رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آمادگی بلایا و مخاطرات در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۴:۳۰

کارگاه آمادگی بلایا و مخاطرات

  • رایگان
  • تهران
  • غیره
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


بسیاری از پژوهش‌های انجام شده در حال حاضر منجر به تولید مقاله‌های فراوانی شده‌اند که ذهن اهالی علم را به گسترش تولید مقاله وا‌داشته است. این در حالیست که اساس پژوهش بر به‌کار‌گیری از این یافته‌ها برای حل مسائل و مشکلات اصلی بشر است.
ارایه آموزش توسط اساتید علی‌رغم مزیت‌های فراوانش معایبی را نیز به‌همراه دارد. حال آنکه تلاش خود افراد برای جمع‌آوری این مفاهیم نه‌تنها آنها را با ابعاد مختلف این موضوع آشنا خواهد کرد، بلکه ارائه آن به هم سن و سالان و در گروه‌های دانشجویی باعث افزایش اعتماد به نفس دانشجویان با‌استعداد به هنگام ارائه و افزایش بهره‌وری سایرین از این موضوع نیز خواهد شد.
پس دفاتر یوسرن در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران تصمیم به برگزاری دوره‌ای متناسب با اتفاقات و حوادث رخ داده در این ایام و ترویج فرهنگ استفاده از پژوهش‌های صورت گرفته در حل مشکلات بشری در گروه هدف دانشجویی نموده‌اند.
برگزاری مسابقه به صورت موازی با برنامه ریزی‌های اولیه کارگاه مخاطرات طبیعی انجام خواهد پذیرفت. پس از معرفی و تبلیغات اولیه این دوره در رسانه‌های مرتبط با دفاتر و اعلام سر‌فصل‌های کارگاه، فراخوان ارسال ارائه‌های دانشجویی با موضوع دلخواه و متناسب با سر‌فصل‌‌های محتوایی کارگاه ( برای مثال درس‌های گرفته شده از زلزله‌های اخیر، اقدامات پزشکی در حین سیل، چه چیزی در کنترل تلفات ناشی از سیل موثر است، تکنولوژی و حوادث طبیعی و  ...) انجام خواهد گردید. موضوعات توسط تیم اجرایی این مسابقه بررسی خواهد شد و موضوعات غربالگری شده همراه با توضیحاتی کوتاه درباره محتوای سخنرانی، توسط رسانه های یوسرن به رای گیری توسط خود دانشجویان گذاشته خواهد شد. پس از مشخص شدن دانشجویان برگزیده، این افراد به ارایه موضوعات خود در کنار اساتید کارگاه و در خلال برنامه های دوره خواهند پرداخت.

🚫دوره به صورت نیمه حضوری برگزار شده و دوستان باید قبل از حضور در کلاس جزوه مربوطه را مطالعه بفرمایند.
🚫دوستانی که ثبت نام‌زودهنگام‌ بفرمایند در روز کارگاه گواهی دوره را دریافت خواهند کرد.
🚫حتما قبل از ثبت نام آخرین اطلاعیه ها را از طریق کانال دفتر یوسرن بهشتی و یا دندان تهران پیگیری بفرمایید.
🚫کد تخفیف اعضا از طریق کانال و گروه های مربوطه اعلام خواهد شد.

برگزارکنندگان

هلال احمر
هلال احمر
یوسرن
یوسرن
دانشکده دندان‌پزشکی تهران
دانشکده دندان‌پزشکی تهران
دانشگاه علوم پزشکی شهید‌بهشتی
دانشگاه علوم پزشکی شهید‌بهشتی
دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی
دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۴:۳۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران انتهای بلوار کشاورز - خیابان دکتر محمد قریب - بیمارستان مرکز طبی کودکان