رویداد به پایان رسیده است!
همایش Microsoft Build 2018 در تاریخ پنج‌شنبه ۳۱ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ساعت ۰۹:۰۰

همایش Microsoft Build 2018

 • رایگان
 • تهران
 • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

سرفصل‌های همایش Microsoft Build 2018

راهی که پیش روست
در این قسمت به بررسی وضعیت فعلی .NET و رشد فزاینده آن در چند سال اخیر و مسیری که برای رسیدن به وضعیت فعلی طی شده است می‌پردازیم و در ادامه با توجه به طراحی مسیری که انجام شده بررسی می‌کنیم که در چند سال آینده به چه وضعیتی خواهیم رسید تا بتوانیم برنامه ریزی بهتر و تصمیم گیری بهتری در مورد انتخاب ابزارها و تکنولوژی ها داشته باشیم.

 

ویژگی‌های جدید ASP.NET Core 2.1
در این قسمت به بررسی ویژگی‌های جدید و اصلاحات انجام شده در ASP.NET Core 2.1 خواهیم پرداخت. از زمان انتشار نسخه اولیه ASP.NET Core به سرعت ویژگی‌های جدید و اصلاحات در آن انجام می‌شود که در این قسمت به بررسی آخرین دست آوردهای آن خواهیم پرداخت.


ویژگی‌های جدید C#.NET
طی سالهای گذشته سی شارپ دائما در حال پیشرفت بوده که بعضا بسیار زیاد و پیچیده و در برخی موارد ساده اما کاربردی بوده است. در این قسمت با آخرین تغییرات این زبان برنامه نویسی جذاب آشنا خواهیم شد.

 

دسترسی به داده و EF
به جرات می‌توان گفت یکی از مهم ترین قسمت‌های هر نرم افزاری نحوه تعامل با پایگاه داده و ذخیره و بازیابی اطلاعات است. در سال‌های اخیر توسعه ابزارهای کار با پایگاه داده همیشه از اصلی ترین نقاط تمرکز تیم‌های توسعه مایکروسافت بوده است. حاصل این تلاش‌ها EF Core2.1 است و در این قسمت آخرین دستاوردها و ویژگی‌های این ابزار جذاب و دوست داشتنی را بررسی خواهیم کرد.

 

قابلیت SignalR
قابلیت جذابی که در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و توسعه نرم افزار‌های real-time را بسیار ساده و جذاب کرد. از زمان ارائه ASP.NET Core تلاش‌های زیادی صورت گرفت تا امکان دسترسی به این ابزار جذاب برای برنامه نویسان فراهم شود. دراین قسمت به این پرداخت.یادگیری ماشین (Machine Learning)
این روز‌ها حرفا‌های زیادی در مورد یادگیری ماشین و هوش مصنوعی به گوش می‌رسد. شرکت‌های بزرگی مثل مایکروسافت و رقبایش تلاش‌های بسیار زیادی برای موفقیت در این راه انجام داده اند. اما چگونه به عنوان یک برنامه نویسی می‌توانیم دانش خود را در این زمینه گسترش دهیم بدون اینکه یک دانشمند در زمینه Data باشیم؟ در این قسمت در مورد ابزارها و روش‌هایی که می‌توانیم برنامه هایی هوشمند داشته باشیم صحبت خواهیم کرد. بررسی می‌کنیم که چطور از ابزارهایی مانند CNTK یا TensorFlow می‌توانیم استفاده کنیم تا برنامه‌هایی هوشمند داشته باشیم. 

سرفصل‌های مربوط به SQL Server 2017 

 

معرفی ویژگی‌های جدید برای برنامه‌نویسان
در SQL Server 2017 ویژگی‌های جدیدی برای برنامه‌نویسان اضافه شده است.برخی از این ویژگیهایی که ما در این همایش ارائه خواهیم داد عبارتند از

 • معرفی Identity Cache
 • معرفی ویژگی Graph Database
 • بررسی ویژگیهای جدید مربوط به Memory Optimized Table
 

معرفی ویژگی‌های جدید در حوزه Performance & Tuning
برای افزایش سرعت Database Engine در SQL Server 2017 چند ویژگی جدید ارائه شده است. ما در این همایش برخی از این ویژگیها را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

 • معرفی ویژگی Adaptive Query Processing
 • معرفی ویژگی Automatic Database Performance Tuning
 • معرفی ویژگی‌ جدید برای Rebuild آنلاین ایندکس‌ها
 

معرفی SQL Linux
یکی از ویژگیهای جدید SQL Server 2017 قابلیت Cross Platform آن است ما با استفاده از این ویژگی میتوانیم SQL Server 2017 را در بستر ویندوز، لینوکس و داکر اجرا کنیم. در این همایش ما برخی از قابلیتهای این ویژگی را خدمات دوستان معرفی خواهیم کرد.

 

معرفی ویژگی‌های جدید در حوزه High Availability
یکی از ویژگیهای جدید SQL Server 2017 قابلیت Cross Platform آن است ما با استفاده از این ویژگی میتوانیم SQL Server 2017 را در بستر ویندوز، لینوکس و داکر اجرا کنیم. در این همایش ما برخی از قابلیتهای این ویژگی را خدمات دوستان معرفی خواهیم کرد.در SQL Server 2017 برای بحث HA قابلیتهای جالبی اضافه شده است. ما میتوانیم انواع حالتهای کلاستر را برای Always-ON ایجاد کنیم. در این همایش ما برخی از تغییرات مربوط به این حوزه را بررسی خواهیم کرد.

