سیزدهمین رویداد بانی رشت (استارتاپ گرایند)

شروع:
چهارشنبه ۸ شهریور ۹۶ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۸ شهریور ۹۶ ۲۱:۰۰
سیزدهمین رویداد بانی رشت (استارتاپ گرایند)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

فرهاد هدایتی فرد

فرهاد هدایتی فرد

بنیانگذار تسکولو

توضیحات تکمیلی

سیزدهمین برنامه کارآفرینی با عنوان «بانی» روز چهارشنبه 8 شهریور، با حضور فرهاد هدایتی فرد از ساعت ۱۸ الی ۲۱ در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری استان گیلان برگزار می‌شود. این رویداد دارای بخش‌های متنوعی نظیر گفتگو با مهمان، بخش آموزشی، معرفی کتاب، معرفی یک استارتاپ محلی و نیز شبکه‌سازی شغلی است.

مهمان رویداد سیزدهم بانی، نامی آشنا برای فعالان حوزه استارتاپی ایران به شمار می‌رود. فرهاد هدایتی فرد، دانش آموخته دانشگاه امیرکبیر و بنیانگذار سامانه مدیریت آنلاین پروژه «تسکولو» است. تسکولو به خاطر ارائه خدمت در حد استانداردهای بالای بین المللی در زمینه مدیریت پروژه، در حال حاضر موفق به جذب بیش از ۵۰ هزار کاربر شده است که ۴۰ درصد از این کاربران را مشتریانی از کشورهای امریکا، کانادا، انگلیس، آلمان و... تشکیل می‌دهند. تسکولو همچنین تنها برگزیده ایرانی رویداد بین­‌المللی استارتاپ استانبول ۲۰۱۵ (رویداد معتبر منقطه اوراسیا در زمینه کسب‌وکارهای نوآور) است. گفتنی است رسانه‌های معتبر زیادی نظیر فوربس، گاردین و هافینگتون پست تاکنون به بازتاب موفقیت تسکولو در بازارهای جهانی پرداخته‌اند.

 

بانی چیست؟

در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی به جامعه هدف. این برنامه قصد دارد با برگزاری رویداد با تولید محتوای ناب آموزشی به راه اندازی کسب و کار ها و استارتاپ ها کمک کرده و فضایی برای رویارویی فعالان اکوسیستم خلق کند.

رویداد بانی فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار است. با شرکت در این رویداد :

- با کارآفرینان مطرح کشورتان آشنا شده و از آنها بیاموزید.

- قصه پیداش، شکست و رشد کسب و کارها را بشنوید.

- دوست و همکار پیدا کنید و دامنه ارتباطات کاری خود را افزایش دهید.

 

آدرس:رشت میدان انتظام (رازی)، مجتمع اداری پارک علم و فناوری استان گیلان