رویداد پرش مد ،لباس، پارچه و زیورآلات

شروع رویداد
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۹۵ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۵ ۲۱:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
رویداد پرش مد ،لباس، پارچه  و زیورآلات
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۲۲۶۳۵۵۴۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

مد ،لباس و پارچه یکی از اولویت های 7 گانه شتابدهنده پرش برای راه اندازی کسب و کار های غزال ?است . در این رویداد ما طی چهار روز یک کسب و کار را طراحی میکنیم ،آن را میسازیم و در نهایت محصولش را میفروشیم .بخش های این رویداد شامل آموزش های زیر است:

  • آموزش روش های طراحی مسئله مشتری
  • آموزش روش های نوآوری در ساخت محصولات جدید?
  • آموزش روش های نمونه سازی اولیه با حداقل هزینه?
  • آموزش روش های بازاریابی با حداقل هزینه?
  • آموزش ارائه محصول به سرمایه گذاران?

ما در این رویداد مربیان خبره و صاحبان کسب و کار های مرتبط را دعوت میکنیم تا شرکت کنندگان را آموزش دهند .

روز اول رویداد

در روز اول رویداد پرش شرکت کنندکان در بخش صبحگاهی بر اساس تیپ های شخصیتی? تیم بندی شده و با استفاده از تکنیک های ?طراحی شده شکل گیری میشوند در ادامه با اموزش بوم تجربه مشتری شرکت کنندگان وارد محیط عملی شده و اقدام به مشاهده عمیق مشتری و ترسیم نمودار تجربه مشتریان میکنند تا بتوانند وارد تعریف مسئله شوند.

روز دوم رویداد

روز دوم با استفاده از ابزار نوآوری نظام یافته راه کارهای مناسب برای مسائل تعریف شده بدون اقدام سعی و خطا طراحی و آزمایش اولیه میشوند تا با نیاز مشتری همخوان و همراه باشند .این عمل موجب میشود تا فرایند نوآوری کوتاه شده و از ارائه محصولات زاویه دار با خواست مشتری پیشگیری میکند .

روز سوم رویداد

در روز سوم با استفاده از ابزار های لازم شامل پرینتر های سه بعدی و یا ابزار های معمول بعد از برگزاری کارگاه تفکر طراحی بر اساس نیاز و مسئله تعریف شده نمونه اولیه به صورت MVP تولیدی میشود . در این روز سعی میشود تا روش های مختلف نمونه سازی و بهره گیری از حداقل امکانات موجود محیطی برای ساخت نمونه اولیه به مخاطبان آموزش داده شود .

روز چهارم رویداد

در روز چهارم نمونه اولیه آماده شده بر اساس نیاز سنجی و فرایند نوآوری نظام یافته به مشتریان عرضه میشود و بازخورد های لازم از مشتریان دریافت میگردد و بازاریابی پارتیزانی با استفاده از اصول نوآوری نظام یافته طراحی میشود. در انتهای روز طی مراسمی داوری هر تیم صورت میگیرد و تیم ها از نظر میزان انحراف از نیاز مشتریان رتبه بندی میگردند.

آدرس:شیراز خیابان قصردشت بعد از چهار راه زرگری ساختمان اتاق بازرگانی شیراز