 

معرفی ویژگی‌های جدید در حوزه Machine Learning
یکی از علومی که در این چند سال به شدت پیشرفت کرده است Machine Learning (یادگیری ماشین) می‌باشد. ما در این بحث دو زبان قوی و قدرتمند در دسترس داریم R و Python
همانطور که اطلاع دارید در SQL Server 2016 ما پشتیبانی از زبان R را داریم و الان در SQL Server 2017 ما پشتیبانی از Python را داریم و به جرات می‌‌توان گفت که با پشتیبانی از این دو زبان SQL Server 2017 اولین بانک اطلاعاتی است که هوش مصنوعی را می‌توان در آن مورد استفاده قرار داد. ما در این همایش ویژگیهای جدید مربوط به این حوزه را خدمت دوستان معرفی خواهیم کرد.سخنرانان همایش Microsoft Build 2018


فرید طاهری مدیرعامل شرکت فن‌آوری اطلاعات نیک آموز
مدیر و مجری همایش Microsoft Build 2018 & .NET Core 2018
فرید طاهری هم اکنون مدیریت مجموعه نیک آموز را برعهده دارد. وی هم اکنون ایده‌پرداز اصلی شیوه‌های تدریس نوین در نیک آموز است و بشدت روی مباحث نحوه یادگیری و همچنین مباحث دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند.علیرضا ارومند مدرس و مشاور .NET Core و معماری نرم‌افزار
سخنران بخش .NET Core و مباحث برنامه‌نویسی
علیرضا ارومند هم اکنون مدیر بخش فنی خبرگزاری نسیم و همچنین مشاور شرکت داتین (وابسته به بانک پاسارگاد) است وی هم اکنون مدرس دوره‌های ASP.NET Core و معماری‌های نوین نرم‌افزاری در نیک آموز است.


مسعود طاهری مدرس و مشاور SQL Server و هوش تجاری
سخنران بخش SQL Server و هوش تجاری
مسعود طاهری با سابقه درخشان در حوزه بانکداری هم اکنون مدیر بخش توسعه و نگهداری SQL Server و هوش تجاری در نیک آموز است. وی فردی بسیار تاثیر گذار و شناخته شده در حوزه SQL Server و هوش تجاری است که به تدریس و انجام پروژه‌های دیتابیسی در نیک آموز می‌‎پردازد.


مکان و مشخصات همایش

موضوع همایش: Microsoft Build 2018
مخاطب: برنامه‌نویسان، مدیران IT، مدیران بانک اطلاعاتی، معماران نرم افزار
مجری و مدیر همایش: فرید طاهری
سخنرانان: علیرضا ارومند و مسعود طاهری
ظرفیت همایش: ۴۰۰ نفر | با توجه به قیمت ظرفیت بسیار محدود است.
مکان: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، پارک اندیشه، فرهنگ سرای اندیشه، سالن آمفی تاتر
زمان: پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰
محتوا: حضور در همایش، پذیرایی، ناهار سرد، جزوه رنگی، مثال‌ها، صوت همایش و فیلم همایش بعد از میکس ایمیل می‌گردد.
قیمت: ارزش این همایش ۱۲۹ هزار تومان ولی شما برای شرکت در این همایش فقط و فقط ۴۹ هزار تومان پرداخت می‌کنید.
سایت رسمی همایش: https://nikamoozbuild.com
برگزار کننده: فن آوری اطلاعات نیک آموز و ایده‌های نوین فناوری چشمه
اسپانسر اصلی:  شرکت نرم‌‌‌افزاری داتیس آرین قشم (داتین)
حامی رسانه‌ای: نسیم آنلاینبرگزارکنندگان همایش Microsoft Build 2018

همایش Microsoft Build و .NET Core یکی از حرفه‌ای‌ترین همایش‌های دنیا در زمینه برنامه‌نویسی است. این همایش همه ساله در سراسر دنیا با هدف آشنایی برنامه نویسان با تکنولوژی‌های جدید برنامه نویسی در حوزه مایکروسافت برگزار می‌گردد. نیک آموز تنها شرکت ایرانی است که توانسته در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ این همایش را در ایران برگزار کند و امسال (سال ۲۰۱۸) با تمام قدرت این همایش را در ایران برگزار خواهد نمود.

کاملا رسمی و مورد تایید مایکروسافت

همایش Microsoft Build 2018 کاملا رسمی و مورد تایید شرکت مایکروسافت است که در ایران توسط نیک آموز برگزار می‌گردد. نیک آموز سال گذشته همایش Visual Studio.NET 2017 را نیز بصورت رسمی در ایران برگزار کرده بود.

سایت رسمی این همایش: https://nikamoozbuild.com


حامی مالی همایش

شرکت نرم افزاری داتیس آرین قشم (با نام تجاری داتین) به عنوان واحد راهکارهای بانکی شرکت فناپ، یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه راهکارهای بانکی و مالی اسپانسر و حامی مالی Microsoft Build 2018 ایران است.

 

 • شروع: پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ساعت ۰۹:۰۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ساعت ۱۶:۰۰

آدرس: تهران تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، پارک اندیشه، فرهنگ سرای اندیشه، سالن آمفی تئاتر