رویداد به پایان رسیده است!
چگونه با وردپرس سایت آموزشی آنلاین ایجاد کنیم؟ در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ساعت ۱۶:۰۰

چگونه با وردپرس سایت آموزشی آنلاین ایجاد کنیم؟

  • از ۹۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چگونه با وردپرس سایت آموزشی آنلاین ایجاد کنیم؟


 اگر مدرس هستید یا موسسه و یا کسی که می‌خواهید سایتی ایجاد کنید که از طریق فروش ویدیوهای آموزشی برای خودتان درآمد ایجاد کنید این متن را تا انتها بخوانید.

  • آیا زمان زیادی هست که قصد دارید یک سایت آموزشی راه‌اندازی کنید اما هنوز اقدامی نکرده‌اید؟
  • آیا دوست دارید بجای ارسال بسته‌های آموزشی به صورت dvd آنرا به شکل دوره‌های آنلاین ارائه نمایید؟
  • آیا علاقه‌مندید که آموزش‌های خود را به صورت اشتراک ماهیانه و یا ترکیبی از ماهیانه و تکی به فروش برسانید؟
  • آیا دوست دارید سایتی مانند فرانش یا هم آموز داشته باشید که در آن به غیر از دوره‌های آموزشی خودتان، آموزش‌های دیگر اساتید را هم به فروش برسانید؟

اگر پاسخ شما به سوالات بالا بله هست حتما بدون کوچکترین درنگی پیشنهاد می‌کنم در دوره‌ی آموزشی "چگونه با وردپرس سایت آموزشی آنلاین ایجاد کنیم؟" شرکت کنید.

 

من کاوش حسین تبار هم موسسکاویمو هستم. کاویمو بستری برای میزبانی ویدیوهای ارزشمند شماست. با توجه به نوع کسب‌وکارم با افراد زیادی برخورد می‌کنم که میخواهند آموزش‌های خود را به صورت آنلاین مانند وب سایت های فرانش، هم آموز یا فرادرس و ... با محتوای درسی مثل ویدیو یا متن، آزمون، انواع پرسش، گواهینامه، سیستم نظرسنجی، اطلاع رسانی ایمیل، فروش دوره و برنامه اشتراک، وبینار آنلاین، ایجاد کنند.

اما نمی دانند از کجا شروع کنند؟

مطمئنم شما هم یکی از این افراد هستید.

این کار می‌تواند برای شما به عنوان یک استاد یا فردی که می‌خواهید برای افراد دوره های آموزشی آنلاین بگذارید و دوره‌های ویدیویی بفروشید یک کاری پیچیده و نیازمند دانش فنی باشد.

اما یک خبر خوب ...

... خوشبختانه با وجود پوسته‌ها و افزونه‌های مخصوص برگزاری دوره‌های آنلاین و همچنین با آموزش‌ها و همراهی‌هایم که به سرانجام رسیدن ده‌ها سایت آموزشی کمک کرده‌ام می‌توانید سایت آموزشی خود را به راحتی راه اندازی کنید.

در دوره چگونه با وردپرس دوره های آموزشی آنلاین ایجاد کنیم به این ابزارها اشاره می کنم و صفر تا صد راه اندازی آن را به شما آموزش خواهم داد.

بعد از اتمام دوره هم ما همچنان در کنار شما خواهیم بود تا سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.چرا باید در این دوره شرکت کنم و چه لزومی به ساخت دوره‌های آنلاین هست؟


سوال خوبی است ولی همانطور که در ادامه خواهید دید پاسخ این سوال چیز خیلی سخت و عجیبی نیست. اولین نشانه برای ضرورت ساخت دوره‌های آموزشی، تغییرات بنیادینی است که در صنعت آموزش شاهد آن هستیم. آن دورانی که معلم پای تخته‌سیاه بنویسد و دانش‌آموزان در دفتر خود نت برداری کنند و حتی برنامه‌های کودک مثل عمو پورنگ و فیتیله به پایان عمر خود رسیده‌اند. اکنون پیشرفت تکنولوژی و دنیای اینترنت صنایع مختلف از جمله صنعت آموزش را وارد دوران جدیدی کرده است.

این روزها کاربران هر چیزی را می‌توانند در اینترنت جستجو کنند. هر فردی می‌تواند در خانه‌ی خود چیزهایی که می‌داند را به دیگران آموزش دهد. سرویس‌های میزبانی و اشتراک ویدیو نیز فرآیند ارائه آموزش را سهولت بخشیده‌اند. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که خواه ‌ناخواه در  حال حرکت به سوی دوره‌های آنلاین هستیم. در سال‌های اخیر، استارت‌آپ‌های آمریکایی نظیر خان آکادمی به تنهایی ۵۰ میلیون دلار افزایش درآمد داشته‌اند طوری که نشریه فوربز، ارزش صنعت آموزش آنلاین فعلی را بیش از ۱۰۷ میلیارد دلار تخمین زده است.


ایران هم از این موضوع مستثنا نیست، با نگاهی به استارتاپ‌های آموزشی مثل فرانش، فرادرس، هم آموز و .... و حتی اساتیدی که به صورت شخصی شروع به تولید محتوای آنلاین کرده‌اند به این موضوع پی خواهید برد.

 

از دوره‌های ساده آنلاین تا بوت‌کمپ‌های قوی همه آن‌ها بسته به موضوع دوره، درآمدهای خوبی از چند صد دلار تا ۲۰ هزار دلار داشته‌اند. دوره‌های آنلاین به شما اجازه می‌دهد تا در هر موضوعی آموزش ارائه داده و کسب درآمد کنید بدون اینکه دغدغه محدودیت‌های آموزشی، دردسرهای کسب مجوز و شرایط سخت جذب مدرسین در آموزشگاه‌های رسمی را داشته باشید. در این روش هر فردی که دانش یا مهارتی در انجام یک کار داشته باشد به صورت بالقوه یک معلم است که به راحتی می‌تواند دانش و تجربه خود را به صورت یک دوره‌ی آموزشی در اختیار دیگران قرار داده و از این راه درآمدی هم کسب کند.

