای را که طی این رویداد بین شرکت‌های دانش‌بنیان و خریداران منعقد شود، تأمین مالی نماید.

برای شرکت در رویداد چه کاری باید انجام دهم؟

با توجه به اهداف جشنواره و نقش حمایتی برگزارکنندگان و حامیان، ثبت‌نام در این رویداد رایگان و الزامی است. کانترهای نمایشگاهی نیز به صورت پیش‌ساخته در اختیار متفاضیان قرار خواهد گرفت و صرفا لازم است این شرکت‌ها نمونه محصولات یا تجهیزات و ابزارآلات خود را به محل نمایشگاه منتقل کنند.

 

اگر نوآور و ایده پرداز هستید:
می توانید با مراجعه به سایت موسسه یونیدرو به آدرس unidro.ut.ac.ir نسبت به ثبت ایده خود اقدام بفرمائید.


اگر شرکت دانش‌بنیان، فناور و نوآور هستید و مایلید در بخش نمایشگاهی این رویداد حضور داشته باشید:

با انتخاب شرکت تولیدی و صنعتی در سایت ایوند ثبت نام خود را انجام دهید و با شماره‌های 77240576 (شرکت کاریزاعتماد) تماس بگیرید تا کارشناسان این شرکت شما را راهنمایی کنند.

 

 

اگر شرکت تولیدی و صنعتی فعال در صنعت معدن و صنایع معدنی هستید:

با انتخاب شرکت تولیدی و صنعتی در سایت ایوند ثبت نام خود را انجام دهید وبا شماره‌های 77240576 (شرکت کاریزاعتماد) تماس بگیرید تا کارشناسان این شرکت شما را راهنمایی کنند.

 

 

اگر از فعالان صنعت معدن و صنایع معدنی، پژوهشگر، متخصص، علاقه‌­مند به نوآوری، دانشجو و... هستید:

با انتخاب بلیط فعالان صنعت معدن و صنایع معدنی در سایت ایوند ثبت نام خود را انجام دهید.

آدرس

تهران تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده‌رود شرقی، پلاک 24،صندوق نوآوری و شکوفایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران

مجری برگزار کننده رویداد: کاریزاعتماد

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر