کاور
"۲۰امین رویداد بانی رشت" در تاریخ دوشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حمایتی
از اونجایی که رویداد استارتاپ گرایند یک رویداد غیرانتفاعی‌ هست، هزینه‌های برگزاری رویداد هم توسط افراد و شرکت‌هایی که به برنامه‌هایی از این دست علاقمند هستن تامین میشه.
همانطور که می‌دونید داشتن بودجه بیشتر به ما اجازه میده تا توی کارهایی مثلِ داکیومنت سازی، اطلاع‌رسانی و تهیه تجهیزات حرفه‌ای تر برای رویدادهای بعدی قدرت مانور بیشتری داشته باشیم.
-

درباره بانی

در آخرین گردهمایی سال  اکوسیستم کارآفرینی گیلان، ۲۷ اسفند ماه بیستمین رویداد بانی رشت در تماشاخانه هامون رشت برگزار می‌شود.

 

بانی چیست؟

در تیرماه سال 93 رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی در جامعه هدف. این برنامه ۳ ساعته قصد دارد با تولید محتوای ناب آموزشی و فراهم کردن امکان شبکه‌سازی بین فعالان اکوسیستم استارتاپی در افزایش شانس موفقیت آنها نقشی هر چند کوچک ایفا کند.

سخنرانان

علی بابایی
علی بابایی
موسس استارتاپ ترب

علی بابایی، هم موسس ترب، متولد ۱۳۷۰، کارشناسی نرم‌افزار و ارشد MBA خود را از شریف گرفته است. قبل از شروع ترب دو استارتاپ دیگر در حوزه‌ی دارو راه انداخته است که به موفقیت قابل توجهی نرسیدند. نسخه‌پیچ اخرین انها بود که بعد از عدم موفقیت در مهر سال ۹۳ سراغ راه‌اندازی ترب رفت. ترب با یک تیم ۴ نفره شروع به کار کرد و طی ۴ سال گذشته فراز و نشیب‌های زیادی داشته است و اما به لطف خدا هم اکنون با نیم میلیون کاربر فعال در جایگاه پایداری قرار گرفته و وضعیت رو به رشدی دارد.

هادی فرنود
هادی فرنود
هم‌موسس کاموا و رویدادهای همفکر و استارتاپ جاده ابریشم

هادی فرنود، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل استارتاپ کاموا است. هادی همچنین یکی از اولین سازنده‌های جامعه استارتاپی ایران و هم‌موسس رویداد همفکر و رویداد استارتاپ راه ابربشم است.

در آخرین دورهمی استارتاپی سال ۱۳۹۷، هادی از تجربیاتش در ساخته شدن جامعه استارتاپی تهران خواهد گفت.

صالح سپهری‌فر
صالح سپهری‌فر
مترجم و محقق کارآفرینی نوآور

صالح سپهری‌فر، حدود هفت سال است با نشریات و خبرگزاری‌های مختلف در حوزه دانش و فناوری فعالیت می‌کند و بیست و پنج کتاب نیز در حوزه کسب‌وکار ترجمه کرده است.

صالح در آخرین دورهمی استارتاپی سال ۱۳۹۷، در یک ارایه ۲۰ دقیقه‌ای به معرفی کتاب پرفروش «قلاب» و اصول طراحی محصولات عادت‌آفرین می‌پردازد.

برگزارکنندگان

مهدی شهبازی
مهدی شهبازی
کارآفرین استارتاپی
مهران گلچین
مهران گلچین
مستندساز

تیم اجرایی

علی زارع
علی زارع
متانت دلیرصفت
متانت دلیرصفت
شقایق کاویان‌فر
شقایق کاویان‌فر
احمد هادی‌پور
احمد هادی‌پور
پرستو پورعزیزی
پرستو پورعزیزی

حامیان

حامیان رسانه‌ای

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

تیم بانی رشت

  https://ir.linkedin.com/pub/mehdi-shahbazi/83/aa2/b20  https://ir.linkedin.com/pub/saleh-sepehrifar/38/aa9/804

رویداد های برگزارشده۲۵
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

آدرس

رشت خیابان سعدی، خیابان فرقان‌بین، کوچه نوروزی، تماشاخانه هامون

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ اردیبهشت

جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشگاه گلرنگ
دوشنبه ۱۸ اسفند

كارگاه طراحي و تدوين مدل هاي كسب و كار

 • آنلاین
 • ۱۵,۰۰۰ تومان
 • بخش کارآفرینی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی
پنج‌شنبه ۲۱ اسفند

دهمین همایش ملی کارآفرینان برتر عرصه زیست فناوری

 • آنلاین
 • ۲۸,۰۰۰ تومان
 • نخبگان برتر پژوهش های زیست فناوری
پنج‌شنبه ۵ فروردین

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh