رویداد به پایان رسیده است!
Personal Mastery Program در تاریخ یکشنبه ۹ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۹ تیر ساعت ۱۷:۰۰

Personal Mastery Program

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

ما که هستیم؟


با هدف توسعه فردی و پیشرفت، در این زمانه‌ی پر از تغییر، به همت چند تن از اعضای همین کارگروه، دور هم جمع شدیم تا از فرصت هم افزایی و تجربه یکدیگر استفاده کنیم.

هر از چند گاهی از منتور و یا مدرسی که از آشنایان اعضای کارگروه هست دعوت به عمل میاد تا کارگاهی رو برای اعضا برگزار کنن. اما به طور معمول، خود اعضا به دنبال مطالعه میرن و علم و تجربشون رو به اشتراک میذارن... البته نقش منتوری که در طول دوره از راه دور(استرالیا) در کنار ماست و راهنمای ماست رو نباید نادیده گرفت!

چشم انداز این کارگروه، کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط در راستای ایده پردازی و حل مشکلات پیش روشون هست. امیدواریم قدم مثبت و موثری رو در این راستا برداشته باشیم و قدم‌های بزرگتری در آینده برداریم.


درباره کارگاه


توسعه شخصی از زبان ویکی پدیا:

توسعه شخصی شامل فعالیت‌هایی است که باعث آگاهی، هویت، توسعه استعدادها و پتانسیل‌ها، ساختن عادت‌ها و تسهیل رشد فردی به منظور افزایش کیفیت زندگی و رسیدن به آرزوها و رویاهاست. توسعه شخصی در تمام طول زندگی یک فرد اتفاق می‌افتد.

توسعه شخصی به مجموعه ابزارها، برنامه‌ها، متدها، تکنیک‌ها و سیستم‌های ارزیابی که از توسعه انسانی پشتیبانی میکند و کمک میکند در قالب فرد در یک ارگان رشد کنیم.

سخنران

علیرضا همتی
علیرضا همتی
مشاور

نماینده انحصاری انجمن ان ال پی آمریکا در ایران

نخستین مرجع معتبر از اتحادیه ان ال پی آمریکا

آدرس

تهران خیابان جردن، کوچه عاطفی شرقی(دریانوردان سانچی)، پلاک ۱۵، واحد ۱۴، طبقه ۵

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کارگروه حیات اندیشه

با هدف توسعه فردی و پیشرفت، در این زمانه‌ی پر از تغییر، به همت چند تن از اعضای همین کارگروه، دور هم جمع شدیم تا از فرصت هم افزایی و تجربه یکدیگر استفاده کنیم. هر از چند گاهی از منتور و یا مدرسی که از آشنایان اعضای کارگروه هست دعوت به عمل میاد تا کارگ

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۰