پلتفرم تیچبل (Teachable) طی آماری جالب نشان می‌دهد که متوسط حقوق ماهیانه مدرسین در این شبکه بیش از ۵ هزار دلار در ماه است در حالی که اغلب بلاگرها و اهالی یوتیوب نهایتا در ماه می‌توانند ۱۰۰ دلار به دست بیاورند.بنابراین به وضوح می‌توان ظرفیت بالای آموزش‌های آنلاین در تولید درآمد و ثروت را مشاهده کرد. کمی در این باره فکر کنید. تاریخ نشان می‌دهد که جویندگان طلا کمتر از افرادی که تجهیزات حفاری و استخراج طلا در اختیارشان قرار می‌دادند پول به دست می‌آوردند. طلای واقعیِ امروز، دانش شماست که با در اختیار دیگران قرار دادن آن هم شما و هم دیگران به سودآوری خواهید رسید.

حالا که به اهمیت و سودآوری دوره‌های آنلاین پی بردید بهتر است شروع کنید. اما از کجا؟ از طریق راه‌اندازی وب سایت آموزشی.


مزیت انحصاری این دوره چیست؟


این دوره کاملا کاربردی می‌باشد و گام به گام به شما آموزش داده می‌شود که چگونه بعد از یک هفته سایت اموزشی خود را راه‌اندازی کنید و آموزش‌های ویدیوی خود و دیگران را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

نکته‌ی مهم اول: تا پیاده سازی نهایی سایت شما در کنارتان خواهیم بود. دلیل محدود بودن ظرفیت دوره به همین خاطر هست. و به غیر از آموزش شما برای انجام تک تک موارد مورد نیاز یاری‌تان خواهیم کرد.

نکته‌ی مهم دوم: ۴ جلسه کوچینگ تلفنی یا ویدیویی از طریق appear به صورت شخصی برای شما تا بتوانید وب سایت آموزشی خود را به درآمد برسانید.


اطلاعات کامل دوره


نام دوره: چگونه با وردپرس سایت آموزشی آنلاین ایجاد کنیم؟
موضوع: صفر تا صد راه اندازی وب سایت آموزشی را به شما آموزش خواهیم داد.
مخاطب: افرادی که می‌خواهند با استفاده از راه‌اندازی وب سایت آموزشی از طریق فروش آموزش‌های ویدیویی خود و یا دیگران کسب درآمد کنند.
ظرفیت: 10 نفر (الویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند)
مدرس دوره: کاوش حسین تبار (هم موسس استارتاپ کاویمو)
مدت زمان دوره: هدف دوره راه‌اندازی سایت شماست. و آموزش کامل شما تا بتوانید به راحتی وب سایت خود را راه‌اندازی و مدیریت کنید. به همین خاطر مدت زمان دوره می‌تواند متغیر باشد.
زمان و محل برگزاری دوره: از طریق تماس تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد.

مبلغ: ۹۹ هزارتومان (دوره دوم با مبلغ ۱۹۹ هزارتومان برگزار خواهد شد.)


من سایت دارم آیا این دوره کمکی به من می‌کند؟


اگر سایت دارید و هنوز دوره‌های آموزشی خود را به صورت فیزیکی یا دانلودی میفروشید، این دوره کمک میکند بر روی سایت شخصی خودتان یک پلتفرم آموزشی مثل فرانش، فرادرس و ... راه‌اندازی کنید و از طریق آن کسب درآمد بیشتری کنید.

دوران فروش فایل‌های ویدیویی به صورت دانلودی و ارسال بصورت dvd به سر رسیده است. امروز مخاطبان عاشق دوره‌های آنلاینی هستند که بعد از خرید بتوانند بدون دانلود کردن دوره را مشاهده و سپس در صورت علاقه آن را دانلود کنند.

امروز برای شما این فرصت فراهم شده تا در بازاری که هنوز رقبای زیادی وارد آن نشده‌اند، (رقبایی که در حال فروش سنتی محصولات آموزشی خود هستند) وارد شوید و جای پای خود را در حوزه آموزش آنلاین قوی کنید.

پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین الان قبل از اینکه رقیب شما در این دوره ثبت‌نام کند در دوره ثبت نام کنید.سایتی که با توجه به مطالب این دوره ساخته می‌شود، چه امکاناتی دارد؟


تمام امکاناتی مورد نیاز آموزش داده خواهد شد. نمونه سایتی که از طریق این آموزش خواهید ساخت را می‌توانید با کلیک بر روی عکس زیر مشاهده نمایید. (برای مشاهده سایت کلیک کنید.)

برگزار‌کننده

آواتار

کاویمو

کاویمو سرویس میزبانی (آپلود) ویدئو است که به شما کمک می‌کند تا ویدئوهای خود را آپلود کنید و آنها را در هر جایی به اشتراک بگذارید. همچینین با ارائه جزئیات آمار ویدیوی شما، اطلاعات مشاهده­ ی ویدیو را به صورت کامل ارائه می‌کند؛ اطلاعاتی از قبیل مشاهده ک

رویداد های برگزارشده۴
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۸ تیر ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲۸ تیر ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: تهران تهران طرشت، ابتدای بلوار شهید تیموری، پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف (دسترسی راحت از متروی شریف و طرشت)