Permanent Beta

شروع:
پنج‌شنبه ۲۵ آبان ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۵ آبان ۹۶ ۱۹:۰۰
Permanent Beta
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره رویداد

 سه سال پیش Permanent Beta تنها یک ایده بود که در ذهن سه مرد روی قله‌های کوه‌هایی در اتریش جرقه زد. در سال ۲۰۱۴، این حرکت از شهر آمرسفورت در هلند فعالیت خود را شروع کرد و به سرعت گسترش یافت. پُلی میان تکنولوژی و فرهنگ، شعار ماست. مبتکران معتقدند؛ هیجان انگیزترین توسعه‌ها در جامعه امروزی، با تقابل هنر، تکنولوژی و علم به وجود می‌آید. این همان جایی است که خلاقیت و نوآوری در ایده‌هایی که راه‌حلی برای مشکلات بزرگ زمان ما دارند، پدیدار می‌شوند. Permanent Beta قصد دارد بستری باشد که این سه اصل )یعنی هنر، تکنولوژی و علم) در آن تلاقی می‌کنند.

Permanent Beta فرصتی ایجاد می‌‌کند تا عده‌ای در یک مکان فیزیکی ملاقات کنند، جایی که مردم به خاطر ماهیت اشتراک‌گذاری به دنبال اشتراک‌گذاری هستند نه به خاطر اینکه در ازای آن چیزی می‌خواهند. Permanent Beta تلاش می‌کند تا ملاقات‌ها و رویدادهایی را سازماندهی کند که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا در زندگی واقعی ملاقات داشته باشند (نه به طور مجازی) و دانش و بینش خود را در موقعیتی بدون تظاهر با دیگران تقسیم کنند.

علاقمندان به Permanent Beta به دو دسته تقسیم می‌شوند: پیشگامان اجتماعی و پیشتازان دیجیتال. هر دو گروه شامل کسانی می‌شوند که در نوآوری اجتماعی دستی دارند: آنها تنها به تکنولوژی نگاه نمی‌کنند بلکه به دنبال راه‌هایی هستند که تکنولوژی، زندگی مردم را غنی کند. این جایی است که آنها نقاط مشترک پیدا می‌کنند و متوجه می‌شوند که در حال حاضر وارد یک رنسانس جدید می‌شویم. Permanent Beta پُلی می‌سازد، که به مردم با هر سابقه و هر استعدادی اجازه می‌دهد که الهام‌بخش دیگران باشند و دانش خود را تبادل کنند و این به سادگی ایده خوبی است، چون بهترین راه‌حل‌ها برای یک نظم و ترتیب، در حوزه یک نظم دیگر پیدا می‌شود.

سخنرانان

Martijn Aslander

Martijn Aslander

Kim van den Berg

Kim van den Berg

علی کاوه

علی کاوه

محمد سجاد فلاح

محمد سجاد فلاح

ارشاد نیکخواه

ارشاد نیکخواه

المیرا جمالیان

المیرا جمالیان

برگزارکنندگان

فینووا

فینووا

توضیحات تکمیلی

این رویداد به زبان انگلیسی برگزار می شود.

آدرس:تهران تهران - خیابان ولی عصر - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - مجموعه تالارهای روابط عمومی - سالن فجر